Zaloguj się, aby obserwować  
DamianCase014

Co sądzicie o Case JX1080U

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arni    1

No chyba sprzęcik niezły. Podobno ma dobry ehr :(:)

DamianCase014 wiesz może ile kosztuje JX1070U?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

w sąsiednim pgr mają dwa jxu, jeden chyba 90 konny a drugi 100, używają ich do rozsiewacza, opryskiwacza, rozrzutnika, prasy, przyczep na 1300 ha, właściciel narzeka tylko na elektronike bo stale jakieś pierdoły wychodziły, na szczęscie serwis jest blisko bo tylko 50 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

wczoraj ogladalem case JXU 1100 I 1090 moim zdaniem to interesujace ciagniki za dosc rozsadna cene 1090 kosztuje 148 tys z watem i ma dosc bogaty wypas jesli ktos uzytkuje takie maszyny to napiszcie ile pala i jak sie sprawuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Jak wszytskie różnie. A lektronika wcale tak mało nie jest EHR, Skrzynia z półbiegami i rewersem bezsprzęgłowym, WOM elektrohydraulicznie załączany, komputer pokładowy. Tablica identyczna jak MXU. Nowe wersje mają już gniazdo do laptopa(pod kolumną kierownicy), stare nie. Z tego co wiem kalibrację skrzyni można robić z pulpitu komputera pokładowego. Elektronika fakt czasem siada to słaba strona tego modelu ale przyczyna leży też w innej materii a mianowicie pneumatyce. Jak jest spartaczony montaż i żle wpięta w układ to świecą się kody błędów(stale żółty wykrzyknik) itd. Pneumatyka jest Polska, najlepsza jest zachodnia i ztego co wiem to niektórzy dealerzy NH montują ją do swoich ciągników inna bajka. Ale koszt ze 2000-3000 większy ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Wygląda interesująco, A cena chyba nie jest zbyt wygórowana


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a czy wie ktoś coś o skrzyni powershuttle w tym ciągniku, czy w kabinie jest siedzenie dla pasażera i jakieś ogólne wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

Posiadam właśnie JX1100U i mam tą najlepszą skrzynię i powiem wam że dobrze się ona spisuje. Siedzenie dla pasażera jako opcja nie ma, ale jest miejsce na lewym błotniku. Jako, że mam prawie 2m wysokości siedzi mi się tam wygodnie (po prostu bajer). Ogólnie na traktor nie nażekam. Prowadzi się świetnie. Siedzenie Grammera (te powietrzne) komputer pokładowy (typu powierzchnia uprawiona, ha/godz, akumulator).


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A na ilu ha masz tego JX1100U?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob1978    0

Witam.

Ja czekam na swojego JXU1100,ciekawy jestem jak będzie się sprawował?wystraszyliście mnie trochęz tą elektroniką.

do r56ha-jak sprawuje się Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

Nie mogę sie dużo na jego temat wypowiedzieć. Stoi u mnie od początku grudnia więc w polu nic nie robił.

W transporcie fajnie się prowadzi. Ma dużego kopa. Tylko mnie denerwuje jak jest zimny silnik i olej się nie jest rozgrzany to przy ruszaniu w przód czy w tył trochę nim szarpie... Może po 39 motogodzinach trudno coś wywnioskować...


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

Słuchaj, jak niedawno kupowałeś to może znasz cennik 1080, 1090, i jakiej mocy są. Bo właśnie zastanawiam się nad kupnem Jx1090u z turem tylko nie wiem ile mnie by to kosztowało? Oglądałem jeszcze zetora 9641 i staram się je porównać jeśli potraficie coś podpowiedzieć to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdcrisis    0

chcialbym sie dowiedzieć czym róxni sie CASE JXU 105 od CASE JXU 1100 ? i ktore teraz nowe sa produkowane bo dla mnie jest to samo ale chcialbym sie dowiedziec od innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja mam jx100u ma niecałe 4000 tys. mth i bez żadnej awarii tylko bezpiecznik od półbiegów czasem siadnie i tyle, uzywany jest do nawozów ,HTS,przyczepa 9 t, sianie buraków i kukurydzy i ogólnie takie tam cały rok na chodzie,jak kampania się zaczyna i duże ciągniki idą z łódkami za holmerami na usługi to nawet w czwórce obrotowej Unii chodził i rotor 3m z siewnikiem ale miał co robić(teraz zawsze zostaje w domu MX 170) :) z początku ciężko się do sprzęgła przyzwyczaic ale wszystko z czasem, ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj