Zaloguj się, aby obserwować  
Gumis32

McCormick

Polecane posty

Gumis32    1

Bardzo fajne ciągniczki produkują, ale bardzo mało o nich wiem bo nie mam z nimi styczności :(

Ostatnio dochodzi dużo fotek z tymi maszynami, i chciałbym wysłuchać waszych opinii na temat tych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

W tamtym roku we wsi woził kukurydzę mccormich cx90 Bardzo mi się spodobał. Ma bardzo ładny lakier. I silniczek też ładnie chodził. Generalnie fajny sprzęt :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Są za lekkie do cięzkich prac polowych. Jako pomocniczy może być, ale jako głowny niezabardzo


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Są za lekkie do cięzkich prac polowych. Jako pomocniczy może być, ale jako głowny niezabardzo

Tak źle nie jest, seria XTX czy ZTX to już naprawdę masywne maszyny. 280 konny ZTX waży 10,5 t. Te ciągniki są wystarczająco ciężkie, ale seria C- max czy CXL to raczej w polu nie da sobie rady, szczególnie w terenie górzystym. MC ma też dobrą skrzynie z 8 biegami pod obciążeniem(xtx). Jak dla mnie to też jedne z ładniejszych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

a jak dla mnie to najwspanialszy ciagnik serie MTX i nie mow mi ze mtx 140,150,175,185,czy 200 sa lekkie bo to naprawdee fajna seria mialem doczynienie najwiecej z seria mc i mtx i mtx robil takie same prace co case 7250 jak na 200 konii to to bardzo bardzo silna bestia moj ojciec mtx 200 ciagał plug kvernelanda 7 skibowy obracany nie było lekko ale tachał go agregat uprawowy 6m kverneland czy nawet talerzówa tez kverneland 6m agregaty podorywkowe 5,5m wiec seria mtx to naprawde poteg ;)i nie jest lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Na forum duzo osób negatywnie ocenia te maszyny, co wy na to czy McCormik jest wart swojej opini?? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Porównując na targach Bednary 2006 McCormick do John Deere, doszedłem do wniosku, że McCormick jest słabiej wykonany i wykończony, przy czym ich ceny nie są adekwatnie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Z tym wykonaniem to mają chyba duży problem, ale na 100% jest lepszy od naszego Ursusa!!!

Dużo osób mówiło że skrzynia zgrzyta... to powinno być dużo lepiej dopracowane, wkońcu kiedyś mieli jakieś udziały z Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

w jakiejś gazecie rolniczej, czytałem że McCormick został ciągnikem roku 2006, ale nie pamiętam dokładnie jaki był to model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Na stronie McCormik'a też jest to opisane ale nie czytałem bo nie miałem chęci ale jak nie zapomne to poczytam za jakie to zasługi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tutaj jest artykuł o XTX 215. Został ciągnikiem roku głównie za sprawą skrzyni z 8 półbiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McCormick'i to fajne maszyny ale powyżej mocy 200 KM, ponieważ jak mówiliście wcześniej te mniejsze są bardzo lekkie i nie nadają się do ciężkich prac polowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
McCormick'i to fajne maszyny ale powyżej mocy 200 KM, ponieważ jak mówiliście wcześniej te mniejsze są bardzo lekkie i nie nadają się do ciężkich prac polowych :P

A ja tam wolę poniżej 200km :P jak my dasz obciążnik to też będzie ciężki :P


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

znajac mc to w tych 8 półbiegowych serii xtx siadaja skrzynie w tych mniejszych nie ma z tym problemu ale wy porównujecie ciagniki jd do mc dajcie im sie rozbujac pare ulepszen i bedzie tez ok a firma jd jest juz od tylu lat na na rynku i tak mc dorownuje wielu markom ktore sa dłuzej na rynku i jest owiele lepszy od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truck    0
Z tym wykonaniem to mają chyba duży problem, ale na 100% jest lepszy od naszego Ursusa!!!

Dużo osób mówiło że skrzynia zgrzyta... to powinno być dużo lepiej dopracowane, wkońcu kiedyś mieli jakieś udziały z Case.

:):):):);)

poczytaj historię McCormicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes: ^^ ;) B) ^^

poczytaj historię McCormicka

 

CASE i McCormick byly ta sama firma dopoki Case'a nie wziela grupa CNH, a Mccormick'a Argo group.

tyle z tego zrozmuialem. Troche o historii pisze na stronie głownej

http://www.mccormick.net.pl </a>


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

No trochę są za lekkie do prac polowych nie nadaje sie :rolleyes: Tak ja te HN 90kmi CASE 90km. tez są za lekkie do ciężkich prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

czemu te serji MC czy nawet CX nie sa juz takie lekkie i male jak np CXL czy C MAX


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu te serji MC czy nawet CX nie sa juz takie lekkie i male jak np CXL czy C MAX

CX i MC to typowe Mccormicki


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
znajac mc to w tych 8 półbiegowych serii xtx siadaja skrzynie w tych mniejszych nie ma z tym problemu ale wy porównujecie ciagniki jd do mc dajcie im sie rozbujac pare ulepszen i bedzie tez ok a firma jd jest juz od tylu lat na na rynku i tak mc dorownuje wielu markom ktore sa dłuzej na rynku i jest owiele lepszy od nich

No weź przestań...same to, że one mają 8 półbiegów mówi, że skrzynia jest bardzo rozbudowana a jak już to i dobrze dopracowana...bo przeciez wymyśleć taką skrzynię to trzeba troszeczkę pomyśleć :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

A z małych którego byście wybrali McCormika C-max 60 czy Caseih JX 60?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Posiadam mtx 140 i jest to dosc ciezki traktor dlatego i posiada silnik na mocnej stalowej ramie przec co nadaje sie do mocniejszch prac polowych.


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

Chiński producent ciągników YTO nabył niedawno niedawno fabrykę McCormick France S.A.S w Saint Dizier produkującą przekładnie do ciągników marki McCormick i Landini.

http://www.hkexnews.hk/listedco/listconews/sehk/20110314/LTN20110314639.pdf

No i chińczyki powoli wykupią Europę :( Co o tym myślicie?

 

 

według mnie to idiotyzm....

te barany z chin może i maja leb ale niech sie lepiej zajmą produkcja pilotów do telewizorów lub tenisówek...

miec wlasne firmy i sprzedawac...

tak samo jak i polska.... sami sie konczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj