Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radio w zetorze 8441

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share proximaplus

proximaplus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:BMW-Bawarka Mój Wóz
    Motoryzacja,
    Rolnictwo,
    Informatyka,
    Mechatronika,

Napisany 28 sierpień 2010 - 20:25

Radio w zetorze 8441 Witam mam pytanie do posiadaczy proxim z radiem,mianowicie czy dla was także jak wyłączycie prąd to radio wam się rozregulowuje?
Proszę o pomoc bo denerwuje mnie za każdym razem gdy włącze prąd ustawiać radio.Czy macie może na to jakieś rozwiązanie?
Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Radio w zetorze 8441 Dzisiaj, 12:13
  •  

#2 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 28 sierpień 2010 - 20:54

Radio w zetorze 8441 Mam tak samo... nie pozostaje nic tylko uzbroić się w cierpliwość xd Ale wyszukiwanie stacji nie trwa długo zanim do progu dojade już wszystko gra :D

#3 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 20:58

Radio w zetorze 8441 Bo macie pamięć podłączoną za heblem. Ja sam sobie radio zakładałem i też pamięci prosto pod akumulator nie podłączyłem ale nie chce mi się od nowa dachu otwierać.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Poke912

Poke912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 28 sierpień 2010 - 21:11

Radio w zetorze 8441 Tak jest ze wszystkim ja mam taka samą sytuacje w samochodzie mam radio oryginalne peugeot clarion i jak prad coś odwala w samochodzie to sie blokuje radio i kod trzeba wpisac

#5 Share dj.vadium

dj.vadium

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 00:36

Radio w zetorze 8441 Jest taka możliwość, że macie źle podłączone kabelki zasilania... trzeba wyciągnąć radio i zamienić żółty z czerwonym o ile są dwa osobne źródła zasilania... jeden odpowiada za uruchamianie radia, a drugi za pamięć, właśnie za zaprogramowaną stacje i inne ustawienia.... (no chyba że za każdym razem odłączacie hebel to nic nie pomoże albo gdy na radio instalacja ciągnika nieprzewiduje drugiego zasilania...)

Ja miałem taki przypadek w samochodzie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Filemon2

Filemon2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 12:32

Radio w zetorze 8441 Taki to własnie jest problem w zetorkach.Po pierwsze nie jest doprowadzony przewód sprzed wyłacznika prądu ten który ma zasilac podtrzymanie pamieci( memory) i to jest pierwszy problem ale prosty do przejscia.Drugi problem to jest to ze zetor ma odłacznik masy a nie pradu i nie idzie tego fizycznie przejsc.Ja to zmieniłem w trzech ciagnikach tak ze wyłacznik odcina mi + i wtedy podciagnałem dodatkowy przewód i jest git.Operacja troche czasochłonna.Chciałem zakupic radia z własna pamiecia ale jest bardzo mały wybór no i cena.Moze ktos znajdzie lepsze rozwiazanie.Sam jestem ciekawy.Pozdrawiam