Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z elektroniką

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtas84

wojtas84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 13:22

problem z elektroniką witam mam problem z ciągnikiem "Same antares 130" Posiadam od niedawna ten ciągnik i mam problem z elektryką a dokładnie pare dni temu zapaliła się kontrolka ostrzegawcza która miga na czerwono w wzorze trójkąta znajduje się ona po prawej stronie pod wyświetlaczem. proszę o udzielenie informacji od czego to jest bo nie mam zielonego pojęcia :D proszę pisać lub dzwonić pod nr 880 738 530 z góry dziękuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z elektroniką Dzisiaj, 22:07
  •  

#2 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 17:45

problem z elektroniką Od czego ta kontrolka jest i ile razy miga.

#3 Share wojtas84

wojtas84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 08:50

problem z elektroniką

Od czego ta kontrolka jest i ile razy miga.

witam koło kontrolki jest napisane "elc" jak tylko przekręcę kluczyk miga cały czas nie wiem o co chodzi

#4 Share pasjonat36

pasjonat36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 11:22

problem z elektroniką Najlepiej wstaw zdjęcie.
Happiness is easy

#5 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 19:39

problem z elektroniką witam ta kontrolka sygnalizuje błędy podnośnika i miganie jej ma napewno jakąś powtarzalność sprubój to odczytać to coś będe mógł ci więcej powiedzieć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wojtas84

wojtas84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 11:54

problem z elektroniką

witam ta kontrolka sygnalizuje błędy podnośnika i miganie jej ma napewno jakąś powtarzalność sprubój to odczytać to coś będe mógł ci więcej powiedzieć

witam ta kontrolka mignie 5 razy ze dwie sekundy przerwy 1raz mignie znowu ze 2 sekundy przerwy o od nowa się to powtarza cyklicznie

#7 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 18:20

problem z elektroniką witam masz alarm 51 czyli "czujnik skrętu odłączony"a więc tak masz taki system który się nazywa SBA pozwala on na skręcanie na polu gdy załączona jest blokada oczywiście po włączeniu tego systemu za to odpowiedzialny jest czujnik który znajduje się na lewym przednim kole pod błotnikim i tam będziesz widział przewód sprawdź najpierw czy w którymś miejscu nie jest uszkodzony lub jest odłączony bo to najprowdopodobniejsza przyczyna może to być wina rownież samego czujnika. pozdrawiam

#8 Share wojtas84

wojtas84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 09:41

problem z elektroniką witam z góry dziękuję za odpowiedz przyczyną jest ten czujnik ponieważ gdy włanczam blokadę faktycznie nie rozłancza kuł i nie da się skręcić więc przyczyną napewno jest ten czujnik .mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakakolwiek możliwość zdobycia katalogu "błędów,awarji" ? jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 19:24

problem z elektroniką to fajnie że zlokalizowałeś problem.a jesli chodzi o te katalogi to dostep do nich mają tylko w serwisach.pozdrawiam

Dodaj odpowiedź