Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka????

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 18:27

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? Woże do siebie bo mamy tartak. w koło komina latamy do 100km w jedną stronę. No zakup droższy no i tak trzeba jakąś przyczepę kupić i wsadzić HDSa na nią, tylko tata się zniechęca bo w okolicy ma jedna firma taką kombinacje tylko mają Belarusa 120KM i przyczepę z HDSem i jakoś nie bardzo to. Tylko kilka widziałem szczegółów dlaczego się zbytnio nie spisuje.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? Dzisiaj, 08:56
  •  

#22 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 06 wrzesień 2010 - 13:56

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? No sam nie wiem ale pewnie jcb dałby sobie rade ale i ma mniejsze spalanie co za nim przemawia B)

#23 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 16:57

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? Spalanie pewnie mniejsze by wyszło bo dużo by stał i się ładował co przy małym silniku jest ekonomiczniejsze niż przy dużych w samochodach ciężarowych. I te biegi pod obciążeniem kusza co właśnie w tym Belarusie wyżej co pisałem to niema.

#24 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 17:48

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka????  No to bierz fastracka myślę,że nie będziesz żałował  jak coś kupisz to mam nadzieje ,ze się pochwalisz i ,że będą foty na AF  :D i powodzonka w biznesie 

#25 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 08 wrzesień 2010 - 19:36

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? Raczej będzie to jednak ciężarówka. Już mamy jedną upatrzoną kwestia tylko jaką ma długą ramę itd i czy da się zabudowę na nim zrobić.

#26 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 09:49

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka????  jednak ciężarówka  ok :P  i oby bezawaryjnie chodziła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 12 wrzesień 2010 - 12:07

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? Może pod koniec tygodnia będzie stała już u nas bo będzie dobra rama. jeszcze zobaczymy jutro mają przysłać ofertę na zabudowę.

#28 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 19:26

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka????  Ok jak coś to się pochwalisz i wyślesz  jakieś zdjęcia mi na emaila   :P

#29 Share ReMeK8250

ReMeK8250

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 53 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się motoryzacją głównie maszynami rolniczymi oraz ogólnie rolnictwem.

Napisany 12 luty 2011 - 16:42

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? @MANIEK21071995 łatwo powiedzieć bierz nowszego jak cena używanego 200 tys. w bdb stanie takiego właśnie modelu 3220 a nowszego 3230 koło 600 tys. jakby to takie było tanie to sam by też wziął :P . A druga sprawa to licz się z tym że tak jak fastrac taniej wyjdzie Cię niż ciężarowy (ale inne ciągniki napewno nie) policzyć same opłaty za samochód (winety, itp.) nie mówiąc o spalaniu i już wiele mniej wychodzi. A skoro masz SĄSIADA, który robi takie roboty ziemne to na co ty liczysz? Jeszcze jak ma takie sprzęty jak wymieniłeś... :blink: Nie ma sensu napewno nie z takim sprzętem jak tu kompinujesz sam robie w takiej branży, więc wiem, a koparko ładowarke uzywaną można kupić a nie wszystko nowe chyba że Cię stać...

#30 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 12 luty 2011 - 20:09

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? Przy takim sprzęcie to mikrus wysiada:
http://moto.allegro....1443833227.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 luty 2011 - 21:11

Cągnik rolniczy z turem i mikrusem czy koparko ładowarka???? Z pewnością-ale operator Mikrusa (znaczy ja :D ) z pewnością przy tym operatorze nie wysiada-ba zaryzykowałbym stwierdzenie że mimo przygniatającej przewagi technicznej gościu poczyszcza rowy wolniej niż ja byle jakim sprzętem.

Dodaj odpowiedź