kkk2006

Obciązniki do ursusa

Polecane posty

grzes123    0

Witam mam małe pytanie jakie sa wymiary przednich obciążników w ursus 385 ponieważ chciałbym zrobić B) tylko niewiem jakie są wymiary.Prosze o szybkie odpowiedzi z góry dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes123    0

Ten link co ty mi dałeś jest do obciążników na koła a mi chodzi o obciążniki na przód.Jak ktoś mógł by zmierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

ja mam przy 1014 z przodu od zetora czyli te wieksze jak chcesz moge ci zmierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

te po spodem maja : 55cm szerokość później w dół 11 cm (kont 90 stopni), później na skos 19 cm i poprzeczka dolna 27 cm. Właśnie jestem w trakcje robienia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes123    0

Wielkie dzienki oto mi chodziło o dlokładne wymiary.A tak nawiasem muwiadz z czego bedziesz robił obciążniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

z blachy ze starego pieca kolego właściwie już zrobiliśmy tz obudowę a do środka dam bloczki betonowe. już mam zrobione tylko zamocować ale zimno i leży to "pudło" w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

skoro mowa o obciążnikach.. to chciałbym się dowiedzieć ile waży jeden tylni? i ile się ich montuje? bo są krótsze i dłuższe piasty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

ile waży to nie wiem ale ok 30 kg jeden krążek ja mam po 5 sztuk a widziałem po 6 i 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

skoro mowa o obciążnikach.. to chciałbym się dowiedzieć ile waży jeden tylni? i ile się ich montuje? bo są krótsze i dłuższe piasty..

Krążek waży 32,8 kg, powinno być ich po 5 szt na koło, Ursus 1614 ma po 8 szt na koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dzięki Panowie za odpowiedź, poszukuję takich do zts`a żeby poprawić uciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tu akurat wysłałem maila 2 dni temu i nie odzezwał się koleś od tych obciążników.. na allegro jest kilka ale nie jest tam napisane ile sprzedają tych obciążników i czy kompletne z piastami i szpilkami.. na razie poszukam wśród znajomych w "okolicy" a jak nie będzie to chyba z jakiejś aukcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urszula    0
Napisano (edytowany)

Witam. Mam pytanie ile kg obciązników ma na przodzie 1014. Ma też obciazniki w przednich kołach? jak tak to ile i po ile kg? pozdrawiam

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Zgadza się na przednich kołach nie ma obsiążników jest tylko tarcza i felga nowego typu i zestawienie starego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Na przodzie są pod serwem 7 sztuk,jeszcze możesz mieć pod lampami i w środku pod filtrem powietrza też są.Ale to zalezy od tego kto ile sobie zamówił w fabryce.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

Witam. Mam Ursusa 902 i chciałbym do niego kupić tylne obciążniki kompletne. Wiecie gdzie można je dostać w woj. warmińsko- mazurskim, albo macie na zbyciu, ponieważ są mi pilnie potrzebne :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal666    0

Witam z tego co wiem z tyłu do obciążników są śruby 16x1.5 tylko jakie długie i jakiej twardości?.Chodzi mi o śruby co przykręca się ten obciążnik do piasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jutro zobaczę co tam napisali . No ale pewno utwardzane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dir
      witam czy sworzeń zabezpieczający zaczep ma wchodzić do skrzyni biegów?
    • Przez marcin1993
      Witam, mam taki problem w zetorze 12245 zwrotnica podczas skręcania przeskakuje i ma luz że całe kolo się chwieje, koledzy podpowiedzieć co mogło się stać są tam jakiejś tuleje albo łożyska, dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez bravo87
      Witam. nie znalazłem więc piszę. Mam prośbę do posiadaczy ursusów ciężkiej serii z oryginalnym grubym dachem (nie takim jak w zetorze), a mianowicie czy któryś z posiadaczy mógł by mi zwymiarować dach ?? mam możliwość zrobić a chciał bym aby wyglądał jak oryginalny. Nie piszcie że lepiej kupić gotowy bo słano wyglądają a teraz dać 1200 za dach to lekka przesada. 
    • Przez WojtekBuawski
      Witam, Jak i czym było by najlepiej obić cienki dach w c385?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj