Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakich firmach macie ubezpieczenie AC

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share proximaplus

proximaplus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:BMW-Bawarka Mój Wóz
    Motoryzacja,
    Rolnictwo,
    Informatyka,
    Mechatronika,

Napisany 27 sierpień 2010 - 19:23

W jakich firmach macie ubezpieczenie AC Witam chciałbym się dowiedzieć w jakich firmach macie ubezpieczenie AC?
Chciałbym sie dowiedzieć ponieważ pękła mi lewa boczna szyba w zetorze 8441,na rano przychodze,patrze a szyba w drobny mak rosypana.I nie chcą mi uznać tego,dodam że AC mam w Genrali
Sorry jeżeli pomyliłem dział
Prosze was o pomoc
Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W jakich firmach macie ubezpieczenie AC Dzisiaj, 13:00
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7802 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 19:38

W jakich firmach macie ubezpieczenie AC Ja mam w PZU samochód.mam wykupione ubezpieczenie Auto szyba za 50 zł na sumę 2 tys zł.Jak mi pękła przednia szyba to zadzwoniłam do centrali i zgłosiłem.po paru godzinach oddzwonili do mnie wypytali się jak to się stało i powiedzieli że ktoś do mnie zadzwoni z mojego rejonu.Na drugi dzień zadzwonili,dogadał się ze mną przedstawiciel gdzie mi będzie wygodniej wymienić.Powiedziałem że najlepiej w Świdnicy i było po rozmowie.Po 2 godzinach zadzwonili do mnie z firmy co wymieniają szyby i umówili się na termin.Ok tygodnia.Przyjechał do mnie na podwórko i zmienił.Dopłaciłem mu 30 zł za przyjazd.

Załatwiłem szybę na telefon bez oględzin w dzień na wymianę poczekałem z tydzień.

Bardzo się zdziwiłem że takie coś jest możliwe.

#3 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 19:55

W jakich firmach macie ubezpieczenie AC Ja mam samochód ciagniki i przyczepy i gospodarstwo jednym słowem wszystko ubezpieczone w PZU i nie mam zamiaru zmieniać już na inną firme poniewarz tutaj mam najdogodniejsze warunki już i upusty :D
A co do szyby to nie wiem czy Cią ja uznają bo mogą wymysleć sobie takie coś ze nie wziąłeś sobie ubezpieczenia na szyby i lipa bedzie bo bedą mieli wymówke już .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 780 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 20:11

W jakich firmach macie ubezpieczenie AC czasem jest tak że polisa obowiązuje dopiero od szkody powyżej jakiejś kwoty np powyżej 500zł. Jeśli masz coś takiego w umowie a koszt szyby to np 400zł to szkoda uznana tylko że nie zapłacą.

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 sierpień 2010 - 05:31

W jakich firmach macie ubezpieczenie AC U nas mamy praktycznie wszystko w TUW'ie, dla rolników są spore zniżki a i warunki dogodne... Odnośnie AC i szyb, to czasem firmy oferują dodatkowy pakiet szyby...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 06:02

W jakich firmach macie ubezpieczenie AC mam w warcie jak pytałem o szyby to zapewniali że nie ważne w jakich okolicznościach szyby wymienią bo przecież nikt normalny sam by celowo szyby sobie nie wybijał, tak tylko gadali a co w praktyce by było nie mam pojęcia, co jeszcze to ubezpieczyli łaskawie na sumę sprzed roku, bo inne firmy dzwoniły z super ofertami na ubezpieczenie 2 letniego ciągnika na sumę wyższą niż wyniosła cena zakupu :D bo niby tak podrożał :) ten model