Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który Bizon jest najlepszy?

309 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zajac1

zajac1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 18:27

Który Bizon jest najlepszy? Mi najbardziej podoba sie bizon sampo 2020. Na moje gospodarstwo idealny :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który Bizon jest najlepszy? Dzisiaj, 04:03
  •  

#22 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 22:36

Który Bizon jest najlepszy? Ja mam supra i nie narzekam ale moim zdaniem najlepsze były BS-y i Dynamicy

#23 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 23:27

Który Bizon jest najlepszy? Od 26 lat w gospodarstwie użytkujemy Z056 Super i dla mnie jest to (musi być) najlepszy Bizon, bo z innymi nie miałem niestety styczności.

#24 Share KOMBAJNista

KOMBAJNista

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 09:15

Który Bizon jest najlepszy? A ja śmigam sobie "czterdziecha" z 1971 roku i jest to naprawde udana konsturkcja chociazby ze wzgledu na opony jak w Wistuli ktore sa małe i tansze niz w innych rodzajach a poza tym ma ładniejszy wyglad niz potezne Reckordy. Poza tym ma numer fabryczny 134 wiec jest jednym z pierwszych bizonów na świecie a to juz duzo:)
No i ten sentyment do PRLu :P

#25 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 09:18

Który Bizon jest najlepszy? Chyba BS Z110 albo Rekord Dynamic
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#26 Share ursusc330m

ursusc330m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:maszyny rol.

Napisany 19 lipiec 2007 - 15:10

Który Bizon jest najlepszy? nie wie ktos przypadkiem jaką wydajność z hektara ma bizon ZO56 ?

#27 Share fantavision

fantavision

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 19:20

Który Bizon jest najlepszy? Wydaje mi się, że najlepsze były Bizony Rekordy Z058 z 2004. Wydajność około 2 ha/godz. Łatwy dostęp do części itd.

#28 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 20:46

Który Bizon jest najlepszy? Ja mam Bizona Z056 i ogólnie jestem zadowolony... Dzisiaj pierwszy raz kosiłem nim rzepak bo tak to zawsze robił to nasz kombajnista... :P Niedługo powinienem wrzucić troche fotek do galerii tego kombajnika... Pozdro...
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#29 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 31 lipiec 2007 - 22:40

Który Bizon jest najlepszy? moim zdaniem BS 1100 jest krótki zwinny i ma dość duży heder

Edytowany przez Matey, 14 marzec 2010 - 12:21.

#30 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 09:03

Który Bizon jest najlepszy? moim zdaniem 056 058 są najlepsze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share saymon

saymon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 11:39

Który Bizon jest najlepszy? ZO-58

#32 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 03 sierpień 2007 - 12:58

Który Bizon jest najlepszy? Z058 :rolleyes:
Power by tradition

#33 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 sierpień 2007 - 23:23

Który Bizon jest najlepszy? Mam, 56 ale bez wątpliwości najlepszy jest BS-110 coż skonczono produkcje i w zwiazku z tym modernizacje.Szkoda chociaz jak by i tak był dalej produkowany o jego zakupie mógł bym tylko pomarzyć.(takim bydlakiem to żaden wstyd spotkać się z JD czy CLASSEM).

#34 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 15:21

Który Bizon jest najlepszy? Według mnie to ZO56 bo ma fajny dźwięk silnika, jest niezły z wyglądu oraz.....no jedyny model bizona, jaki jeździ po mej wsi to ZO56 trzy sztuki :)

#35 Share Piotrus89

Piotrus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 15:33

Który Bizon jest najlepszy? jak dla mnie to z056, mało pali, wcale nie dymi , malo awaryjny, tanie częsci, zgrabny i ładny i pięknie ryczy :)

#36 Share mateo12

mateo12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 15:37

Który Bizon jest najlepszy? uważam że najlepsze są BS"y słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat tego kombajnu.
Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

#37 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 16:38

Który Bizon jest najlepszy? po BS-ie jest mało słomy i się kiepsko prasuje. W tamtym roku znajomy młócił BS-em i nie był zadowolony bo było brudne zboże. Po rekordzie jest lepiej a hedery mają takie same (5,2m) oba kombajny mają tego samego właściciela :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#38 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 10 sierpień 2007 - 17:01

uważam że najlepsze są BS"y słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat tego kombajnu.

sa wydajne ale gdy zrobi sie mokro to nie da sie kosic bo sa za ciezkie i sie topia i sie zapychaja raz odtykalismy kombajn 2 dni taki byl upchany dobry jest do kukuryzy tylko znowu jak ktos sie spozni z koszeniem i zastanie go snieg to zapychaja sie sita mielismy bs przez chyba 6 lat
baardzo wydajny latwy w obsludze troche awaryjne sa no i nas kola odlatywaly :) i znjommu co mial tez odlatywaly tylko ze nam tylnie a jemu przednie:/ albo BS albo Rekord niebieski
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#39 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 17:34

Który Bizon jest najlepszy? sam miałem rekorda i wiem że cudo to nie jest ale lepszy od supra dobre są rekordy z 2004r a giganty to tylko napędy mają dobre....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 18:20

jak dla mnie to z056, mało pali, wcale nie dymi , malo awaryjny, tanie częsci, zgrabny i ładny i pięknie ryczy :)

To, że mało pali, tanie części, zgrabny i ładny i pięknie ryczy to jak najbardziej się z Tobą zgodzę... 100% prawdy... :) Ale to, że nie dymi i jest mało awaryjny to przede wszystkim zależy od tego kto operuje kombajnem, czy szanowany jest przez właściciela, czy przygotowywany do pracy jak należy i przede wszystkim jaką miał przeszłość... Bo jak silnik ma słaby to wiadomo, że będzie dymił [podczas ciągłej pracy], jak nie ma części wymienianych na nowe tylko młotek, przecinak i spawarka to jedyny sprzęt do naprawy kombajnu to potem będą inne części wysiadać, bo poprzednie nie będą naprawione jak należy... Ale widzę, że Twój Bizonik jest zadbany i ma zdrowy silniczek... A to podstawa... Pozdro dla posiadaczy Bizona Z 056... :) Czemu osłony silnika nie zdjęłeś tylko pojechała odkręcona na kombajnie??? :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Dodaj odpowiedź