Gość

Który Bizon jest najlepszy?

Polecane posty

Gość   
Gość

sad.gif

 

Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigger   
Gość nigger

ze wszystkich.... chyba rekord przede wszystkim dostepnosc czesci! oczywiscie niebieski bo maja juz zmieniona chlodnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mi najbardziej z056 i rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

rekord, nawet niema porownania z suprem


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

chyba rekord


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Rekordy z 2004 roku najnowse i najlepsze. Ana drugim miejscu to Z056 :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Wg. mnie udana jest serria Dynamic (która, wyszła niestety w kilkudziesięciu egzeplarzach i dotego głównie na eksport).

Pozatym to Z-083 "Gigant".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a giganty to jak sie spisywały ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

w mojej okolicy rekordy wyprzedali wszyscy,bo były problemy z grzaniem się silnika,(nie wiem czemu tak się działo) a codo reszty bizonów to widzę że Z0-50 ładnie śmigają, stare dziadki ale jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

a co powiecie o Z060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Jak dla mnie gigant (bo to kawał kombajnu)rekord (lepszy od supera)i dynamic (taki troche bardziej zachodni i wydajniejszy od BSa)


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jeśli chodzi o naprawy to napewno z056 i czerwone rekordy .zero elektroniki i jakby cos sam naprawisz...a jesli chodzi o wydajnośc i zaawnosowanie techniczne to BS-y i dynamic


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygi    1

wg mnie najlepszy bizon to bizon rekord - niebieski, jesli jednak kogos na takiego nie stac to Z058 czerwony tez powinien sluzyc dobrze...


pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Rekord lecz mam mały cheder a BS jest dobry lecz na mokrym zborzu go zapycha Najlepsza Vistula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

po co wam duzy heder ???


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perez    0

W mojej okolicy są następujące Bizony: Z050, Z056 i Z058 a te 2 pierwsze u jednego gospodarza i z tego co widzę to najlepiej sobie radzi 56. Rekord(czerwony) często się psuje a 50 to prawie na każdym polu. Mój głos idzie na 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Ja mam supra i nie narzekam ale moim zdaniem najlepsze były BS-y i Dynamicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Od 26 lat w gospodarstwie użytkujemy Z056 Super i dla mnie jest to (musi być) najlepszy Bizon, bo z innymi nie miałem niestety styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMBAJNista    0

A ja śmigam sobie "czterdziecha" z 1971 roku i jest to naprawde udana konsturkcja chociazby ze wzgledu na opony jak w Wistuli ktore sa małe i tansze niz w innych rodzajach a poza tym ma ładniejszy wyglad niz potezne Reckordy. Poza tym ma numer fabryczny 134 wiec jest jednym z pierwszych bizonów na świecie a to juz duzo:)

No i ten sentyment do PRLu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Chyba BS Z110 albo Rekord Dynamic


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Jacek3p
      Witam wszystkich mam pytanie odnośnie bizona rekorda mam okazję kupić tanio z padniętym motorem i zastanawiam się czy z Supra da radę bez turba bo co słyszę to te z rekorda siadają z tą turbina i dużo pala z zwykłym sw400 mam dobre doświadczenia i nie odczulem nigdy by mu mocy brakowało nawet z sieczkarnia i nigdy mi się nie zagrzal co prawda motor zdrowy praktycznie nie pije oleju no ale superek już zmienił właściciela tylko czeka na pogodę by móc odjechać :/ 
      I jak panowie mieliście doczynienia z taką przeróbka za od z góry dziękuję 😊

    • Przez StawiaR
      Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj