Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland

51 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 16 lipiec 2006 - 00:39

New Holland Poczytajcie na PPR o ciągnikach NH ale tak posty z zeszłego roku. Nie było tam za dobrze pisane o serii TDD. Ja nie mogę nic o nich napisać bo nic nie wiem na ten temat. Może za jakiś czas bo na mojej ulicy gośiu właśnie przyprowadził jakiegoś NH niby 90 konnego ale serii nie widziałem. Tylko głośno mu skrzynia jęczy jak się rozbuja.
The Truth Is Out There

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland Dzisiaj, 13:46
  •  

#22 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 09 sierpień 2006 - 13:09

New Holland Re: New HollandJa moge cos dodać na twemat NH.U mnie we wsi gostek ma TL100 i sie skarzy na niego.Kilka razy był serwis bo mu sprzęgło wysiadało i strasznie skrzynia biegów sie psuje.Ostatnio powiedział ze wolał by kupic Zetora który jest mniej awaryjny,ale który wiecej pali

ja tez taka opinie słysząłem o tl100

#23 Share Józek

Józek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 09 sierpień 2006 - 22:10

New Holland TL100 a TL100A to jest różnica. A czy ma go od nowości?

#24 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 10 sierpień 2006 - 08:13

New Holland tak z 2002 roku jest wiem dlatego mówię ze chodzi mi o symbol bez A na końcu a o nowych mało mogę pwoiedziec bo niewidziałem ani jednego w okolicy

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 sierpień 2006 - 12:11

New Holland W okolicy rolnik ma nh 90 i po 2 latach mu skrzynia zaczeła szarpac i ogólnie dymi przy przyspieszaniu mówił tez ze jakoś do 1500 obrotów słychac taki jek w skrzyni. wiem że nh ma przewód od smarowania skrzyni w środku skrzyni i to ponoc jest awaryjne, ten co ma nh 90 to mówił ze gościu skrzynie zajezdził z powodu penknietej rurki od smarowania bo nie ma zadniej kontrolki od tego.

#26 Share Józek

Józek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 13 sierpień 2006 - 13:04

New Holland Znajomi mają TM-y i chwalą sobie.

#27 Share Marcin

Marcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 22 sierpień 2006 - 21:04

New Holland W top agrar był kiedyś test użytkowników odnośnie ciągników i z new hollanda własnie tm-y wypadły najlepiej. Mam znajomych którzy mają Tm ale oni przesiedli się do nich z mtz-tów więc w pierwszych latach użytkowania nie można było słyszeć nic innego jak tylko zachwyt ale i ten zachwyt powoli zaczynają przyćmiewać różne niedomagania i narzekania. Maszyna każda się psuje mniej lub więcej. A co do td to kuzyn niedawno nabył więc czegoś się niedlugo dowiem ale osobiście to szybciej od tego ciągnika odeszłem niż do nie podszedłem (na jakihś targach i nie mam już jakiejś wewnętrznej potrzeby ponownego oglądania tej maszny) absolutnie nie budzi mojego zaufania po samych oględzinach.

#28 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 22 sierpień 2006 - 21:21

New Holland

W okolicy rolnik ma nh 90 i po 2 latach mu skrzynia zaczeła szarpac i ogólnie dymi przy przyspieszaniu mówił tez ze jakoś do 1500 obrotów słychac taki jek w skrzyni. wiem że nh ma przewód od smarowania skrzyni w środku skrzyni i to ponoc jest awaryjne, ten co ma nh 90 to mówił ze gościu skrzynie zajezdził z powodu penknietej rurki od smarowania bo nie ma zadniej kontrolki od tego.

Może coś w tym być bo jeden gościu kupił u nas nówkę td90d to skrzynia wyje mu gorzej niż w mojej 330M zwolnice. Ciąga nim 3 skibowego obrotka z uni. A tak to wygląda trochę jak zabawka.
The Truth Is Out There

#29 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 23 sierpień 2006 - 09:42

New Holland jesli by ktos sie czepiał słowa zabawka w powyzszej wypowiedzi to pewnie mu chozi ze delikatnie wyglada i ma guziczki a nie pożadne wajchy (juz ktos na to gadał wiec uprzedzam) ;-) ;-P

#30 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 23 sierpień 2006 - 21:12

New Holland byłem w tym tyg u osadkowskiego w rawiczu i stały tam trzy NH td 80 tez nawet do nich nie pochodziłem. mówie do dileral ze ludzie sie na nie skarża i ze nadszarpneły dobre imie NH. a on mi na to: "mówie tak to po co je kupuja? juz dzis nie jestem wstanie do konca roku zamówic zadnego td wszystko poszło!" po tym co usłyszałem w wypowiedziach uzytkowników a po tym co mi powiedział diler to nie wiem czy ci ludzie nie słuchaja opini uzytkownikow albo sa jeszcze bardziej zakochani w NH niż ja:)
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 23 sierpień 2006 - 21:25

New Holland Nie poprostu nie ma jeszcze ich tak dużo w terenie a osadkowski sprzedaje je z takim rozmachem dopiero od może 3 lat jak ruszyły dopłatu to jeszcze nie zaczoły się sypać. A z tego co widze kto je kupuje to na 15-20 ha ziemi do obrobienia to raczej trochę potrzymią. Bo byłoby naprawdę dziwne żeby tak szybko się sypały. Co innego jak ktoś bierze takiego na 100 ha to tam sobie nie postoi i zaraz pokarze co go boli.
A osadkowski to miesiąc temu miał na placu może 5 ciągników i wcale tak mu szybko nie schodzą. Tylko tak gadają coby klient wrócił.
The Truth Is Out There

#32 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 24 sierpień 2006 - 21:55

New Holland ja tam wróce po TS100A delta:) napewno!hehe może i tak gdaja zeby kliena zachecic. masz racje na 20 ha to ten ciagnik moze długo bezawaryjnie chodzic a jak ktos ma 100 no to juz bedzie innaczej.
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#33 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 25 sierpień 2006 - 20:49

New Holland A sprubuj jeszcze popytać o NH w Agrohandlu chyba z Jawora a jeden jest na trasie z Gostynia do Poznania chyba jak pomiętam kawałek za Śremem. Kilku znajomych tam kupowało zwłaszcza kombajny.
The Truth Is Out There

#34 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9688 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 25 sierpień 2006 - 21:43

New Holland tsy to bardzo sympatyczne maszynki ale czy nie lepiej JD? przeciez to juz ta sama polka?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#35 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 26 sierpień 2006 - 08:06

New Holland szczerze to ja tez niewiem- gosc o którym pisałem miał TL ze sypiacą sie przekładnia...a kupił TD95D... ?!;-D

#36 Share Józek

Józek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 29 sierpień 2006 - 21:52

New Holland Agrohandel jest w Legnicy, byłem tam niedawno na Demo-Tour. Co do TDD to jeden u nas we wiosce od początku roku ma 80 i już są wycieki w przednim moście.

#37 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 19 luty 2007 - 22:18

New Holland Witam
Słuchajcie co sadzicie o new holand tzn Fiat Agri G190. Mam zamiar kupic z 95r ale nie wiem jak sie sprawuja? Macie jakies informacje na ten tmat?

#38 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 04 styczeń 2008 - 21:30

New Holland Głośne skrzynie w TDD to niestety prawda, jak jedzie New Holland TDD to go nawet słychac z 300 m. No ale czego można się spodziewadź po nowym zachodnim ciągniku kosztującym około 100 000 zł.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#39 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 06 styczeń 2008 - 12:58

New Holland Ja posiadam TS 115A i moge powiedzieć. Ten ciągnik po prostu wymiata, NH najlepszy. Tylko użytkuj go zgodnie z instrukcją obsługi bo jak go bedziesz żyłował na max to bedziesz miał awaryjne gówno a nie ciągnik. :rolleyes:

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 14:26

New Holland

Ja posiadam TS 115A i moge powiedzieć. Ten ciągnik po prostu wymiata, NH najlepszy. Tylko użytkuj go zgodnie z instrukcją obsługi bo jak go bedziesz żyłował na max to bedziesz miał awaryjne gówno a nie ciągnik. :rolleyes:

No może i masz trochę racji :rolleyes:

Na mocne żyłowanie polecam John Deera. Ten ciągnik uwielbia ciężką pracę i czuje się w niej znakomicie. U mnie w pługu i innych maszynach dostajesz zawsze w kość, nie ma zlituj :(

Ile masz na "swoim" mtg?

Dodaj odpowiedź