RolnikMat

John Deere 1470/1570 CWS/WTS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Husky    1

Brzozak wiem że ten csx to jakby półka wyżej niz 1470 ale cenę podałem gdyz wydaje mi sie ciekawa w porównaniu do tej z zeszłego sezonu i ciekawa w porównaniu do Tucano 320 z tego sezonu

 

wg mnie csx ma lepsze parametry niz claas "tylko że jest żółty"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

jak myślicie czy w przypadku 1470 jest sens dokupować powiększenie zbiornika ziarna z 6000 do 6800l? koszt wg niemieckiej strony ok 1200E


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

a orientujecie się ile może kosztować GPS do kombajnu?

niestety tej opcji nigdzie nie mogę znaleźć, a z dilerem pewnie będę rozmawiał końcem tygodnia


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Widzę, że kolega yacenty mocno i konkretnie nastawiony na zakup kombajnu. Tylko kolega bierze pod uwagę JD czy jeszcze jakąś markę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

yacenty a po co ci gps do kombajnu? w cws moglbys tylko korzystac z prowadzenia rownoleglego, a to chyba przerost formy nad trescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

dziś korzystając z okazji ze cała rodzinka spotkała się w komplecie zapadła decyzja o zakupie kombajnu.

będzie nówka o ile uda się przekonać bank do współpracy.

co do marki to mamy 2 równorzędnych kandydatów oraz 2 zapasowych.

najbliższe dni zadecydują o wyborze tego jedynego

 

brzozak: jeśli rzeczywiście gps mógłby pomóc mi tym aby jechać cały czas na pełna kosę a przy tym nie kosztowałby fortuny to bym się nad tym poważnie pochylił, jeśli natomiast cena będzie zabójcza to oczywiście nie będę zainteresowany


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

A można wiedzieć jakie są te 2 marki równorzędne i 2 zapasowe?? Na ilu ha ma pracować ten kombajn i ile chcecie wydać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

nie można wiedzieć - nie będę ułatwiał życia sprzedawcom. dowiecie się jak już sprzęt stanie u mnie na podwórku.

Chce wydać umiarkowanie jak najmniej.

będę się cieszył jesli kombajn skosi 100ha w sezonie (moje i usługi)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@yacenty, zeby to samo pojechalo to bedzie drogo kosztowac (min. 20 000 zl), a i tak nie bedziesz zadowolony z efektu.

w kombajnie gps sie stosuje aby moc tworzyc mapy pola, samo prowadzenie mozna rozwiazac poprzez polaryzacje swiatla, tak jak laserpilocie claasa. mysle, ze mozna by to zastosowac samodzielnie, tylko znow pytanie czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

20tys to jakies 100ha koszenia ciekawe czy dzięki GPSowi można poprawić wydajność na tyle aby się zwrócił


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

Panowie, czy do 1470 trzeba dobrać trzeci siłownik przenośnika pochyłego, jak będę brał stół do rzepaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

w ofercie na standardowy kombajn mam wpisane 3 siłowniki, wydaje mi się ze nie trzeba go dobierać - on chyba po prostu jest


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

20tys to jakies 100ha koszenia ciekawe czy dzięki GPSowi można poprawić wydajność na tyle aby się zwrócił

nie :D

na tym moglbys zyskac tylko i wylacznie komfort, ale wg mnie to bezsensu, lepiej zainwestowac w prowadzenie i wykorzystac je w ciagniku do wszelkiego rodzaju prac.

oczywiscie mozna je wykorzystac rowniez w kombajnie, ale wydaje mi sie, ze nawet nie chcialoby ci sie go przekladac i kalibrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TJ206    1

Jestem po wstępnych rozmowach na temat zakupu JD1470,cena nie jest zla(bez wózka)wiem ze to nie jest kombajn idealny ale na 60ha+uslugi starczy,byłem na pokazie Fenda 5220E u Korbanków i tamten kombajn chodził całkiem całkiem ale cena na niego była o niebo wieksza.Do kiedy i ile jest promocja przy zakupie JD1470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

wózki u większości producentów kosztują w okolicy 7-8tyś netto


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

nie jeszcze nie,

nie mniej negocjacje wchodzą na wyższe obroty


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

Do yacenty jesli ci zalerzy na szerszych oponach to zrób tak bierz w standardzie jakie sa dokupujesz klamry i opony jaką chcesz i jedziesz na bliżniakach u mnie sąsiad tak ma ale jak sie utopil to 200 km ciagnik dopiero go wyciągnoł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

a wiesz ile klamry i dodatkowe opony kosztuja? chyba nie skoro proponujesz takie rozwiązanie

przy stosunkowo waskim hederze 4.8-5m bliźniaki mogą wystawać poza obrys hedera i jak wtedy kosić?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj