RolnikMat

John Deere 1470/1570 CWS/WTS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nadv    2

Chodzi ci to ten pierwszy kawałek podsiewacza? ten krótki?

dzięki za pomoc, ja w tym tygodniu ruszam, zakładam w takim razie jedną blachę, nie trzeba tego skręcać to ważne, bo instrukcja nie do końca mi pomogła.

W takim razie ja dam znać. Do niedawna miałem nick vdan ( już kiedyś kontaktowałem się z tobą kupując kombajn)

Mam odmianę Lautetia ( chyba najwcześniejszą odmiana w COBORU) stąd taka szybka akcja, wszyscy w okolicy zaczynają raczej za tydzień.

Czy wymieniałeś już wały na wytrząsaczach? mam już luzy, sciągnąłem bloczki i są już powycierane jakieś 2mm. Czy to dużo? wydaje się że nie. Ale w głowie siedzi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

poki co wymieniałem panewki na wale, luz jest duży, ale serwisant mierzył i poki co ten luz jest w granicy tolerancji, ale powoli przymierzam się do wymiany wałów, ale kurde drogi sport - jeden wał 7tys, a ponoć zamiennika brak


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadv    2

Ja też się przymierzam, cena w agro sieci u mnie (stargard) 5200 netto szt. - cena z wczoraj. Są zamienniki ale wole nie ryzykować choś to około 2tyś szt.

Do tego panewki 10 szt po 200zł. i kupę roboty, łożyska itp. Wyjdzie z 15 tyś. niestety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi    11

Miał ktoś problem z czujnikiem paliwa ? Za każdym razem po przekręceniu stacyjki  pokazuje inaczej . Wywala błąd 177 nie skalibrowany czujnik . Wie ktoś jak temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacolino    46

Spróbuj skalibrować na początek. Jak dobrze pamiętam w instrukcji obsługi jest napisane jak to się robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
    • Przez Ursusss
      Witam John Deere 7430p 2007r
      Wszystko działało pięknie po włączeniu świateł włączyłem długie i wszystkie wyświetlacze zgasły odrazu go zgasiłem i teraz jak włączę zapłon to pika i wyświetla traktor z 2 przyczepami i włączają się awaryjne co to może być?? Pomocyyy
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj