Skocz do zawartości

Zdjęcie

pług obotowy landsberg

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 14:13

pług obotowy landsberg kupiłem pług obotowy 3 skibowy landsberg obracany na 1 wąż i mam taki problem jak go mam na któreś stronie to pług nie stoi w tym miejscu tylko sam się przegręca w drugą strone spręzyna go ciągnie i powoli się przegręca o po obruceniu powinien stać w miejscu a nie wracać myślałem ze to wina traktoru ale jak podniose przyczepe to stoi w miejscu nie opuszcza się sama czyli z traktorem wszytko chyba w pożądku tylko nie wiem czemu tak się z pługiem dzieje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pług obotowy landsberg Dzisiaj, 10:07
  •  

#2 Share erwin2

erwin2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 17:28

pług obotowy landsberg Jeśli przyczepa nie opada to znaczy że rozdzielacz trzyma ciśnienie i jest dobrze,Przypadek który opisujesz jest mi znany ponieważ sam czegoś takiego doświadczyłem z tym ze ja ma pług 2 skibowy i u mnie była nieszczelność na odcinku miedzy gniazdem w ciągniku a siłownikiem.moze tez być ze siłownik leje i bedzie pług sam sie kręcił.Popatrz jeszcze na to ze jak podnosisz pług wajchą to powinna stać w miejscu a gdy obracasz to moze jakoś się cofa i zachacza o wajche od obrotu.Troche to napisałem ci chaotycznie ale chyba rozumiesz o co chodzi,A jaki ty masz ciągnik?

#3 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 20:12

pług obotowy landsberg mam MTZ 80 kupiłem go od gościa który miał ursusa 80KM i u niego jak obucił pług to w tej pozycja cały czas był spręzyna go nie odciągała wracał do domu czy coś tak jak go ustawił tak był a u mnie jak do dam na którąś strone to jak jest w powietrzu spręzyna powoludku go odciąga a siłownik powolutku się chowa a nie powienien

u niego tego nie było nie wiem czemu i mnie tak się dzieje

wszytsko jest szczelne bo wycieków nie mam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share erwin2

erwin2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 04:16

pług obotowy landsberg Niestety cgyba rozdzielacz zakładając fakt ze nigdzie olej nie leje.to Ze przyczepe kiprujesz to nie znaczy ze rozdzielacz dobry.Weź podepnij przyczepe do połowy i zostaw na 30 minut zobaczysz czy wtedy coś opadnie.W przyczepie jest duzy tłok więc moze tego tak nie widać.Jedno co mi przychodzi do głowy to moze ten siłownik i wąż w pługu są zapowietrzone,a moze jakiś zawór jest w tym pługu.Pokombinuj i daj znać co zaobserwowałeś.Pozdro.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 18:29

pług obotowy landsberg rozdzielacz puszcza na przyczepie tego nie widać do tam jest duzo oleju a tu jest jakieś 100gram i widać ze puszcza da się coś zrobić z rozdzielaczem w MTZ 80 doregulować czy coś czy trzeba go wymienić delikatnie puszcza bo przyczepa się nie chowa bo jest duzo oleju a w pługu mało więc widać ze puszcza

da rade zrobić coś takiego?