PanJoker

Rozsiewacz Amazone ZA-U 1001

Polecane posty

PanJoker    4

Panowie mam dwa pytania.

- Czy ktoś posiada może tabele wysiewu do tego modelu? Kiedyś była na stronie Amazone ale nie moge jej znaleźć a stary komp mi nawalił i niestety nie mam :) Poratuje ktoś?!

- I moje drugie pytanie. Mój rozsiewacz rzuca na ok 18m (tak mi się wydaje) Długość łopatek to (nie wiem czy dobrze zmierzyłem) 240 i 200 ale takich długość na ich stronie nie ma. Więc chciałbym żeby rzucał mi 12m to musze wymienić tylko łopatki?? czy też i talerze? I pytanie jeszcze na jaki model łopatek? S3 czy S4? (w s4 długości łopatek to 220 i 170) To bym zamówił sobie. Bo mam opryskiwacz 12m i nie chce robić bałaganu na polu tak jak rok temu :/ Wiem że późno się za to zabieram ale lepiej później niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0
- Czy ktoś posiada może tabele wysiewu do tego modelu? Kiedyś była na stronie Amazone ale nie moge jej znaleźć a stary komp mi nawalił i niestety nie mam sad.gif Poratuje ktoś?!

 

Sprawdź na - http://www.amazone.pl/6.asp


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagusia1008    24

Witam. Mam pytanie. Potrzebowałbym tabelę wysiewu Rozsiewacza Amazone ZA-U 1001. Czytałem, że kolega powyżej znalazł tą tabelę. Czy mógłbym się dowiedzieć gdzie, albo na jakiej stronie w internecie jest taka tabela.? Zależy mi na czasie, więc proszę o szybką odpowiedź. z góry dziękuję i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Troszkę odświeżę :) Jasne że dorzuci tylko trzeba mieć odpowiednie łopatki. A teraz moje pytanie. Otóż będe zmuszony wymienić łopatki na nowe. Czy zna ktoś jakąś stronke z częściami? Bo tak jak wszędzie patrze na ceny łapek to przyprawiają o zawrót głowy :/ Na cały komplet pójdzie ok 1000 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z tym samym pytaniem co koledzy o tablice wysiewu do tego rozsiewacz :) Bardzo był bym wdzięczny o jakieśs namiary.

Edytowano przez superagroman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek83    15

Troszkę odświeżę smile.gif Jasne że dorzuci tylko trzeba mieć odpowiednie łopatki. A teraz moje pytanie. Otóż będe zmuszony wymienić łopatki na nowe. Czy zna ktoś jakąś stronke z częściami? Bo tak jak wszędzie patrze na ceny łapek to przyprawiają o zawrót głowy :/ Na cały komplet pójdzie ok 1000 zł :/

 

http://allegro.pl/lopatki-rozsiewacz-amazone-za-f-za-e-za-u-za-m-i2217637012.html

Ja mam z tej stronki do ZAU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

I ile zapłaciłeś za te zau? jaka grubość blachy? I jakie długości łopatek?? Ja kupiłem z innej aukcji tyle że bez regulowanych łopatek zapłaciłem 250 zł blacha 2mm i jest to solidnie wykonane. Na 18m spokojnie dorzucą i takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek83    15

Ja dałem 320zł, blacha dokładnie niepamiętam ale 2 albo 2,5, łopatki 22 i 25 cm.

Te też rzucają w granicach 20m nie sprawdzałem jeszcze na ile przy skrzydełkach podniesionych?

Pasują też od Brzegu są trochę tańsze ale nie mają regulacji.

Też byłem zdziwiony wykonaniem. Wątpię że różnią się od orginałów poza logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

chcialem odkrecic talerz w rozsiewaczu amazone i ukrecila sie sruba. jak ja teraz wykrecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1980    0

I ile zapłaciłeś za te zau? jaka grubość blachy? I jakie długości łopatek?? Ja kupiłem z innej aukcji tyle że bez regulowanych łopatek zapłaciłem 250 zł blacha 2mm i jest to solidnie wykonane. Na 18m spokojnie dorzucą i takie.

 

Możesz kolego podać mi adres tej stronki i długość łopatek bo mam taki sam problem jak ty, też mam opryskiwacz 12m. Ja mam ZA-U 1500, ale łopatki chyba są takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

mam pytanie: czym się różnią różnych kolorów talerze do rozsiewacza? Tylko długością łopatek? Mój ma łopatki o długości 20 i 24 cm i wg rozpiski takie rzucają na 15 m, a mi zależy na zasięgu 12 m (pod opryskiwacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszOsiak    0

Mam pytanie proszę mi podpowiedzieć u mnie łopatki są długości 22-35 na końcu są noski uniesione do góry i symbolu B a talerze mają kolor biały lub żółty ile może rozrzucić szeroko saletry amonowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Potrzeba mi tabele wysiewu do amazone za-u podajcie link bo nie mogę nigdzie znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale wydaje mi się że powinien siać troszkę szerzej bo nawóz powinien się nałożyć ponieważ na końce nie doleci tyle co na środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

witam

koledzy ile morze warzyć sam rozsiewacz za-u 1001 z 250 kg , chodzi mi że jak zapnę do c -360 i wsypie jeszcze 600 kg nawozu to czy nie będzie zrywało przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Jak kogoś interesuje to mam możliwość dorobienia łopatek z kwasówki. Długość i grubość do uzgodnienia szwagier mi dorobił do mojego za-u 1501 i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackowski11    4

Czy w waszych 1001 talerze tez maja taki lekki luz góra dół, taką kołyskę, czy to oznaka zbliżającej sie naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Tam są zwykłe łozyska kulkowe 6306 po dwa na wałek, warto wymienic uszczelniacze 30X 72X10

011003.gif

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj