Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 19:33

Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa Witam, poszukuję osób którym nie zostały wypłacone pieniądze za owoce i warzywa, (Brokuł, truskawka) oraz z wcześniejszych lat (wiśnia, porzeczka, jabłka, kalafior) i inne, sprawa tkwi w tym ze jest taka osoba która jeździ, szuka towaru, towar skupuje na jakąś tam firmę, firma upada, kasa nie wypłacona a ta osoba pracuje dla innej firmy. Jakie roszczenia prawne mogę wnosić przeciw takiej osobie?

Straty liczy się w tysiącach.

Kto został oszukany lub ma znajomego któremu nie wypłacili pieniędzy zapraszam do dyskusji, do pisania prywatnych wiadomości, zapewne jak tutaj bym rzucił nazwisko to wielu by je znało.

Kujawsko-pomorskie, głównie powiat włocławski...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa Dzisiaj, 21:39
  •  

#2 Share Bee

Bee

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 21:00

Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa Ja jestem z powiatu Inowrocławskiego, ale dwa lata temu wiozlem, do Włocławka sparzona wisnie na przetworstwo pieniedzy do dzis nie widac.
A firma felerna to Rolskup Raba, podobno na Włocławku więcej takich kretaczy jest

#3 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 21:13

Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa Nadal w okolicach Inowrocławia skupują tam, rolnicy rolnikami, kierowcy i skupowi tak samo pieniedzy nie widzą, w okolicach Lipna brokuł teraz skupują, to jest jeden i ten sam krętacz, Rolskup ogłosił upadłość a on nadal ludzi wykręca bo robi do innej firmy towar...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 06:03

Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa O kurcze musze ostrzec wujka,ma kolo 10 ha brokuła. Można na PW prosić jakieś nazwiska?

#5 Share ursus1395

ursus1395

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. Muzyka

Napisany 04 wrzesień 2010 - 10:28

Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa Mojego sąsiada oszukali w tamtym roku daftona nie skupowała brokułu a jakiś facet koło lipna no i do tej pory kasy nie widać a wisi im coś około 10 tys słyszałem że sprawa poszła już do sadu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share owoce

owoce

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 21:31

Niewypłacone pieniądze za owoce i warzywa Witam równiez jestem oszukana znam jeszcze jedną osobę proszę o kontakt WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH niejaki Pan Piotr był już karany oczywiście nic nie ma i pewnie dalej wyłudza towar,myślę że gdy zbierze się większa liczba oszukanych w końcu prokuratura coś zrobi.
choinki123@wp.pl