Wagraf

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych

Polecane posty

bratrolnika    28742

kolega zadający pytanie nie powiedział do czego i gdzie chce użytkować ten ciągnik, oczywiście masz rację że warto mieć zarejestrowany pojazd i ważne ubezpieczenie OC jeśli poruszamy się po drogach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

Panowie nie każdy musi poruszać się po asfalcie, aby dojechać do swojego pola

 

kolego bierz i się nie zastanawiaj, sam ciapek tyle wart, jak się rozmyśliłeś to podaj namiar  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

lepiej kupić dwie ładne w oryginale

 

za ładną w oryginale trzeba zapłacić ponad 17tyś a jak pojawi sie coś w ogłoszeniach ładne i w oryginale to znika w 30minut z ogłoszenia'

Ja te kupiłem okazyjnie w dobrej kasie.wqts2uqmb9cw.jpg

 

aev0tgg566uz.jpg

 

:rolleyes:Obie c-330 -1986r.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Jak jest jakaś za 17 to nie idzie tak od razu, a na pewno nie w 0,5 godziny. Po ile dałeś? Ładne sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Masz racje.....

No tanio dałem , któryś tysiąc się zarobi B) obie miały kabiny , ale kabiny poszły w 2 dni jak dałem do ogłoszenia.

Na razie nie wystawiam do ogłoszeń, po poddorywkach będę je sprzedawał.

Najlepiej ciagniki idą okres styczeń-maj, bo ludzie wtedy dostają pieniadze za dopłaty i kupują.95% C-330 idą w góry , wszystkie C-330 jakie sprzedałem poszły w góry.

Ja kupuje od gościa tzw."naganiacza" gość bierze 300zł za znalezienie C-330 , jak kupie .Czasem trafi się na allegro lub OLX ale to graniczy z cudem , bo jak coś się pojawi to momentalnie znika . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Ciężko Ci będzie za niego tyle dostać. Mam na oku ładnego c 330 w oryginale na płaskiej osi, 80 rocznik, roczne akumulatory i tylne opony, stan bdb, duża kabina, 1 właściciel, w oryginale, skrzynia nie robiona, silnik robiony raz za 12 do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

ceny C-330 i pochodnych bardzo różnią się w różnych częściach kraju, w kujawsko-pomorskim czy też u ciebie kolego @STG te ciągniki są tanie, natomiast na podkarpaciu i terenach górzystych ich cena z reguły wynosi razy dwa to co u ciebie

jak zadbany to sprzeda go z niewielką negocjacją ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozim    0

Kolega wyżej ma racje, w moich okolicach c-330 w dobrym stanie to koszt 13 tys, jeśli chodzi już o takie "idealne" to ceny sięgają już 20 tys. Ja swoją c-328 wyceniłem myśle że odpowiednio do stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja bym na twoim miejsc kupił t25 bo 2ha to strasznie mało. A za dobra c330 trzeba dać 15k a za władka 8k. Na tym areale coś jak najtańszego bo Ci się zakup spłaci za 10lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

 

ściągnij tą kabine bo odstrasza ten ciagnik!

Myślę że koło 9000 powinieneś wziąć za niego.

Wystaw go 8900, powinno być zainteresowanie.

Ciężko Ci będzie za niego tyle dostać. Mam na oku ładnego c 330 w oryginale na płaskiej osi, 80 rocznik, roczne akumulatory i tylne opony, stan bdb, duża kabina, 1 właściciel, w oryginale, skrzynia nie robiona, silnik robiony raz za 12 do negocjacji

 

Jak w oryginale i ładny to jak by się pojawił na portalach aukcyjnych to nawet by nie był 20 min , bo zaraz w przeciagu 5 minut było by multum telefonów w tym 90% to handlarze. :lol:

ja bym na twoim miejsc kupił t25 bo 2ha to strasznie mało. A za dobra c330 trzeba dać 15k a za władka 8k. Na tym areale coś jak najtańszego bo Ci się zakup spłaci za 10lat :-)

 

ehhehehe masz pojęcie do porad :lol: :lol: :lol:

 

 

Ceny ciągników są przerozmajte , najdroższe C-330 są na południu Polski zwłaszcza strasznie chodliwe sa takie jak moja :Dhttp://pics.tinypic.pl/i/00695/5v2te96nr1mc.jpg

 

Ceny wahają się od 17000 w górę , a już w okolicach Jeleniej Góry,Świdnicy, Złotoryji ,Sieradza,Kalisza, Wielunia itp takiego ciapka kupi za + _ 12-14 tyś.

Dlaczego?

Bo tam są duze gospodarstwa i rolnicy przechodza na duże traktory i pozbywają sie ciiapków, maja kase wiec im nie zalezy zbytnio .

A w małopolsce ludzie poszukuja ładnych ciapków zwłaszcza poszukiwane sa oryginały i takie ida w góry do górali :lol: oni mają kase więc nie chce im sie jezdzić po swiecie tylko wolą kupić blisko, dlatego takie ciapki maja taka cenę tutaj. B)

 

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

za władka to ja z góry dziękuję, wiem że za ładnego c 330 można kupić dwa władki, ale ja dalej zostaje przy ciapku. Ile mogą kosztować przewody pneumatyczne do ciapka bo facet ma sprężarkę zawór i zbiornik ale kiedyś zdają przewody i ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilus880    0
Matey    895

Nie jestem pewien cyz cos sie zmieniło w tej sprawie, ale jesli ciagnik nie jest zarejstrowany i nie ma ciagłości umów to mozesz miec duze problemy z rejstracją ciagnika. Druga sprawa czy tam nie ma jakiegoś wiekszego problemu jesli czlowiek nie potrafi go złozyc, albo chociaz wynajac mechanika. 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilus880    0

Słyszałem coś takiego ze jak jest dowód rejestracyjny i nie ma ciągłości umów to że można zarejestrować na podstawie umowy ze sprzedawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Informacja w Urzędzie Komunikacji jest dostępna dla każdego, więc radziłbym skorzystać, zamiast dowiadywać się na zasadzie "a może ktoś słyszał?". Poza tym 5300 za to 'coś' (bo do ciągnika daleko), to chyba żart. Silnik sobie wyremontuj, jak reszta chodzi kij wie, stan prawny nieznany - 1zł za kg i sprzedawca powinien sie cieszyć z zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj