Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych

168 odpowiedzi na ten temat

#61 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 03 marzec 2011 - 18:36

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Cena c-330 wacha sie od 10-20 tyś zł.Wiem bo sam kupowałem.Ciągnik najlepiej jak wyczai "naganiac" bierze 300 zł za wyszukanie traktora i jak oczywiście osoba go kupi........U nas w Krakowskim sa bardzo drogie c-330 i nie ma nic uczciwego.ładny ciągnik i tani idzie kupił w okolicach Żnina i Kalisza.........tam jest największy wybór.Czasem ładną c-330 rocznik 86 kupi za 13-14 tys a u mnie stoja pod 18-19 jak w orginale.Ja za swój dałem 14.000 silnik orginał , na fotce w galerii widać........była jeszcze kabina ale sprzedałem.Silnik 5000 mth wał orginał.Ja jak pojechałem po c-330 to były 3 sztuki w promilu 50 km jedna moja druga jak nowa 86 1200 mth miała lśniła cód miód....ale gość chciał 18.000 , potem była jeszcze C-330 M rok 1992 kabina sokółka orginał .Tylne opony do wymiany byly orginalne ale przecięte.Tyle do dokładki do niej miała 960mth .za 16.000.U nas stoja takie po 22.000

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Dzisiaj, 22:52
  •  

#62 Share pupa21

pupa21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 18:21

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Tak jak w temacie co myślicie o tej ofercie i na co zwrócić uwage przy oględzinach http://moto.allegro....1722130731.html

#63 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3424 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 18:45

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych jesli juz chcialbys go kupic to stan silnila i podnosnik, oraz luzy na kolach
sadze ze skrzynia moze byc nawet nie dotykana i w swietnym stanie, ogolnie skrzynie w 28 i starszych 30 nie do zajechania
opony tylnie jak dla mnie do wyrzucenia, twarde nie idzie zdjac, takie same jak u nas na ciapku byly ;[

Polska B

#64 Share Lukasz12a

Lukasz12a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związanie

Napisany 23 lipiec 2011 - 18:50

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Popatrz na stan ogólny, stan silnika jak pracuje, czy kopci widziałem, że nie ma dolnego zaczepu zapytaj o niego, bo może być Ci potrzebny, opony są nie najgorszym stanie ogólnie to wygląda ładnie.

#65 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 23 lipiec 2011 - 20:35

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Opony na tyle nie takie złe.Ładnie odnowiony , ale póki nie pojedziesz nie odpalisz silnika , nie posłuchasz mostu skrzyni itd, itp , nic nie wywnioskujesz.Może być śliczny a wewnątrz będzie ruina.To że traktor pracował lekko w sadownictwie to każdy tak mówi przy sprzedaży.Osobiście zawsze kupowałem ciągniki w oryginale .Oryginalny lakier , bo wiadomo na ten rocznik to o stanie licznika oryginalnym to nie ma mowy ale są wyjątki.

#66 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 23 lipiec 2011 - 20:49

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Cena przystępna jak na ten stan. Jeśli silnik ma w takim stanie jak wygląda to bym się nie zastanawiał. Nowa kabinka też podnosi wartość. Moim zdaniem warto się zainteresować.

#67 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 21:31

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Panowie patrzcie kto znów sprzedaje oryginalną i "NOWĄ" C-330 :lol: :lol: http://moto.allegro....1719289219.html Znacie może tego "gagatka" ? I znów ciągnik tylko pracował w sadownictwie............ehh brak słów. :rolleyes: :rolleyes: Kiedyś oglądaliśmy w temacie o wycenie C-330 miała mieć 2 mth a nie wiadomo ile miała w realu a tu znów ten sam gość ........ A tutaj jest piękna C-330.Co wy na to ? czy to rzeczywistość ? Moim zdaniem to realne by miała 260 mth najechane. http://otomoto.pl/ur...330-A81045.html Coś pięknego. A tu kolego pupa21 ciągniczek dużo młodszy a niewiele droższy i ładniejszy. http://moto.allegro....1717446232.html .

Edytowany przez zonk28, 23 lipiec 2011 - 21:47.

#68 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 23:10

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Pamiętam ten temat o trzydziestce która miała mieć 3 mtg. Ta przynajmniej ma 3 tys. a nie 3 mtg :lol:

#69 Share divad115

divad115

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo rzecz jasna:)
    motoryzacja, motory
    komputery

Napisany 23 lipiec 2011 - 23:25

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych każdy tak pisze "likwiduje gospodarstwo"
mam do ciebie jedno ważne pytanie . dzwonłeś do tego chłopa,jeżeli nie to powiem ci jak to zrób
ty: dobry ogłoszenie aktułane
chłop: ma 3 opcie -aktułeny -nie aktułany - i jakie ogłoszenie (jeżeli tak odpowie to weś odarzu dziękujepo to jakiś handlarzyk swajcony wiem coś bo ja od takiego capa kupiłem) no niech go h*u*u strzeli chłodnica zalepiona jakimś gównem cały pomalowany super a co sie okazało olej to zniego tak napierda.. że
przy takim ciągniku musisz zwrócić dużą uwage na odnowienie (nawet najmniejsze głupoty) np: czy działa licznik to świadczy o właścicielu a co do mechaniki to musisz go odpalić "na zimno" przesluchać zwolnice czy nie wyją ogolnie sprzegiełko a na silnik to patrz pod mikroskepem na blok bo u mnie pioerdolny był szyty tak go zakrył (musisz szukać z lupą nad pompą i za pompa bo u mnie byl szysty za pompa kurw. ..
sipma loading :)

#70 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 23:32

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Wszystkiego i tak nie zobaczy zanim nie kupi. Przecież nie rozbierze na części przy sprzedawcy i nie będzie oglądał każdej części. Jak ktoś nie bardzo się zna na mechanice to polecam zabranie jakiegoś mechaniora, jak się zna to po dźwięku silnika rozpozna czy klamot czy coś z niego będzie. Kupowanie maszyn, ciągników i tak jest prostsze niż samochodów. Każdy bezwypadkowy i z książką serwisową :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 07:47

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Kto się zna i jak wie gdzie popatrzeć to byle czego nie kupi.To podobnie jak z wyborem żony na całe życie. :rolleyes: :rolleyes: Prawda jest taka że teraz znależ coś sensownego to jak z trafieniem "6" w totka.

#72 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 07:56

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Wizualnie całkiem dobrze wygląda i cena też w miarę normalna,myślę że godny uwagi.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#73 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 24 lipiec 2011 - 08:38

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych ja posiadam od nowosci ten model mam z 1983r jak na zdjeciu to pomalowane zadna farba tak nie wyglada po tylu latach w tej z kabina orginalna brak swożnia w dolnym zaczepie na zmianie ka
ąta ustawienia a po zatym sprawdz luzy na układzie kierowniczym i jak silnik pracuje i na włączonym silniku wyjmij miarkie od oleju zobacz czy go nie wyżuca i sprawdz kolor oleju potym można tez ocenic czy dostał w d*pę i luzy na kołach i jak skrzynia pracuje i jaki jest kolor oleju bo to świadczy o uzytkowniku jak bedzie wycie na 6 biegu to trzeba mehanizm różicowy do ciągnąc

tak jak ja widzę to weż sie za tego z orginalną kabina widać na linku u zonk28 ze pracował bo ma wynieniony łańcuch cięgła dolnego z prawej strony i brak swożnia zmiany kąta dolnego zaczepu a tak wygląda tak jak mój nie jet pod picowany i opny też sa wzgledne

#74 Share pupa21

pupa21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 08:45

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych [quote name='divad115' timestamp='1311459954' post='760201']
każdy tak pisze "likwiduje gospodarstwo"
mam do ciebie jedno ważne pytanie . dzwonłeś do tego chłopa,jeżeli nie to powiem ci jak to zrób
ty: dobry ogłoszenie aktułane
chłop: ma 3 opcie -aktułeny -nie aktułany - i jakie ogłoszenie (jeżeli tak odpowie to weś odarzu dziękujepo to jakiś handlarzyk swajcony wiem coś bo ja od takiego capa kupiłem) no niech go h*u*u strzeli chłodnica zalepiona jakimś gównem cały pomalowany super a co sie okazało olej to zniego tak napierda.. że
przy takim ciągniku musisz zwrócić dużą uwage na odnowienie (nawet najmniejsze głupoty) np: czy działa licznik to świadczy o właścicielu a co do mechaniki to musisz go odpalić "na zimno" przesluchać zwolnice czy nie wyją ogolnie sprzegiełko a na silnik to patrz pod mikroskepem na blok bo u mnie pioerdolny był szyty tak go zakrył (musisz szukać z lupą nad pompą i za pompa bo u mnie byl szysty za pompa kurw. ..
[/quo\
Chcesz powiedzieć ,że to jest handlaż i od niego już kupowałeś?
Nie jeszcze nie dzwoniłem do niego i mam do niego jakieś 40km. Ma na sprzedasz jeszcze 60-tke.
Szukam małego ciągniczka do pracy w sadownictwie-jako kolejnego do drobnych prac ale ciśnienia nie mam bo mam w domu jeszcz 3 MF.

#75 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 24 lipiec 2011 - 09:58

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych jeżeli byś chciał to mógłbym zaproponować Ci t-25 z oryginalnym przebiegiem 3 tys mtg i tak żeby nie było ze też z sadu to ten pracował w wielkoraku przy kapuście i ogórkach i opryski ale teraz już się tym nie zajmuje a ciągnik zarasta w chwastach wiec jak byś chciał pewny ciągnik to może się dogadamy ;) jak cos to pisz na PW

#76 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 12:17

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych My na jesień będziemy jednego ciapka sprzedawać jakbyś był kolego chętny to możemy się dogadać.Silnik po generalnym remoncie , wszystko oryginały i najlepsze części , 90% tylnych opon , nowa pompa , nowy rozdzielacz.Most nie wyje , zwolnice cichutkie i bez luzu , 1984 rok.Niema jakiego kolwiek wycieku calutki suchy , silnik POCISK !!!!!!!! Pali na dotyk , nowe akumulatory , alternator , przednie opony jeszcze chyba oryginalne.A tu foto. nr1 nr2 nr3 nr4 nr5 nr6 nr7 nr8 nr9 nr10 nr11 nr12 nr13 a tu orka w małym kawałeczku oczywiście bez dymu :rolleyes: nr14 .

Edytowany przez zonk28, 24 lipiec 2011 - 12:41.

#77 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Rolnictwo dziewczyny

Napisany 27 lipiec 2011 - 09:42

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Mam dobrego c330 na sprzedaż sprzedaje bo po prostu jest nie potrzebny ma nowa kabine opony silnik po remoncie jak i cały tył
:)

#78 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 22:38

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Siema!

Trochę odkopanie tematu, ale ten się do tego nadaje.
Panowie co powiecie na pierwszy rzut oka na tego ciapka? Może być ten przebieg oryginalny? Ciekawi mnie że przy takim przebiegu powymieniane końcówki drążka kierownicy...
Opony z przodu do wymiany, pisze że od nowości są, a te z tyłu nie są przypadkiem wymienione?
Ma też do sprzedania kabinę, która jest chyba ściągnięta z tego ciapka i na moje oko widać że pomalował przy silniku obudowę sprzęgła(na fotce z kabiną widać że lekko podkład wychodził).
Poniżej link, napiszcie co o nim sądzicie, może ktoś ten traktor zna.

http://allegro.pl/ur...2261748590.html

#79 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2423 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 11 kwiecień 2012 - 22:51

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych No nie wiem. Wychodziło by my ok. 75 godzin na rok to trochę mało patrząc po oponach no chyba że skoro nie pracował w polu tylko po twardym to może się starły ale mimo to bez kabiny jeszcze to trochę przy drogo.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 12 kwiecień 2012 - 10:00

Pomoc w zakupie C-330 i pochodnych Na kabinie mnie zbytnio nie zależy, przez telefon gadał że za 20tyś go puści, może da się jeszcze coś utargować, w sobotę chcę go jechać zobaczyć.