Grzesiek44

XV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Polecane posty

gesy    5

Miałem jechać jutro ,ale codziennie leje pewnie niewesoło jest,a niemam nowych

gumiaków,w tych od obrządku troch nie teges,dam sobie spokój.Poczytam Wasze wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja będę od 11;30 Będę chodził z Nikonem na szyi w zielonej bluzie.

 

Będę do 14 więc się spotkam ze wszystkimi :blink: Do jutra


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Oglądałem fajne błotko :huh: Laczki będą do mycia po wystawie jak nic :blink:


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Byłem, niestety błoto dosyć spore dlatego też jeżeli jutro rano jeszcze będzie siąpiło to obligatoryjnie weźcie gumaki :blink:

Jeżeli będzie słonko to jedynym problemem będzie ryzyko zakopania sie autem- mi się ten wyczyn dzisiaj udał- we trzech mnie wypychali :huh:

 

 

Ponadto spostrzeżenia z dzisiejszego dnia: jest różnica w obsłudze/ wyjaśnianiu/chęci przedstawiciela handlowego/ogólnej motywacji na odpowiadanie na pytania. Pracownik jednego z dealerów zachowywał sie tak jakby pozjadał wszystkie mózgi w okolicy- na pytania odpowiadał pytaniem, jeżeli przekręciłem jakieś oznaczenie to udawał ze nie wie o co chodzi by po chwili poprawiać mnie w dość ordynarny sposób.Zachowanie tego typu może skutecznie zniechęcić do marki-jak by nie patrzeć to handlowiec ma byc ekspertem, oraz wizytówka marki. Z tych pozytywnych to P.Michał od Korbanka, oraz dealer Kuboty z Garwolina: cierpliwie, oraz życzliwie wyjaśniali wszystko, odpowiadali nawet na te dosyć niecodzienne pytania.

 

 

Jutro pewnie też sie przejadę tym razem pooglądać trochę zwierzyny :D


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Hehe :blink:

To ja jutro wbijam w gumofilcach :) :huh: :D:) B)

ja bede też cos koło 10 wiec do mf u korbanka na 12 dolece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Byłem, niestety błoto dosyć spore dlatego też jeżeli jutro rano jeszcze będzie siąpiło to obligatoryjnie weźcie gumaki :P

Jeżeli będzie słonko to jedynym problemem będzie ryzyko zakopania sie autem- mi się ten wyczyn dzisiaj udał- we trzech mnie wypychali :D

 

 

Ponadto spostrzeżenia z dzisiejszego dnia: jest różnica w obsłudze/ wyjaśnianiu/chęci przedstawiciela handlowego/ogólnej motywacji na odpowiadanie na pytania. Pracownik jednego z dealerów zachowywał sie tak jakby pozjadał wszystkie mózgi w okolicy- na pytania odpowiadał pytaniem, jeżeli przekręciłem jakieś oznaczenie to udawał ze nie wie o co chodzi by po chwili poprawiać mnie w dość ordynarny sposób.Zachowanie tego typu może skutecznie zniechęcić do marki-jak by nie patrzeć to handlowiec ma byc ekspertem, oraz wizytówka marki. Z tych pozytywnych to P.Michał od Korbanka, oraz dealer Kuboty z Garwolina: cierpliwie, oraz życzliwie wyjaśniali wszystko, odpowiadali nawet na te dosyć niecodzienne pytania.

 

 

Jutro pewnie też sie przejadę tym razem pooglądać trochę zwierzyny :)

 

Ten sprzedawca z Garwolina to Bielecki, a może to jego żona Cię dorwała, ona do dopiero ma gadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Miałeś dobre chody jak chłopaki z piomaru dali Ci rundę!;p

 

Ten sprzedawca z Garwolina to Bielecki, a może to jego żona Cię dorwała, ona do dopiero ma gadanie...

 

 

ma ma już nie raz wpadałem w nią w temat:D

 

Ale ceny ma bardzo rozsądne i da się potargować, na przeglądy przyjeżdża punktualnie, czego więcej chcieć Super sprzedawca!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Ale mi dał za pośrednictwem tak ładnie to ja nawet nie chciałem B) ale się namyśliłem B) a dokładnie to za tym casem w namiocie była moja chrzestna ona pracuje w case i kazała temu gościowi dać mi się przejechać no i jeździłem trudno przyzwyczaić się do tego skrętu :P a taki kejsik w tym wyposażeniu milion złotych :D a nawet komputera z boku nie miał :) ale wrażenia zostaną w pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Miałeś dobre chody jak chłopaki z piomaru dali Ci rundę!;p

 

 

 

 

ma ma już nie raz wpadałem w nią w temat:D

 

Ale ceny ma bardzo rozsądne i da się potargować, na przeglądy przyjeżdża punktualnie, czego więcej chcieć Super sprzedawca!:P

 

Powiem, że Sokółkę 1500zł tańszą znalazłem niż u niego, ale te Kuboty co ma to nawet ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Ten Case stał cały tydzień w nowej składnicy Piomaru pod Sokołowem Podlaskim :P

 

 

@Pawel20

Ja u Niego kilka lat temu Brałem Pronara z turem, lepszej oferty we wschodniej Polsce nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter03    29

Byliśmy i my. Mniej błota niż w tamtym roku chociaż kilka samochodów się zakopało na tym polu , ale jak by deszcz popadał to dopiero by było na tym wyjeździe :P Miałem być na spotkaniu ale nie wytrwaliśmy do godziny 2. A Case widział chyba każdy konkret maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Ten keis był zgłoszony do takiego konkursu i wygrał i chyba dlatego tam był ze względu na ten konkurs ale to i dobrze przynajmniej miałem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Ten mały Fendt 212 był fajny. Siedziałem w nim :P

 

 

MF Korbankowy też ok no i cena tez dobra- w cenie JD 5080R mam to samo wyposażenie oraz wiekszą moc (MF5435).

 

 

Mam cholerny mętlik w głowie- myślałem , że po wystawie będę wiedział już co chcę a tu jeszcze większe dylematy....


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj