Grzesiek44

XV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Polecane posty

Grzesiek44    4

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Siedlcach, Miasto Siedlce, Starostwo Powiatowe w Siedlcach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z O.o. Zakład w Żelkowie, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym ’2010 – VI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 11-12 września 2010r. na terenie kompleksu: Miasta Siedlce, ul.Północna-Błonia Siedleckie.

 

Program:

 

XVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym, VI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Siedlce – Błonia Siedleckie, 11-12.09.2010 r.

 

Sobota, 11.09.2010 r.

10.00 – 17.00 zwiedzanie stoisk wystawienniczych

9.30 Konferencja prasowa z udziałem Pana Marka Sawickiego – Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – sala konferencyjna w budynku siedleckiego Oddziału MODR przy ul. Kazimierzowskiej 21

10.00 Występ ZESPOŁU LUDOWEGO „GRĘZOWIACY” z gminy Kotuń – scena główna

10.00 – 12.30 Wycena bydła mlecznego – ring

10.00 – 12.00 Ocena klaczek i ogierków rocznych – czworobok pokazowy koni

10.30 Występ ZESPOŁU BLASKAPELLE z Dasing – Bawaria (Niemcy) -scena główna

11.00 Uroczyste otwarcie XVII MDzDR i VI RWZH – scena główna

11.30 Występ ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA Z BERDYCZOWA (Ukraina) – scena główna

12.00 Pokaz sztuki powożenia – piątka w chomątach krakowskich – czworobok koni

12.00 Wręczenie odznaczeń honorowych „ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA” – scena główna

12.15-14.00 – Ocena klaczek i ogierków dwuletnich – czworobok pokazowy koni

12.15 Występ ZESPOŁU FOLKLORYSTYCZNO – ŚPIEWACZEGO z WOŁKOWYSKA (Białoruś) – scena główna

12.30 Konkurs młodego hodowcy – ring

13.00 Pokaz sztuki powożenia – trójka w szydło (random) – czworobok koni

13.00 Podsumowanie konkursu „Agroliga 2010″ -scena główna

13.20 Występ FORMACJI TAŃCA NOWOCZESNEGO LUZ – scena główna

14.00 Pokaz sztuki powożenia – piątka w szydło (po raz pierwszy na pokazach! ) – czworobok koni

14.10 Podsumowanie konkursu Klubów 4 H „Pocztówka z mojej miejscowości” oraz konkursów: „Najpiękniejsza Wiejska Posesja 2010″ , „Piękna Zagroda Wizytówką Wsi 2010″ – scena główna

14.50 Pokaz sztuki powożenia – piątka po węgiersku – czworobok koni

15.00 Występ ZESPOŁU Podoba Mi Się -scena główna

16.00 Występ Młodzieżowej Grupy Rockowej z PESCANTINY (Włochy) scena główna

 

Niedziela, 12.09.2010 r.

10.00 – 17.30 zwiedzanie stoisk wystawienniczych

9.00 – 15.00 Seminarium pt. „Możliwości korzystania z pomocy finansowej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na terenie województwa mazowieckiego” – sala konferencyjna w budynku siedleckiego Oddziału MODR przy ul. Kazimierzowskiej 21

10.00 Występy ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH Z ŁOSICKIEGO DOMU KULTURY -scena główna

11.00 Podsumowanie konkursu „Gospodarstwo agroturystyczne przyjazne środowisku” – scena główna

11.00 Pokaz Czempionów i Wiceczempionów bydła ras kolorowych i cieliczek – ring

11.30 Występ ZESPOŁU „KASIANIECKA” ze Szkoły Podstawowej w Kałuszynie – scena główna

11.30 Pokaz sztuki powożenia – piątka w chomątach krakowskich – czworobok koni

11.45 Pokaz Czempionek i Czempionów koni rocznych – czworobok koni

12.15 Pokaz sztuki powożenia – trójka w szydło – random – czworobok koni

12.00 Podsumowanie konkursu „Przedsiębiorczość pozarolnicza drogą do sukcesu” -scena główna

12.30 Pokaz Czempionek i Czempionów koni 2 letnich – czworobok koni

12.30 Wręczenie nagród hodowcom bydła – ring

12.30 Podsumowanie konkursu KRUS „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” -scena główna

12.45 Występ ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI SIEDLECKIEJ im. ALICJI SIWKIEWICZ CHODOWIACY - scena główna

13.00 Pokaz sztuki powożenia – piątka w szydło – czworobok koni

13.15 Wręczenie dyplomów właścicielom koni – scena główna

13.30 Pokaz kulinarny „Wszystko z pieczarki” – gotuje Stefan Birek – scena główna

14.00 Pokaz sztuki powożenia – piątka po węgiersku – czworobok koni

14.15 Wręczenie nagród właścicielom koni – czworobok koni

14.30 Występ ZESPOŁU BLASKAPELLE z Dasing – Bawaria (Niemcy) -scena główna

15.00 Podsumowanie konkursu „Hit XVII MDzDR 2010″ -scena główna

15.30 Występ ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA Z BERDYCZOWA (Ukraina) – scena główna

16.00 Występ ZESPOŁU FOLKLORYSTYCZNO-ŚPIEWACZEGO z WOŁKOWYSKA (Białoruś) – scena główna

16.30 Występ Młodzieżowej Grupy Rockowej z PESCANTINY (Włochy) -scena główna

17.30 Zakończenie XVII MDzDR i VI RWZH -scena główna

 

XVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym organizowane są pod hasłem: Doradztwo – Tradycja – Nowoczesność

 

Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym udziałem firm, zgłosiło się ponad 400 wystawców a zwiedziło ją ok. 40 000 osób.

 

W czasie wystawy zostanie przeprowadzony konkurs Hit XVII Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym Siedlce’ 2010. Zapraszamy firmy do uczestnictwa w konkursie. Szczegóły zostaną podane na stronie www.modr.mazowsze.pl.

 

 

 

 

A więc tak miejmy nadzieję że pogoda nas nie zawiedzie w tym roku i może się uda zrobić większe zdjęcie grupowe:) Wypowiadajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

Również zamierzam się tam wybrać ale to nic pewnego.


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

no właśnie musimy zorganizować spotkanie ja pewnie będę i w sobotę i w niedzielę zależy od chęci i pogody, to gdzie i o której?


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ja raczej na pewno w niedziele wpadnę, czekam na jakieś konkretne info o miejscu i czasie spotkania w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Jak wy to i ja będę w niedzielę tylko o której i gdzie ?


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Ja będę w niedziele na 100% :D

Możemy się spotkać przy czymś większym, takim żeby było łatwo znaleźć tą maszynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

W tamtym roku jeden kolega był w koszulce AF to nie było problemu zrobiliśmy sobie fotkę przy Fendzie B)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

W samo południe u Korbanka B)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj