Zaloguj się, aby obserwować  
Vladimir

Problem z kupnem ciągnika

Polecane posty

Vladimir    21

Panowie!!! Pomóżcie! Mam zamiar kupić ciągnik Władimirec T25 A. Byłem już na oględzinach- jest wart uwagi: piękny niebieski dymek- zero brania oleju; wszystko sprawne: światła, reflektory, ogrzewanie, wycieraczki, podgrzewanie szyby, kompresor; jest nawet radio zamontowane profesjonalnie. Ciągnik pochodzi z 1995 roku, ma autentyczny przebieg- 340 mtg, oryginalny lakier, zawsze garażowany. Problemem jest to, że gość od którego chcę kupić ww traktor nigdy go nie rejestrował, bo nie miał takiej potrzeby; i właśnie właściciel zgubił od niego wszystkie papiery: fakturę VAT i świadectwo homologacji. Udało mu się odzyskać fakturę, ale świadectwa homologacji nie. Numer dopuszczenia jest na fakturze, ale czy z samą fakturą uda się zarejestrować ten ciągnik??? A może da się wyrobić takie świadectwo od nowa??? :):)

Z góry dzięki za wszystkie rady!!!


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnych informacji powinnes dostac w wydziale komunikacji...ja nie stety nie wiem...ale jak sie dowiesz o co chodzi to napisz co zalatwiles....Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Ja kupiłem ciągnik (Władimirec) jakieś 5 lat temu.oczywiście był wyrejestrowany.byłem w wydziale komunikacji w zeszłym tyg. i powiedzieli mi że moge go zarejestrować na podstawie umowy kupna sprzedaży.na początek dostane próbne tablice żebym mógł zrobić przegląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Szczerze to możesz mieć problem, jeśli ciągnik nie był nigdy zarejestrowany w UE. W tamtym roku jeśli się nie mylę wprowadzono zakaz pierwszej rejestracji pojazdów, które nie spełniają normy emisji spalin Euro 1. W każdym bądź razie życzę powodzenia, bo ciągnik z opisu wygląda na zacny.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Chyba to prawda.

Pojazd ktory jest po raz pierwszy rejestrowany w UE musi spełniac normy spalin EURO1 a szczerze mówiac nie wiem czy władek spełnia.

Ale dopytaj sie w urzedzi komunikacji


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

oczywiście że możesz go zarejestrować , tylko że to będzie traktor sam (czyli taki jak byś go sam zrobił) . Wiem bo tak c360 rejestrowałem będziesz musiał jeździć bodajże co pół roku na przegląd . Innej legalnej opcji nie ma !


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

dokladnych informacji powinnes dostac w wydziale komunikacji...ja nie stety nie wiem...ale jak sie dowiesz o co chodzi to napisz co zalatwiles....Pozdrawiam...

 

Cześć!!! Traktor stoi już pod domem dopiero 4 dni, ale ważne że stoi. Naprawiłem oświetlenie, kupiłem nowe aku, poodkręcałem niepotrzebne mi rzeczy. Muszę jeszcze się z rozrusznikiem pobawić- raz kręci, a raz nie, a kiedy już kręci to iskry lecą- myślę że to szczotki albo automat. Z rejestracją było tak. Oni znależli ten paszport tego traktora- i u mnie w wydziale nie chcieli zarejestrować, oni zarejestrowali bez problemu i gotowe. Zrobię jakieś foty i filma to link podeślę.

 

A z tymi emisjami spalin nic nie było :blink: - w dowodzie mam napisane Władimirec T25 ;[ , a nie żaden sam :D .


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

To taki filmik prezentacyjny, a kiedy już wymienię oleje i kupię ze sto litrów ropy to będzie o wiele więcej. Jazdę próbną przeszedł bez problemu- tylko olej koniecznie muszę wymienić wszędzie


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ładny Ładny. a możesz zdradzić ile za takie cudo Radzieckiej Techniki w tak dobrym stanie trzeba zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Za takie cudo musiałem zapłacić 17.000 zł, ale do wymiany były akumulatory ( tamte były od nowości i już nie trzymały)- więc 600zł + 20zł na oświetlenie + 30zł na wymianę szczotek, tulejki i uszczelki w rozruszniku; + jeszcze oleje do silnika, zwolnic, dyfra- gdzie tylko potrzebny- ogółem 18.000 zł (tyle chcieli, ale na te rzeczy upuścili. Ale cudeńko to jest. Kupiłem od pierwszego właściciela. Nie pracował w polu.


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Vladimir na co jest ten plastikowy zbiorniczek koło siedzenia

To jest zbiornik na płyn do spryskiwaczy (śpan na wsi); a taka blaszka z tyłu za siedzeniem to ogrzewanie na szybę :-D

 

Zadbany ten Rusek i trochę za niego zapłaciłeś za te pieniądze pewnie była C330 tylko w T25 kabina lepsza.

1. Kabina 100 x lepsza- szczelna: jakieś ogrzewanie i wentylacja jest; podgrzewane szyby; wszystko sprawne; nie ma rzeczy która nie działa.

2. C330 za te pieniądze nie kupi z tak małym przebiegiem- a w ogóle C330 to wszystkie na allegro z 80 roczników- takiego "cycka" jak ten rusek nie było za tę cenę na allegro od kwietnia :-D Pierwsze spodobał mi się Farm Mot 250d- ale ciężko o części, a potem C360 3p- ale podobno są słabe silniki i też nie było takiego "cycka" B)

3. Traktor ten przyszedł na górzyste tereny: głównie potrzebuję go do tego, aby sobie przywieść jakieś materiały budowlane itp. a najbardziej aby drzew na zimę naściągać- i nie wiem dlaczego (moje poglądy) wolę Ruska. Jest zadbany i ja też mam postanowione że będe dbał o niego. Stał mi tydzień na polu, ale już jest w garażu :lol:


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Ładny Ładny. a możesz zdradzić ile za takie cudo Radzieckiej Techniki w tak dobrym stanie trzeba zapłacić?

Nie napisałem jeszcze wszystkich kosztów: oni wzięli 17000 zł, ale oprócz tego co napisałem to jeszcze laweta (ok. 800 zł: trasa Częstochowa- gmina Zawoja), opłata skarbowa 220zł no i nie zadługo muszę przerejestrować no i cena za oleje


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Ogółem ze 19.000 tys. zł, ale warto było


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam jeżeli w tym stanie nic lepszego nie było to musiało być warto a mam jedno pytanie czy starczy ci mocy w tym ciągniczku bo do lasu to raczej może mieć kłopotu z przyczepą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Witam!!! U mnie pod Babią Górą takie lasy, że ludzie traktory przewracają, a gdzie tam dopiero z przyczepą :-D A o moc się nie boję, bo wiem że ruskie maszyny to sprzęty nie do zajechania- mam już Władimirca T25A2

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Witam panowie po długiej przerwie :D Rusek wrócił do świetności sprzed lat :lol:

Zobaczcie, jaki sobie zestaw do odśnieżania strzeliłem :D

Mam w planie kupić wciągarkę hydrauliczną do przodu (wykorzystam mocowanie od pługu) oraz zrobić przyczepę jednoosiową (karę) do zwózki drzewa. Kiedyś też pomyślę o wywrotce :rolleyes:

 

Oglądajcie, komentujcie, oceniajcie :rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EJoIA6tvYqQ&feature=fvst


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj