Skocz do zawartości

Zdjęcie

UNHZ-750 problem z obrotem

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mareckii2006

mareckii2006

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 20:51

UNHZ-750 problem z obrotem Witam
Mam nastepujacy problem w ładowaczu:wszystko działa,podnosi dość szybko nawet na wolnych obrotach.Problem w tym ze w prawo obraca bardzo wolno.Dodam ze w lewo jest ok.i co to moze być?
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UNHZ-750 problem z obrotem Dzisiaj, 19:41
  •  

#2 Share jasiu7745

jasiu7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze ich naprawa i ładne dziewczyny

Napisany 22 sierpień 2010 - 22:25

UNHZ-750 problem z obrotem Ja takie samo zdażenie miałem na wiosne jak woziłem obornik i w drugą strone to pomagał kolega a po robocie to zabrałem się za rozpracowywanie usterki i wyszło mi że zrobiła się poduszka powietrzna a jak popusciłem weże to wyszło sporo powietrza i troszke oleju i potem było juz ok. Zastanawiam się jakim cudem zrobiła sie ta poduszka jak wszystko było dobrze :) i nikt nic nie ruszał :) może i u ciebie zrobiła się taka poduszka . Jak dojdziesz do tego to napisz pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Kidler

Kidler

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, motoryzacja, elektryka

Napisany 20 lipiec 2012 - 14:23

UNHZ-750 problem z obrotem Witam! Miałem ten sam problem z obrotem w tym ładowaczu. Jak się okazało to zawory przy siłownikach od obrotu były źle złożone. Prawdopodobnie poprzedni właściciel wymieniał uszczelnienia i coś nie coś pomylił. Jednak ja mam teraz inny problem. Otóż wysięgnik ramienia przy opuszczaniu bardzo mocno szarpie. Nie wiem co jest tego przyczyną. Jeżeli kolega miał podobne zdarzenie to bardzo proszę o pomoc. Dodam, że obracałem już zawór przy tym siłowniku, ale nic to nie dało. Jest dokładnie tak samo.jak przed jego obróceniem. Zastanawiam się czy wogóle go nie wyrzucić i przerobić na normalne węże.