Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

Ręczny stałociśnieniowy rozdzielacz do opryskiwacza

1 odpowiedzi na ten temat

#1 S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• V.I.P.
  • 970 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 22 sierpień 2010 - 17:48

Szukam informacji od posiadaczy rozdzielaczy stałociśnieniowych z zaworem proporcjonalnym,mam zamiar podrasować swój opryskiwacz i znalazłem ciekawą ofertę z http://www.mescomp.com/index.html czy z własnego doświadczenia możecie opisać ich funkcjonalność na polu.
  • 0
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Google

• Reklama google
  •  

#2 Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2965 postów
  • 8872878

Napisany 23 sierpień 2010 - 19:42

To tak, posiadam taki zawór włoski jak w opryskiwaczach Krukowiaka ( http://krukowiak.com...emid=31&lang=pl ) tylko Ja mam w Pilmecie, nie wiem jak działa zawór proporcjonalny gwarantujący stałość dawki w l/ha przy zmianie prędkości jazdy albo nie posiadam w Swoim albo to jest taki bajer. (mój jest taki sam jak ten za 1067,94)

Osobiście uważam że zawory stałociśnieniowe montowane w Pilmecie (polskie) są lepsze gdyż nie potrzeba ich kalibrować przy zmianie dysz.

Funkcjonalność na polu głównie wygodne jeżeli pole mamy w klinie to dojeżdzająć do brzega wyłanczamy część sekcji i po nawrocie kolejno włanczamy (i mamy zawsze stałe ciśnienie), bo jeżeli mamy przejechać połową belki to nie jest problemem przestawienie ciśnienia na zwykłym zaworze (miałem pierw zwykły i ja jako plus to uważam zastosowanie na polu kliniastym).

Jak coś więcej lub nie jasno to pytaj.
  • 0
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s

Jeśli masz konto na Facebooku możesz zalogować się klikając w przycisk