Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1941 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 10:57

Pytanie dla uwodzicieli Kurcze, 18 lat mieszkam na wsi i ze wstawianiem mam problemy ;) :) Ale za to z pracą już nie. Gdy mam wolne włącza mi się ADHD ;) Muszę coś robić bo mnie nosi po domu, a jak mam leżeć tydzień w łóżku to już w ogóle umarł w butach :) Ruch i wysiłek weszły mi w krew :) W czasie kiedy nie mam co porobić w polu chodzę na siłownie się wyładować :)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 17:00
  •  

#1942 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:02

Pytanie dla uwodzicieli Chcesz się wylądować??? To będziesz ładował widłami gój u mnie ;p Po co ma ciapka męczyć ;) załadujesz ze 4 rozrzutniki to się wyładujesz ;)

Co do wstawania to teraz śpię długo ;p ale jak miałem jechać na rynek ze zbożem to sam wstałem po 4 :) do szkoły o 6 był problem ;p

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1943 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:05

Pytanie dla uwodzicieli Wczoraj do południa wyładowałem 2 przyczepy 6t obornika widełkami. Wieczorem musiałem iść na siłownie bo mnie zaczęło nosić ;) ;)

#1944 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:08

Pytanie dla uwodzicieli No to nieźle . T kiedy u mnie ładujesz?? A możne taczkami będziesz woził?? jakieś 100m od obory (kawałek pod górkę ale wyjazd jest wyasfaltowany ;p )

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1945 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:12

Pytanie dla uwodzicieli Od razu na pole Ci wywalę ;) po co brudzić rozrzutnik ;)
Rozmawiałem niedawno ze znajomym doktorkiem, zbadał mnie i powiedział, że mam b. duży metabolizm tzn. wcinam wszystko co się da i w poważnych ilościach, ale jestem chudy jak byłem :) :)

Dobra koniec OT wróćmy do rozmowy od uwodzeniu i dziewczynach :)

#1946 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:20

Pytanie dla uwodzicieli

Kurcze, 18 lat mieszkam na wsi i ze wstawianiem mam problemy ;) :) Ale za to z pracą już nie. Gdy mam wolne włącza mi się ADHD ;) Muszę coś robić bo mnie nosi po domu, a jak mam leżeć tydzień w łóżku to już w ogóle umarł w butach :) Ruch i wysiłek weszły mi w krew :) W czasie kiedy nie mam co porobić w polu chodzę na siłownie się wyładować :)

He he :) Ja to nawet jak brzydka pogoda to gdzieś idę bo na miejscu nie usiedzę :) Musze coś robić bo mnie chce roznieść :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1947 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:22

Pytanie dla uwodzicieli Wychodzi na to, że ludziki mieszkające na wsi muszą mieć "pole" do popisu ;)

#1948 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:28

Pytanie dla uwodzicieli hihi @martina a ty zostaje u siebie na gospodarce czy na "eksport"??;)

bullet_black.png

#1949 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:29

Pytanie dla uwodzicieli

hihi @martina a ty zostaje u siebie na gospodarce czy na "eksport"??;)

Ja nie na sprzedaż ;) Ja na dzierżawę idę :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1950 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 11:38

Pytanie dla uwodzicieli dzierżawę??

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1951 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 07 grudzień 2008 - 12:11

Pytanie dla uwodzicieli

martina - trochę mnie to dziwi. moim zdaniem to powinnaś mieć przed domem kolejkę adoratorów.moge się założyc że 60 % chłopakow maży o takiej dziewczynie jak Ty. no ale niestety w naszym społeczeństwie obowiązują jescze zasady i prawo dżungli. kto bardziej sie nadyma ,puszy i robi wokół siebie duzo szumu jest bardziej zauważalny i postrzegany (moim zdaniem błędnie ) jako ktoś bardziej atrakcyjny i wymagający zainteresowania. czyli jak juz ktoś wcześniej napisał- szpanerzy bardziej zwracają na siebie uwagę ale nie znaczy to że maja coś ciekawego do zaoferowania. mam nadzieje że spotkasz kiedyś naprawdę kogoś ciekawego i nie będzie to dyskotekowy szpaner

Kolego @wojtas masz rację. Jednak ja myślę, że na takich "szpanerów" to uwagę zwracają tylko dziewczyny, które są takie same jak oni czyli "puste jak worek po ziemniakach" (nie chcę tu obrazić żadnej dziewczyny). Uważam, że porządne rozsądnie myślące panie jak np. koleżanka @martina wogóle nie zawracają sobie głowy takimi osobami. A dlaczego ciężko trafić na spokojną i rozsądną dziewczynę czy chłopaka? Ano dlatego, że takie osoby wolą posiedzieć w domu w ciszy i spokoju a nie na imprezie. Biorąc przykład @andrzeja2110 i @martiny jakie Wy macie szanse żeby się spotkać jeżeli oboje siedzicie w domu? Oto odpowiedź: ZEROWE. Wniosek jest prosty trzeba spotykać się z ludźmi wtedy na pewno się trafi na odpowiednią osobę.

#1952 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 12:14

Pytanie dla uwodzicieli elektro spotkać się hmm widzę ze Marta jest z małopolski a ja centrum. Juz się przyzwyczaiłem ze zawsze ta odległość wychodzi spora...

bullet_black.png

#1953 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 12:33

Pytanie dla uwodzicieli Wiem, że nie mieszkacie w pobliżu ale podałem to jako przykład, bo pisałeś, że zamiast iść na imprezę to wolisz siedzieć w domu i Marta tak samo. Chodzi mi o to, że jak będziecie siedzieć w domu to nie spotkacie odpowiedniej dziewczyny/chłopaka. Ja też wolę siedzieć w domu niż iść na dyskotekę, na której jest tylko wóda i narkotyki, ale jak ktoś wcześniej napisał dziewczyna sama nie zapuka do twoich drzwi. A z tą odległością to masz rację. Jak są jakieś fajne dziewczyny to zawsze mieszkają na drugim końcu Polski.

#1954 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 12:36

Pytanie dla uwodzicieli Martina istny ideał dziewczyny do gospodarstwa rano wstaje lubi prace i itp; walory:)) choć czasem można trafić na ideał farmerki ja prawie trafiłem kilka kilometrów od swojego domu i przez spokój takiej osoby był na pewno nie poznał ale po dyskotekach mi się nie chce bardzo też jeździć a dziewczyna chce i co robić?

#1955 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 12:55

Pytanie dla uwodzicieli Widzę że znalazł bym w śród WAS bardzo dużo dobrych przyjaciół bo ja także należę do tych spokojnych osób nie imprezujących ;) dla mie naj gorsza jest niedziela bo wiadomo nie wypada pracować ale w żniwa czy sianokosy nikt o tym nie pamięta ;)
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#1956 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 13:17

Pytanie dla uwodzicieli Heh... Właśnie takiej dziewczyny szukam jaką jest @martina, lubiąca rolnictwo, spokojna, rozsądna. Ja tak jak wy koledzy nie lubię imprezować i nie chodzę na zabawy, dyskoteki i takie tam, i pewnie dlatego nie mogę znaleźć wymarzonej dziewczyny... ;)
Chłop ze wsi

#1957 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 13:39

Pytanie dla uwodzicieli No panowie widzę, że @martina jest ideałem dziewczyny na gospodarstwo.

#1958 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 13:54

Pytanie dla uwodzicieli Jak by co to ja bylem pierwszy ;p

bullet_black.png

#1959 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 14:38

Pytanie dla uwodzicieli Dobra, dobra jesteś moderatorem więc masz pierwszeństwo.;) Ale widzisz, że zainteresowanie jest duże. A Marta pisała, że chłopaka nie może znaleźć. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1960 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 07 grudzień 2008 - 15:30

Pytanie dla uwodzicieli hehe widze panowie ze moja Karolina jest wrecz ideałem;p a jako podpowiedz wam powiem ze popytajcie swoich ojcow czy nie widzial gdzies u znajomych rolnikow jakiejs dziewczyny;p ja nie musialem pytac bo tatus sam mi powiedzial:D

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR