Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1881 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:44

Pytanie dla uwodzicieli

Mówicie że za młodu trzeba sie wyszaleć i ja też tak sądzę. Mam prawie 17 lat i jakoś nie uśmiecha mi sie "chodzić" z laską która ma naje.... w głowie, która jak zobaczy jak inny koleś do niej świruje to jej sie to podoba.

Tylko że takich to niestety jest, ja przez moją nieświadomosc ze ona jest taka, jak zobaczyłem w autobusie na wycieczce jak gosć chcial od niej numer ona mu dala i jego niestworzone jak to czubkowali skuterami po mieście, i na drugi dzień juz z nim chodziła to ona ma chyba coś nie tak :) :) tylko taką w du** kopnąc, juz wole niech to nie będzie nie wiadomo jak ładna, ale zeby miała poukładane. No i ona twierdzi że go kocha nie wiem na jakiej podstawie że ma TGB czarnego i kradnie ze starym cześci od TIRów, no oczywiście jej się o tym chwalił :angry: :angry: buractwo do potęgi 10 i teraz sie zaczelo te jej wierszyki do chłopaka na blogu, ja już go sobie przerobiłem jak ta lala
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 21:31
  •  

#1882 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:55

Pytanie dla uwodzicieli Nom niestety dziewczyny niektóre zachowują sie jak by nie miały mózgu i uczuć ,nie myślą ,że świetnie się bawiąć, drugiej osobie robią krzywde.
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#1883 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:59

Pytanie dla uwodzicieli Zabawa zabawą sam każdy lubi się bawić kiedyś lata gimnazjum chciało się chodzić na dyskoteki jeździć po rożnych miastach a teraz jakoś mnie to przechodzi a dziewczynę mam taka która lubi takie życie więc czasem są drobne sprzeczki o to 20 na kartu człowiek się starzeje.
Inna leci na struj samochód podjedzie BMW i dziewczyna jego inna jedna to 100razy przemyśli zanim się odważy

#1884 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 02 grudzień 2008 - 20:16

Pytanie dla uwodzicieli ja ost takich pięknych to mam po dziurki w nosie.bo zazwyczaj oprócz urody nic więcej nie maja.dlatego zainteresowałem się taką mniej ładną ale za to inteligentną i sympatyczną.ale pech chciał że nie jestem w jej typie.coś czuje że dopiero na studiach znajdę odpowiednią.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1885 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 02 grudzień 2008 - 20:20

Pytanie dla uwodzicieli hehe nie oceniaj sie tak slabo u mnie im ladniejsza tym bardziej puszczalska tez mam przynajmniej tak mowia ze nie jest ladna ale za to fajna i zna sie na rolnictwie :)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#1886 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 02 grudzień 2008 - 21:50

Pytanie dla uwodzicieli Ja jestem jej 2 chłopakiem ... chociaz ja jeszcze nie mówie ze z nia chodze;p jest to przyjazn w zaawansowanym stopniu...

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1887 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 grudzień 2008 - 21:54

Pytanie dla uwodzicieli

przyjazn w zaawansowanym stopniu...

hehehe... dobre stwierdzenie hehehe :) :) :)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1888 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 02 grudzień 2008 - 21:54

Pytanie dla uwodzicieli hehe to ciekawa sprawa zycze powodzenia :)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

#1889 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 21:58

Pytanie dla uwodzicieli mam w tej chwili niecale 20 lat(rocznikowo 19 jeszcze) a moja dziewczyna jest ode mnie 2 lata mlodzsza i jestesmy juz 4 lata razem. Dlatego nie zgodze sie z opinia ze kazdy sie musi za mlodu wyszalec bo nam jest razem dobrze:D

#1890 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 22:01

Pytanie dla uwodzicieli no a kto powiedzial ze w wieku 20 lat jest z dziewczyna zle przeciez 20 lat to nie jest juz kto wie jaki wiek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1891 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 22:07

Pytanie dla uwodzicieli Ja mam 20lat i jestem z dziewczyną prawie dwa lata ma tyle samo lat co ja tylko miesiące zależy jak kto ocenia dziewczynę że ładniejsza głupsza ja uważam oczywiście swoją za najładniejsza i jest mądra a co uważają inni to nie wiem

#1892 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 02 grudzień 2008 - 22:12

Pytanie dla uwodzicieli Jak nie jedna to druga dużo dziewczyn na świecie. Grunt to nie zachowywać się jak dziecko i to jest właśnie podstawowy błąd kiedyś zawsze jak zobaczyłem fajną dziewczynę to od razu się w niej zakochiwałem myślałem o niej oglądałem jej zdjęcia i jak przechodziła obok mnie bałem się do niej odezwać, ale to było głupie xD teraz idę na żywioł albo tak albo nie jak mówi np. że jestem nie w jej typie to mówię do niej tak samo ze też nie jest w moim typie ale chciałem zrobić eksperyment i taka lalunia wtedy łapie buraka na maxa :)

#1893 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 22:17

Pytanie dla uwodzicieli Wiadomo że jak dziwczyna ładna to nie oznacza że jest to ta najgorsza bo przecież nie wszystkie są takie same :)
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#1894 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 02 grudzień 2008 - 22:19

Pytanie dla uwodzicieli no fajny masz sposób.w tym momencie ta lalunia głupieje.w każdym razie jak lalunia to trochę pokory jej nie zaszkodzi.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1895 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 22:20

Pytanie dla uwodzicieli hmm no tak ale im ladniejsza to mysli ze moze zdobyc caly swiat i wtedy sie zachowuje dziwnie moze nie wszystkie ale wiekszosc

#1896 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 22:21

Pytanie dla uwodzicieli Fakt jak nie jedna to druga ale ile mozna tak przebierac;p przyjdzie wiosna prace polowe i wtedy nie bedzie czasu na przebieranie:d a brac jak leci to tez nie bardzo:d Trzeba miec chociaz jedna na stale:d

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1897 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 09:33

Pytanie dla uwodzicieli a jak z wytrzyma wszystkie prace na polu i poczeka pare tygodni do zanczy ze dziewczyna w porzadku jest. A jakby sie jeszcze moja zainteresowala co konkretnie robilem to bym sie tak ucieszyl ze hej :)

#1898 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 14:30

Pytanie dla uwodzicieli No akurat ta moja przyjaciółka pyta co robiłem i tematy rolnictwa czasem towarzysza naszym spacerom.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1899 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 15:13

Pytanie dla uwodzicieli To znaczy że nie jesteś jej obojętny. Nie zmarnuj tej szansy jaka Cie może czekać bo z tego co mówisz wynika że warta jest grzechu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1900 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 04 grudzień 2008 - 20:19

Pytanie dla uwodzicieli Chłopaki, z reguły dziewczyny wolą drani, przejadą się raz drugi, trzeci zrozumieją... tak w życiu bywa...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)