Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1861 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 02 grudzień 2008 - 07:43

Pytanie dla uwodzicieli hehe swiete slowa lepiej nie miec wcale dziewczyny niz miec jakas idiotke

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 06:30
  •  

#1862 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 16:12

Pytanie dla uwodzicieli Maniek, ja Cie doskonale rozumie, ja z taki byłem i to nie jedną... a teraz jak mam dziewczyne która kocha, ze mną jeździ na te dyski... ale nie tydzien w tydzien, ja z nią jade raz, dwa na miecha... z moją byłą musiałem jechać bo było źle, ona się nachalała i wogole w d.... mnie miała... i do końca musieliśmy siedziec tj. do 4 rano... a teraz jak jade z Agatą to wypijemy po dwa piwa, cole... potańczyny ze znajomymi pogadamy i najpóźniej o drugiej jedziemy spać do domu... także nie zawsze jest tak jak piszesz... ja swoje wiem... :angry: :) :) :)
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1863 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 02 grudzień 2008 - 16:34

Pytanie dla uwodzicieli Wiadomo że nie jast tak zawsze jak napisałem ja poprostu sie z takimi laskami spotkałem i mam o nich takie zdanie.
Dla mnie najbardziej śmieszne jest to że laska z dopiero co poznanym chłopakiem już mówi że go kocha i niewiadomo jak za nim szaleje a za 2 tygodnie już sie tyrają.
Sądzę że będąc w tak młodym wieku wystarczy "pobawić" się z wieloma laskami a nie obiecywać jednej miłość jak i tak nic z tego nie wyjdzie. Oczywiście jeśli spotka sie dwoje ludzi którzy byli "pisani" sobie to jak najbardziej ma sens ale pod warunkiem że obydwaj tego chcą a nie tylko jedna ze stron.
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#1864 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 02 grudzień 2008 - 17:35

Pytanie dla uwodzicieli podoba mi się dziewczyna trzy lata młodsza ode mnie , chodzę do III gimnazjum , a ona do VI klasy , kumpel mówi mi żebym się za nią brał bo wie od niej , że podobam się dziewczynie ja też wiem . czy nie jest dla mnie za młoda ?
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#1865 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 02 grudzień 2008 - 17:40

Pytanie dla uwodzicieli hmm to zalezy bo jedna wyglada na 15 a druga na 11 wiec to zalezy

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

#1866 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 02 grudzień 2008 - 17:50

Pytanie dla uwodzicieli Wiesz co innego,gdy chłopak ma 20 lat, a dziewczyna 17 lat...A tutaj??? Trochę "duża" różnica wieku. Ja bym sobie to odpuścił...
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#1867 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 02 grudzień 2008 - 18:30

Pytanie dla uwodzicieli bez przesady związki z 12 latkami to porażka.12 lat to raczej dziecko niż dziewczyna więc nie ma sensu.udaje że ma z 20 lat,popisuje sie itp.ja myślę że od takie to trzeba szerokim łukiem omijać.ale ja mam 19 lat i tak mówię.ja jestem dorosły i dla mnie 12 lat to dziecko.ale ty jako że masz 15 lat to można trochę po świrować dla "jaj".
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1868 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 02 grudzień 2008 - 18:43

Pytanie dla uwodzicieli Chłopaki a co ja mam mysłec ja mam ponad 18 a dziewczyna niecałe 15? wyglada na wiecej, jest mądra zna kilka języków i wogóle dobrze nam sie rozmawia ale jakos nie moge przetrawic tego wieku... a co Wy o tym myślicie?

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1869 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 18:46

Pytanie dla uwodzicieli a jak dlugo ze soba jestescie bo jak przetrwaliscie juz długo to moze jeszcze wytrzymasz jakis czas :)

#1870 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 18:59

Pytanie dla uwodzicieli Hmm... wiesz to długa historia;p zanmy sie ponad rok na poczatku tylko zwykła znajomosc kolega-kolezanka, pozniej wspolne spacery ,gg,telefon. I w wakacje sie urwało ona poznała chłopaka ja dziewczyne i tak jakos sie rozeszlo ze zostalismy przyjaciółmi. Ale kilka dni temu nasza przyjazn zboczyła z toru ze ja tak sie wyraze;p Niby zwykly spacer zapowiadał sie w poczatkowej fazie a w końcowej sie przykleilismy... i na koniec grzecznie za raczke odprowadziłem ja na autobus... I tak jakos kleimy sie do siebie od kilku dni prawie codzienie... ale mi jakos ten wiek uwiera...

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1871 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:01

Pytanie dla uwodzicieli takie związki trochę przetrwają.ale nie wróże im długiej i szczęśliwej drogi.
Zapraszam na swój profil

#1872 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:05

Pytanie dla uwodzicieli hehe widze ze milanreal 1 sie czesto wypowiada i prawie zawsze sie z nim zgadzam no jesli masz silna wole to wytrzymacie a jesli nie to zaczniesz sie wstydzic ze masz tak mloda dziewczyne no i .....
w mojej oklicy tez tak bylo na poczatku bylo wspaniale a pozniej w towarzystwie stal 2m od niej i byl koniec

#1873 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:11

Pytanie dla uwodzicieli no własnie ja sie tego obawiam... koledzy maja dziewczyny po 18-19 lat... ale jesli bedzie tak jak teraz to chyba bede w to brnął dalej:)

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1874 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:19

Pytanie dla uwodzicieli Przecież 3 lata różnicy to nie tak dużo jak byś chciał związać się mając 15 a dziewczyna 12 to wtedy troche nie bardzo bo wiadomo co to jest 12 lat, ale jeśli jest tak jak mówisz to znaczy że jesteście sobie bliscy i to sie liczy i ewidentnie laska na ciebie leci i myśli o tobie poważnie a tego nie można bagatelizować. :)
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#1875 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:20

Pytanie dla uwodzicieli Ona wygląda jak laski z mojej klasy , ma wszystko na miejscu i w dobrym rozmiarze .

#1876 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:22

Pytanie dla uwodzicieli Hehe najlepsze jest to ze tam sie całujemy a ona przerywa mówiac "przepraszam" a zaraz znowu to samo sie dzieje;p no i tylko przyjazn.... dziwna ta przyjazn;p A teraz mi napisała esa: "steskniłam sie za Toba"

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1877 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:26

Pytanie dla uwodzicieli spokojnie musisz ja nauczyc to i owo tez tak mialem na wszystko potrzeba czasu i do wszystkiego sie trzeba przyzwyczaic:P a Ty jestes jej pierwszym chlopakiem ??

#1878 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:30

Pytanie dla uwodzicieli albo zależy jej na tobie albo się bawi.a to że się często wypowiadam to po prostu mam podobne doświadczenia i piszę.jednak myślę że najlepsze opinie dawała banan575.szkoda że teraz gdzieś znikła.
Zapraszam na swój profil

#1879 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:33

Pytanie dla uwodzicieli nie no nic nie mowie to dobrze ze temat idzie do przodu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1880 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:39

Pytanie dla uwodzicieli ja tam nie jestem zboczeńcem , ale ona jest po prostu piękna , taka czysta