Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1841 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 18:10

Pytanie dla uwodzicieli A ja mam taki problem , od jakiegoś czasu rwie ostro do mnie taka jedna dziewczyna , nie powiem do brzydkich nie należy . Wczoraj miałem taką śmieszną sytuacje na dyskotece , nawet nie wiedziałem kiedy , i już z nią tańczyłem , ale mój kumpel z klasy rwie do niej , ale ona tak z nim utrzymuje kontakty , tak nie chętnie , ale piszą ze sobą , i również z nim tańczyła , lecz z tą różnicą , że to on do niej podszedł . Jak tańczyliśmy wolnego , to jej brat z racji że zapodawał muze walił takie teksty jak np. : ,, Cześć szwagier !! " itp. . Ostatnio biore ją na wytrzymałość , czekam aż sama zacznie pisać do mnie na gg , w ten sposó chce sprawdzić , czy żeczywiście jej zależy na mnie . Najbardziej boje się tego , że już będe z nią chodził , aż w pewnym momęcie szlak trafi wszystko , bo ten mój kumpel ją bedzie chciał odbić . I nie wiem czy angarzować się w ten związek , więc jak radzicie . Dodam iż z jej bratem znam się bardzo dobrze , a ona szczeże mówiąc sama zaczeła , a ja tylko kontynuowałem . Aż sam się dziwie , że pisze w tym temacie , bo zawsze z dziewczynami problemów nie miałem , no ale zawsze dobrze się poradzić :) A dodam , że ten kolega już kiedyś odbił mi taką dziewczyne , ukrainke ;) ta to dopiero była wyposażona :) ale pochodził z nią tydzień , i dał sobie spokój . Szczeże mówiąc to nic do niej nie czułem , i nawet się nie przejołem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 05:03
  •  

#1842 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 listopad 2008 - 20:17

Pytanie dla uwodzicieli słuchaj w miłości jak na wojnie wszystkie chwyty sa dozwolone.jak ci również na niej zależy to nie wiem co tu się zastanawiać.jeżeli ona jest tobą zainteresowana to twojemu kumplowi strasznie ciężko będzie to zniszczyć.

a co do mojej sytuacji to dziś mi powiedziała że nie jestem w jej typie.więc sobie odpuszczam.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1843 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 27 listopad 2008 - 20:27

Pytanie dla uwodzicieli @milanreal to bardzo mi przykro. Ale jak pisałem wcześniej jak nie ta to inna.

#1844 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 20:36

Pytanie dla uwodzicieli Tego kwiatu pół światku koledzy ;) :) :)
Chłop ze wsi

#1845 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 20:53

Pytanie dla uwodzicieli

@milanreal to bardzo mi przykro. Ale jak pisałem wcześniej jak nie ta to inna.

oj tam.nie ta będzie następna.ale ona chyba jako 1 tak delikatnie się ze mną obeszła.były takie co się ze mnie śmiały więc nawet smutny nie jestem.a kontakt z nia nadal utrzymuje.traktuje mnie jak przyjaciela.no i to jest fajne.
Zapraszam na swój profil

#1846 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 21:38

Pytanie dla uwodzicieli

ona charakterystycznie piszę

ooo po tym idzie poznać, bo mnie jeden kumpel chciał zrobić, że pisze jako Ania i pisał ze arek ją rzucił i wogole zalenie sie tylko od razu mi podpadło, ona inaczej pisze, ma charakterystyczne błedy wiesz-wierz, powiesz-powierz, zawsze tak pisze, i zaraz mi podpadlo jak ja nie zobaczyłem ,,rz" zamiast ,,sz"
Mój Wladimirec podbija świat

#1847 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 23:19

Pytanie dla uwodzicieli DawidMalw... masz rację nie patrzy się i nie słucha ale po czasie... można powiedziec pomyśleć... aha koledzy mówili radzili... życie... ale ja ją już znam... zobaczymy potem czy jej się nie przewróci w głowie... ale jeśli moja dziewczyna wraca do domu o 19, do pracy jedzie na rano... a poświeca mi każda wolna chwile to może mnie zdradzić? Dodam to że jak ona wyjdzie do łazienki albo cos tam robi to moja potencjalna teściowa tak mi mówi... jaka ona za mną jest... raczej teściowa to wiecie jaka może być co? A tu ja jestem porządam potencjalnym zięciem ;)
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1848 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 28 listopad 2008 - 16:51

Pytanie dla uwodzicieli Czyli trafiłeś na porządna dziewczynę i jeszcze lepszą teściową ;)
Ja mam w rodzinie takie ciotki to są zaje*iste... Popiją troche, pożartują i sie z nimi normalnie pogada - no ale ciotka to nie teściowa :)
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#1849 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 19:50

Pytanie dla uwodzicieli no na taką dziewczynę trafić to zaj.... raczej masz pewność że cię w rogi nie wali.a to już musi być zakochana że tak w ciebie patrzy.no i taki związek może być trwały.chyba że z teściową nie wytrzymasz ;)
Zapraszam na swój profil

#1850 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 28 listopad 2008 - 20:31

Pytanie dla uwodzicieli

DawidMalw... masz rację nie patrzy się i nie słucha ale po czasie... można powiedziec pomyśleć... aha koledzy mówili radzili... życie... ale ja ją już znam... zobaczymy potem czy jej się nie przewróci w głowie... ale jeśli moja dziewczyna wraca do domu o 19, do pracy jedzie na rano... a poświeca mi każda wolna chwile to może mnie zdradzić? Dodam to że jak ona wyjdzie do łazienki albo cos tam robi to moja potencjalna teściowa tak mi mówi... jaka ona za mną jest... raczej teściowa to wiecie jaka może być co? A tu ja jestem porządam potencjalnym zięciem ;)

Posłuchaj Kolego, takie teksty, to wszytkie potencjalne teściowe wstawiają. Ja też to przerabiam :) :)
Ja tam raczej na swoim rozumie polegam i Tobie też to radzę. Wyobraź sobie sytuację w której matka źle mówi o swojej córce przyszłemu zięciowi. :) :) To wtedy oznaczałoby, że jest prawdziwa katastrofa i trzeba brac nogi za pas. :) :) :)
Powodzenia życzę!
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1851 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 23:38

Pytanie dla uwodzicieli Kolego jarekw... no i może masz racje... ale u mojej byłej... jej matka wzrokiem by cie zamroziła a co do rozmowy... o losie potem byś sie zalał... taka prawdziwa, zła teściowa... ale dla chłopaka jej siorki miła bo kasiasty,uczony... A teraz tam gdzie jeżdże to jest tak jakbym do domu przyjechał słuchaj... nie moge narzekać na Agate ani na jej mame... co innego to była Monika i jej matka królowa lodu :) ale to było dawno...

#1852 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 29 listopad 2008 - 16:53

Pytanie dla uwodzicieli Karol, jeśli jest tak jak piszesz to faktycznie dobrze trafiłeś. A o tej wcześniejszej potencjalnej teściowej to bardzo źle świadczyło, jeśli ktoś patrzy tylko przez perspektywę kasy...... to można powiedziec, fatalnie to na przyszłośc rokuje.
W sumie muszę Ci przyznac, że też to przerabiałem :) Z tym, że ja miałem do czynienia z potencjalnym teściem. Od razu widziałem, że gośc mnie nie lubi. Ale to już bardzo dawne dzieje.

Pozdrawiam!
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

#1853 Share Keram0610

Keram0610

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 listopad 2008 - 19:00

Pytanie dla uwodzicieli ja mam takie zdanie ze najlepsze dziewczyny to proste dziewczyny a trzeba odróżnić coś takiego jak podryw a miłość no bo to chyba wiadome można na imprezie no wiecie zabawić się trochę z laska w samochodzie no a miłość no to trochę inaczej trzeba to rozegrać:)

#1854 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 17:57

Pytanie dla uwodzicieli Potencjalnego teścia brak... ale był dobrym człowiekiem z tego co mi opowiedziała Agata i jej matka...
Tak ale teraz była lepsza akcja: pojechaliśmy na dyske: ja, Agata, jej kuzynka z mężem... i była i moja była z tą super przyjaciółeczką... była draka hehehe... ale poradziliśmy sobie :)

#1855 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 20:40

Pytanie dla uwodzicieli czytałem kiedyś że najgorsze co może być to pójść z dziewczyną na dyskę.że to pierwszy stopień do rozstania.jak myślicie jest w tym coś prawdy?
Zapraszam na swój profil

#1856 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:03

Pytanie dla uwodzicieli ee ja bylem pare razy i jakos nic sie nie dzieje no ale moj kumpel byl na 2 i na dwoch sie rozstal i teraz nie chodzi z dziewczyna :) roznie to bywa

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#1857 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:31

Pytanie dla uwodzicieli Keram0610 dobrze mowisz bo to co najprostsze to najlepsze i chodzi tu o wszystkie dziedziny świata bo np 330 skrzynie naprawisz sam a w fend 936 vario nie :) troche ot

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#1858 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:55

Pytanie dla uwodzicieli Według mnie trzeba chodzić za młodu by na starość nie narzekać że się było młodym i nie korzystało... Prawda?! :)

#1859 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:59

Pytanie dla uwodzicieli no a jak swiete slowa trzeba korzystac z mlodosci nabierac doswiadczenia:P:P

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1860 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 01 grudzień 2008 - 23:27

Pytanie dla uwodzicieli Mówicie że za młodu trzeba sie wyszaleć i ja też tak sądzę. Mam prawie 17 lat i jakoś nie uśmiecha mi sie "chodzić" z laską która ma naje.... w głowie, która jak zobaczy jak inny koleś do niej świruje to jej sie to podoba. Niepowiem sam lubie sie "powygłupiać" z dziewczynami ale jakoś tak głupio chodzić z laską której sie nie jest do końca pewnej i świrować że jest sie kimś bo idzie się z dziewczyną przez wieś i trzymać sie za rece, a pużniej szpan że już ze wszystkimi sie chodziło. Spotkałem swój ideał jak dotąd raz w życiu ale w najważniejszych momentach człowiek jest głupi i nie potrafi się odnaleść i tak właśnie było w moim przypadku a teraz to już jest za puźno.
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...