marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Zetor5340    1

Andrzej twoje posty w większości też nie są pisane poprawną polszczyzną.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ty jak byś się nie przyczepił to byś był chory


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ty też się czepiasz i upominasz a sam piszesz jakbyś podstawówkę skończył dopiero.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Ty też się czepiasz i upominasz a sam piszesz jakbyś podstawówkę skończył dopiero.

 

Że on się czepia to ma do tego pełne prawo. Moderatorem jest w końcu. I mimo że nie zawsze pisze zgodnie z ortografią jednak zasłużył na stanowisko moderatora.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

jak macie do siebie jakieś 'ALE" to na PW sobie piszcie albo poza agrofoto sie spotkajcie w 4 oczy tzn w 4 pięści ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

To co chłopaki, po ostrzeżeniu za OT czy może wyjaśnicie sobie sprawe z moderatorami na PW? ;)

 

ok ale ty chyba nie masz nic innego do roboty tylko siedzieć przed kompem i sprawdzać czy ktoś zamiast "ą" napisał "a"

Wpada nowy na impreze...

 

Więc witam! ;)

 

Cieszę się że zapoznałeś sie już z regulaminem forum, szczególnie punktami II.2. oraz II.11. i rozumiesz bezcelowość Twojej szumnej dyskusji nie na temat. Widząc Twoje wątpliwości, myślę że ten nietrudny do wygooglowania link pomoże Ci w zrozumieniu czym zajmuje sie moderator http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet)

 

Pozdrawiam ;)

 

EOT, wróćmy do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

"Moderatorzy dbają o

 

czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych."

 

Czasem jednak trzeba zacząć od samego siebie....

 

 

..."oraz nie wykorzystywać władzy do celów osobistych."

 

Rzadkość na AF ;)

 

"Że on się czepia to ma do tego pełne prawo. Moderatorem jest w końcu. I mimo że nie zawsze pisze zgodnie z ortografią jednak zasłużył na stanowisko moderatora. "

 

 

Wiadomo...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja popieram powyżej napisany post , ale na AF niektórzy moderatorzy są naprawdę w porządku i nie wykorzystują swojego stanowiska .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0
Że on się czepia to ma do tego pełne prawo. Moderatorem jest w końcu. I mimo że nie zawsze pisze zgodnie z ortografią jednak zasłużył na stanowisko moderatora.

 

 

ciekawe czym sobie zasłużył .a teraz napisze posta pod postem i sie założe że mi zwruci uwage bo precież jest moderatorem

 

 

 

 

 

ja do was nic nie mam szanuje AF bo to fajna strona ale mam dosyż takiego FILTROWANIA bo już przesadzają NIEKTÓRZY

 

 

kolejny post pod postem

 

 

 

 

 

 

 

wiadomo nie wolno przeklinać kogoś obrażać używać nieprzyzwoitych zwrotów PISAĆ POSTÓW POD POSTAMI bo wtedy to jest przerąbane .

 

 

 

 

 

 

kolejny post pod postem

 

 

 

 

 

już ostatni post pod postem

 

 

 

 

 

jeśli kogoś uraziłem to przepraszam .Ale radziłbym nienadużywać władzy bo to nie PRL

 

 

 

 

wróćmy do tematu

 

 

 

 

 

OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

prawie cała strona nie na temat zamiast pomagać koledze w potrzebie ;) Kurde koljna do mnie zarywa ale jak zwykle gruba a ja chciał bym taka jedną Pauline poedrwać, gadaja ze jej się podobam ( co jest rzadkością) Tylko ona jest nieśmiała (tak jak ja z resztą ;) ) i nie wiem co robić, moze wkońcu nasza klasa się przyda bo jakoś nie mam odwagi podejsć na przerwie do niej


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

Chłopie uwież w siebie to podstawa . Każdy jest po częsści nieśmiały najważniejsze to sie przemuc i podjąć ten pierwszy krok.Ja też tak miałem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

@johny weź stary Ty się zastanów nad sobą. Jak będziesz tyle czasu spędzał na forum co andrzej to wtedy się zacznij wypowiadać OK o stanowisku moda ?!

 

Masz pecha. Ja Ci zwracam uwagę. A właściwie dostajesz ostrzeżenie za prowokowanie. ;)

Jak ja uwielbiam jak ktoś zna się na wszystkim i jest wiecznie poszkodowany.

 

 

P.S Kolejny kto zejdzie z tematu BAN !


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

quercus , proszę Cię , nie strasz , bo to głupie , wiem , że jesteś moderatorem , ale nie musisz się tym tak szczycić . A co do właściwego wątku to najgorsze jest jak zakochasz się w swojej nauczycielce , w sumie mogę mieć fajną dziewczynę , ale moja wychowawczyni bardzo mnie pociąga .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@13091993 no to kolego masz farta :) Zresztą nauczycielka też człowiek; znaczy kobieta :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ma 26 lat , uczy WF i ma pięknie wyrzeźbiony tyłek . I panie quercus , ja nic takiego nie napisałem żeby podważać treść mego postu czerwonym drukiem . :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

To ja napisałem go. :) a nie kolega lysyrolnik.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja jestem moderatorem mojego postu więc usunąłem , bo treść była zbędna , nieprawdaż ?


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojack1014    0

to ja mam prawie tak samo :) uczy matematyki w młodszych klasach, ma chyba 22-24 lata, 160 cm wzrostu i super figurę

a ten tyłeczek to mówi sam za siebie :) jak jest jakaś okazja to ide jej życzenia złożyć bo zawsze całuje ale niestety tylko w policzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Pozwólcie że i ja wcisnę swoje 3gr.Mam z dziewczynami mało doświadczenia,ale jak tu już ktoś pisał GG to nie wszystko.Ja przez sms spieprzyłem kiedyś sprawę.Zraziłem dziewczynę do siebie(klasyka na sms wszystko git,w realu gorzej) i teraz żałuję.Dobrze radzę jeżeli ci na dziewczynie zależy to nigdy,ale to nigdy nie rozwijajcie znajomości przez komunikatory.Można sobie nimi tylko pomagać.Nie na darmo mówią,że internet psuje więzi międzyludzkie.Jak ci się podoba jakaś(albo bardziej niż podoba) to lepiej rozmawiać z nią starać się wyszukiwać wspólne tematy itd.Wiadomo przez gg szybciej pójdzie,ale skutki są różne."Lepiej powoli,a dokładnie".Myślę,że rozmowa na wspólne tematy przyniesie 100 razy lepsze efekty końcowe.GG jest dobre żeby się spytać o lekcje,ale nic więcej.Uwierzcie mi.Gdybym wtedy wiedział tyle co teraz to kto wie.Pozostają tylko domysły,a tego nie życzę nikomu.I jeszcze to poczucie winy.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

KACU wiem co to znaczy , tak zniszczyłem miłość . Gdy spotykaliśmy się w szkole to nie mieliśmy o czym gadać , bo wiedzieliśmy o sobie wszystko przez GG


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12245    5

a ja znalazlem super dziewczyne ktorej nie przeszkadza to ze jestem rolnikiem:):) nawet jezdzila ze mna traktorem i na dodatek prowadzila:D:*i BARDZO JA KOCHAM:*:* I ONA MNIE TEZ!!!!!!!!!!!!!!!!


JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Gratuluje ci takiego trafienia, po prostu tylko gratulować, jak śmigaliście ciagnikiem razem to po prostu trzymaj tak dalej, a nie bedziesz sie martwił że na kombajnie potem umrzesz z głodu, bo przywiezie ci rowerkiem obiad :), Tutaj mi sie przypomina jedną zdjecie reklamowe, z gazety, nawozów z Anwilu :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4
KACU wiem co to znaczy , tak zniszczyłem miłość . Gdy spotykaliśmy się w szkole to nie mieliśmy o czym gadać , bo wiedzieliśmy o sobie wszystko przez GG

Taaa i na dodatek nie ma widoków żeby sprawę naprawić,i to cholernie męczy.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj