Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1821 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 24 listopad 2008 - 23:16

Pytanie dla uwodzicieli Chyba spadaj...
A mówi to tak jak jakaś wielka pani czy tak jakoś w żartach to mówi???
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 12:31
  •  

#1822 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 25 listopad 2008 - 00:18

Pytanie dla uwodzicieli Ja myśle że ma cię głęboko w .... .Chociaż mogę się mylić. Może lubi taką grę i próbuje wybadać co ty na to.

#1823 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 25 listopad 2008 - 06:23

Pytanie dla uwodzicieli hehe no ja tez mysle ze Cie nie chce ale próbuj co tam jak Ci jeszcze nie dala w pysk to masz szanse ;) :) :)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#1824 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 08:02

Pytanie dla uwodzicieli ja koledze milanreal1 radze dać sobie spokój bo potem możesz stać się zabawką, taką lalką co można ręke noge urwać a potem w kąt wyrzucić... a jak się przypomni to poskłada i znów zepsuje... ;) :angry: taka mam radę jeśli chodzi o moje doświadczenie...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1825 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 13:01

Pytanie dla uwodzicieli Ja też myślę że ma cię daleko w d... kolega @karolbor1985 dobrze mówi
Chłop ze wsi

#1826 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 20:23

Pytanie dla uwodzicieli Albo to jakaś gierka ale pewien nie jestem
Mój Wladimirec podbija świat

#1827 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 25 listopad 2008 - 20:56

Pytanie dla uwodzicieli

Chyba spadaj...
A mówi to tak jak jakaś wielka pani czy tak jakoś w żartach to mówi???

no wielką dama nie jest.jest zwykła dziewczyną i tą zwykłością mnie zaciekawiła.a czy to mówiła w żartach to trudno stwierdzić bo to był kawałek rozmowy z gg.a wczoraj nieoczekiwanie zastąpił zwrot o 180 stopni.powiedziałem komplement i powiedziała że już mogę do niej tak mówić.aż byłem z szokowany.a z drugiej strony to coraz bardziej podejrzewam że wasze przypuszczenia do jej gry są prawdziwe.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1828 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 21:18

Pytanie dla uwodzicieli gg??????? to na gg zarywasz???? myslalam ze w oczy powiedzailes.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1829 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 21:22

Pytanie dla uwodzicieli ha ha ha gg a skąd wiesz że z nia pisałeś a nie z jej bartem lub siostrą

#1830 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 21:28

Pytanie dla uwodzicieli ona charakterystycznie piszę.a zresztą prosto w oczy też mówiłem.i wczoraj właśnie zmieniła zdanie.a minę miała taką że już sam nie wiem jak ją mogłem odebrać.a dziś na komplementy reagowała uśmiechem czyli chyba jej się podobało.
Zapraszam na swój profil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1831 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 25 listopad 2008 - 22:16

Pytanie dla uwodzicieli ja mam zasade zeby kozystac z zycia i z zadna sie nie umawiac tylko z wieloma flirtowac

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#1832 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 listopad 2008 - 23:19

Pytanie dla uwodzicieli Ale flirtowanie z wieloma może Cie zgubić kolego bo opinia rozchodzi się często lotem błyskawicy... Może i pisze nieskładnie posty tutaj ale swoje przeszedłem i co nie co wiem, cos komuś napewno doradze...

#1833 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 26 listopad 2008 - 06:26

Pytanie dla uwodzicieli hehe moj kolega tez tak robil jak kubaguzik i teraz co druga mowi do niego spie*** bo jedna sie zakochala a on krecil z druga ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#1834 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 16:14

Pytanie dla uwodzicieli

no wielką dama nie jest.jest zwykła dziewczyną i tą zwykłością mnie zaciekawiła.a czy to mówiła w żartach to trudno stwierdzić bo to był kawałek rozmowy z gg.a wczoraj nieoczekiwanie zastąpił zwrot o 180 stopni.powiedziałem komplement i powiedziała że już mogę do niej tak mówić.aż byłem z szokowany.a z drugiej strony to coraz bardziej podejrzewam że wasze przypuszczenia do jej gry są prawdziwe.

Jeżeli nastąpił zwrot to możesz dalej podtrzymywać tą znajomość. A jeżeli powie ci prosto w oczy że nie chce cię widzieć wtedy odpuścisz. Nie masz nic do stracenia. Ja osobiście nie lubię prowadzić "ważnych" rozmów (a rozmowa z dziewczyną do takich chyba należy ;) ) na gg lub chacie bo nie można stwierdzić w jakim kontekście dana osoba coć mówi. Można oczywiście nawiązać znajomość przez gg ale później wolę rozmawiać osobiście.

#1835 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 18:12

Pytanie dla uwodzicieli ja z nią do klasy chodzę to wiesz praktycznie codziennie się widzimy.i rozmawiamy i w szkole i na gg.ona jest raczej szczera i jeszcze nie powiedziała mi wprost odwal się więc dalej to podtrzymuje.
Zapraszam na swój profil

#1836 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 01:33

Pytanie dla uwodzicieli daj sobie siana... albo coś albo tego nie ma... i co bedziesz skamlać jak pies... dziewczyna która kocha sama do Ciebie kolego milanreal1 przyjdzie przytuli... to będziesz wiedzieć że prawdziwie... a nie jakaś co raz chce a potem nie... życie w niepewności to nic fajnego...

#1837 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 10:37

Pytanie dla uwodzicieli Kolega @karolbor ma trochę racji bo rzeczywiście jak by była zainteresowana to by sama do ciebie przyszła. Ale to już musisz wiedzieć sam bo ciężko jest udzielać porad na odległość. Mówisz że jest szczera więc raczej mówi to co myśli. Pczekaj, zobaczysz co z tego wyniknie. A jak cię rzuci to też przeżyjesz. Jak nie ta to inna.

#1838 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 11:19

Pytanie dla uwodzicieli Dokładnie tak jest jak nie ta to inna... oto taki przykład... kumpel chodził z laską dwa lata, niedawno zamieszkali na stancji w Chojnicach, wyprowadził się z naszej wioski... zarabiał na nią... na jej brata i jego dziewczyne... starał się o opał, brał nadgodziny, tyrał jednym słowem a po robocie jeszcze śmieci inne duperele robił... wszystko by zrobił do czasu kiedy zdał sobie sprawe że ona go nie kocha tylko wykorzystuje( kolega jest dwa kata młodszy ode mnie jakby co)... już dawno mu to mówiłem że sie daje w h... robić ale nie słuchał, drugi kolega też mu tak tłumaczył i nic... a on miał kłótnie nawet oto że piwko po pracy chciał wypić... co z tego... przyszedł po pracy to jedynie obiad miał ale ani przytulony ani doceniony... dodam że jego była wcale się nie starała, wiem jak jest bo bywałem u nich na kawie nieraz... dostał opiernicz nawet za to że zrobił jej nie tą herbate, bo ona miała ochote akurat na porzeczkową a nie malinową... jakby to trucizna była... teraz kumpel wrócił do wioski, ma jakąś tam nową, chce iść na prawko i dom rodzicom remontować... powiedziałem mu tylko że miał się mnie szybciej słuchać, jak ona go zdradzała jak był we woju... taki morał panowie, nie dajcie się głupim zrobić... i dziewczyny tak samo oczywiście... dajmy sobie siana lepiej jak ktos nas tak traktuje... A napewno żaden z nas by się nie skusił na tę wspomniana przeze mnie dziewczyne... spasła się po anty... wiadomo co... leniwa a charakter... do czterech liter...
Mój przykład jest taki że dałem się zrobić tak... że lato i wypoczynek straciłem weekendowy i pięć tysiecy km bez sensu zrobiłem z głupimi takimi jednymi... ale otunamiony byłem i wiem jak to jest... niby sie myśłi, jej sie odmieni a gdzie tam błędne myslenie... teraz jak mam moją kochaną Agatke to te pindzie aż zżera zazdrośc czy co... nie wiem, sa wściekłe jak osy bo zostawiłem je z dnia na dzień gdy spotkałem się drugi raz z Agatą... 17 czerwca 2008 wszystko się odmieniło... tamte mnie od h... ch... wyzywają ale nie ma im kto dupsk obwozić(miastowe dziewczyny)... a Agata sama mówi nie nie jedźmy bo paliwo drogie bo tamto, siedzmy w domu... spokojna dziewczyna z wioski 20 km ode mnie,starsza o trzy lata... jednym słowem Panowie Koledzy szukajcie do skutku, ja jestem zdania że trzeba szukać a nie liczyc, że sie sama znajdzie, dziewczyna sama do nas nie podejdzie nie... SZUKAĆ, SZUKAĆ i jeszcze raz SZUKAĆ
Ps: przepraszam za taki długi wykład ale to dla was na przemyślenie... prosze o opinie czy mam tu odrobine racji...

#1839 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 15:39

Pytanie dla uwodzicieli Masz całkowitą rację. Masz też szczęście, że masz taką dziewczynę. Tylko problem jest w tym, że jak się jest zakochanym to wtedy się nie myśli logicznie. Ale tak jak napisałeś trzeba słuchać kumpli, bo czasami (a może zawsze) ocena osoby stojącej z boku jest bardziej trafna niż nasza własna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1840 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 27 listopad 2008 - 17:44

Pytanie dla uwodzicieli No, ale jak człowiek jest zakochany to nie jest tak łatwo na słowo uwierzyć kumplowi, że dziewczyna Cię zdradza, nieprawdaż???
Czy jeśli Tobie Karol, kumpel by powiedział, że Twoja dziewczyna Cię zdradza to byś mu na słowo uwierzył???
Chyba nie, bo jak się jest zakochanym to widzi się (przeważnie) same zalety dziewczyny/chłopaka
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!