marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Kuki19    2

Czesio widze że się podjarałeś na te panne okrutnie to i ona musi to widzieć a że nic se z tego nie robi tylko gzi się z jakimś pajacem to se odpuścić jom musisz albo opracować inną strategie działania tzn przejść do czynności albo dostaniesz w pysk albo to co chcesz :D bo widze że przeceniasz te panne a dokładniej w swoim mniemaniu czujesz sie jakiś gorszy od niej czy nie godny jej czy że biedniejszy czy że żeś gospodarke umiłował a ona nie, musz uwieżyć w siebie i poczuć sie że jesteś Gość zajebiaszcze panisko i wcale nie tzreba mieć do tego wypasionej fury, tylko zachowywać się jak byś miał te fure czy pukał te czy inne lale,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ybollek2    0

Hehe tam pannami się przejmować ... nie ta to inna . A kolesia to bym przeklepał na twoim miejscu (@UrsusCzesio). :D :D


BLA BLA BLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domin902    2

Trzeba być takim jakim jest się na codzień.Laski letą na zdecydowanych i zabawnych.Przynajmniej ja tak zauważyłem.


Kierownicę ujął w dłoń, Przeżegnał się, beret na skroń, W stacyjce kluczyk raz i dwa, I spalin kłąb i silnik gra. Już na polu za łanem łan, I wykonany za planem plan. A w sercu radość albo gniew. Słoneczko mu gdzieś zza drzew!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

@kuki19 ona też umilowala orlnictwo ale nie mnie, jest po prostu, plastikowa lalką, wiecej nie pisze bo to slynna Anka od JD z AF jeszcze tu zajrzy i dostane po pysku od jej adoratora :D a jego to sie boje jak muchy w pokoju. @ybollek2 nie bije dzieci bez kasku, jak skakał do kumpla, dostał w pysk i z tatusiem przyleciał. @Domin902 Staram sie byc taki jak mówisz tylko i tak jak jest jakas pożadna to ma juz swojego pozadnego a jak jakaś taka mniej poządna, to zwraca uwage na to że ją po d** klepią, a ja tak nie chce bo to do nieczego nie dąży, jedynie związek 2 dniowy, ja bym wolal miesięcznym chociaż :D nie wiem, zostala mi jeszcze jedna koleżanka spróbuje, rolnik z rolnikiem powienien sie dogadać, bo akurat nie ma ona powodzenia a pożądna jest więc, może mi sie uda :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

koledzy zluzujcie troszke


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

wiem że na kurki :) szkoda czasu, trzeba powoli niegdzie nie śpiesząc się zdobywać ja, tylko jak tu zacząć


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97
Trzeba być takim jakim jest się na codzień.Laski letą na zdecydowanych i zabawnych.Przynajmniej ja tak zauważyłem.

Tu kolega ma 100% rację że trzeba być sobą bo jak dziewczyna zobaczy że z nią jesteśmy inni niż np z kumplami to wtedy będzie lipa :) więc dziewczyna musi nas za akceptować takimi jakimi jesteśmy :) Powodzenia dla wszystkich szukających :):)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10
Podobnie jak ja :) NIe chce sie mi jeździć po imprezowniach, a potem ledwo żywa z bólem głowy i zapachem fajek na ubraniach wracać do domu :) to nie na moje nerwy... Wole sobie w domu posiedzieć i pooglądać dobrych filmów :)

 

@kluch369 masz racje co do tych co na dyskoteki chodzą, to same desperatki które szukaja naiwniaka co postawi im drinka i może coś jeszcze... :)

Oj Martinko tu się z Tobą nie zgodzę!!!Ja swoją żonkę poznałem właśnie na dyskotece jakieś 10 lat temu.Jesteśmy małżeństwem już prawie 7 lat mamy wspaniałego 4 letnigo synka.Życzę wszystkim,żeby Wasze małżeństwa były tak udane jak to nasze,którego początek miał miejsce właśnie na dyskotece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ybollek2    0
wiem że na kurki :) szkoda czasu, trzeba powoli niegdzie nie śpiesząc się zdobywać ja, tylko jak tu zacząć

 

Podejdź i powiedz chodź gdzieś tak Ci sakwę przetrzepie ,że żaden grosik nie zostanie ...... :):)


BLA BLA BLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Oj Martinko tu się z Tobą nie zgodzę!!!Ja swoją żonkę poznałem właśnie na dyskotece jakieś 10 lat temu.Jesteśmy małżeństwem już prawie 7 lat mamy wspaniałego 4 letnigo synka.Życzę wszystkim,żeby Wasze małżeństwa były tak udane jak to nasze,którego początek miał miejsce właśnie na dyskotece :)

No to gratuluje udanego związku. Mnie dyskoteki nie ciągną a nawet źle się tam czyje....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja unikam dyskotek . narkotyki , papierosy i alkohol to świństwo .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Alkohol jest dobry nawet dla zdrowia ale w małych ilościach!!!! Niestety niektórzy chcą się chyba przeliczyć ...

Z reszto powyższego postu się zgadzam.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kurcze chopy, pomózcie, jak by tutaj zacząć, tą znajomosć z nia. Ja myśle że dobry pomysł to jakieś życzenia świąteczne na początek co myślicie??


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

buehehe alkohol w małych ilościach.. :)

nie róbcie z siebie wzorowych obywateli :) hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ja unikam dyskotek . narkotyki , papierosy i alkohol to świństwo .

To że idziesz na dyskoteke nie oznacza że od razu musisz sie naćpać i spić. To zależy tylko od Ciebie, chyba że jesteś podatny na presję otoczenia. Generalnie nie chodze już na dyskoteki, stary jestem :)

 

Alkohol jest dobry nawet dla zdrowia ale w małych ilościach!!!! Niestety niektórzy chcą się chyba przeliczyć ...

Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach :) A poważnie, dużo lepiej głuszy sie dzielatki na oriencie, ewentualnie na lekkim rauszu, nigdy na bani bo konfrontacja dwóch płci pod wpływem kończy sie traumą o poranku, a tak jest fajnie, pełna kontrola :) ale ja już nie chodze na dyskoteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
To że idziesz na dyskoteke nie oznacza że od razu musisz sie naćpać i spić. To zależy tylko od Ciebie, chyba że jesteś podatny na presję otoczenia. Generalnie nie chodze już na dyskoteki, stary jestem :)

Oczywiście, że nie musisz ale jak na takiej dyskotece połowa ludzi jest na % a druga połowa naćpana to praktycznie na takiej imprezie nie masz czego szukać. Własnie dlatego też nie chodzę na dyskoteki. I w pełni popieram kolegę @13091993.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

a ja na razie stopuje z dziewczynami właśnie mnie jedna wykiwała "dzi..." jedna. niedawno z nią rozmawiałem i weszło na temat miłości no i zapytałem czy byłaby jakaś szansa żebyśmy byli razem a ona odpowiada ze pewnie no i się zaczęło smsiki itd zwareczki rozmowy w szkole a wczoraj napisała przez sms ze mam jej zwarek nie puszczać to się zdziwiłem. dziś wchodzę na nk i patrze ze wiadomość czytam jakieś groźby to pytam jej kto to jest ten kolo a ona odpowiada ze jej chłopak normalnie mnie zcieło ach te kobiety potrafią tak zakręcić ;/


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Heh miałem podobnie jak kolega wyzej. ale co tam tego kwiatu jest pol swiatu wiec co sie przejmujesz bajeruj kolejna;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
ale co tam tego kwiatu jest pol swiatu wiec co sie przejmujesz bajeruj kolejna;p

 

Tak może powiedzieć ktoś komu nie zależało na tej dziewczynie .....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@andrzej nie użalaj sie nad soba tylko pomysl jak tu jakos laske wyrwac nie masz kolegów zeby cie gdzies zabrali na podryw????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja nie che jakiejś tylko to. Ale już i nadzieja umarła :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale nic nie poradzi czasem tak jest w życiu ale tam wyrwal bys inna to o tej bys zapomnial raz dwa :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj