Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 07:58

Pytanie dla uwodzicieli sama zachodze w głowe w jaki sposób on wyczuł przeciwnika - pewnie podświadomie

a tak przy okazji to panowie wróćmy może do tematu bo nam się OT robi
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 02:09
  •  

#142 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 08 lipiec 2007 - 08:00

Pytanie dla uwodzicieli ech...:) i panowie z wielkiej nocki zrobiła sie miła kolacyjka hehe >Tez było miło< :)....a co do tych dzieci to jeszcze duzo za wczesnie :( mam(y) czas :)

@marcin974==> ja ten opis mam cały czas :)...bo jak tyram na dworze to nawet na gg nie jestesm i nie chce mi sie wymyslac nowych opisów :)....a ten zawsze jest w skrytce gg :) i bajka :) pozdrawiam
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#143 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 08:51

Pytanie dla uwodzicieli

ech...:) i panowie z wielkiej nocki zrobiła sie miła kolacyjka hehe >Tez było miło< :)....a co do tych dzieci to jeszcze duzo za wczesnie :( mam(y) czas :)

@marcin974==> ja ten opis mam cały czas :)...bo jak tyram na dworze to nawet na gg nie jestesm i nie chce mi sie wymyslac nowych opisów :)....a ten zawsze jest w skrytce gg :) i bajka :) pozdrawiam

standardowy :) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#144 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 09:47

Pytanie dla uwodzicieli Hehe, ten chłopak znajomej to ostro musiał dać w czajnik :(. Ovca, całą noc jedliście kolacje ?

KS Falubaz

#145 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 10:07

Pytanie dla uwodzicieli pewnie zaserwował kuchnie chińską i jedli ryż pałeczkami (raz próbowałem - po pół godzinie wziołem widelec :()

no i widze ze sie człowiek nawet gospodarką zająć nie moze bo nie dość ze go obsmarują to mu jeszcze dziewczyne wyrywać zaczynają - no ale co - na admina nie podskocze :)

PS - @yacenty - lepiej zadzwoń do tej laski bo jak nie to będziesz miał pare dni przesrane - basia czasem jest tak upierdliwa ze potrafi tydzień za mna chodzić zebym coś zrobił :) - no ale za to ją kocham

#146 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 08 lipiec 2007 - 10:18

Pytanie dla uwodzicieli

tak mnie zastanawia fakt, bo miałem kilka takich sytuacji, dlaczego gdy chłopak się dziewczynie podoba, a znają juz sie, to ona sie do niego przymila i gadka-szmatka te sprawy, nagle chłopakowi zaczyna sie to podobać i zaczyna swój 'taniec godowy' a ona wtego wielce trudną udaje?

@Pavel
Zajrzałam w Twój profil- jesteś młodą osobą, wiadomym więc jest, ze zadajesz się z młodymi dziewczynami. Ona nie udaje. Ona w Tym wieku jeszcze sama nie wie, czego chce. Ale jedno jest pewne- UWIELBIA być adorowana; UWIELBIA flirtować (ale to chyba wszystkie kobiety lubią :) ). Młoda dziewczyna szuka potwierdzenia swej atrakcyjności. Ona lubi to przymilanie się do chłopca, bo sprawdza, czy chłopak reaguje na jej wdzięki. Ona sprawdza swoją umiejętność flirtowania, sprawdza, czy może się podobać- o czymś więcej (kontakcie fizycznym) nie ma mowy. Nie wie tylko, że chłopak jest jak pochodnia- bardzo szybko się rozpala i on, żeby poczuć miłość potrzebuje kontaktu fizycznego. Ona natomiast żeby poczuć miłość potrzebuje więzi duchowej (o czym nie wie chłopak). [Ona cały czas ma też na uwadze to, że przez tą "zabawę" może zajść w ciążę...]

Jedno jest pewne- takie sytuacje będą Ci się zdarzały, o ile ona nie przekaże Tobie jasnego komunikatu, dokąd możesz się posunąć. Póki ona nie określi własnych potrzeb i nie wyznaczy granic może dochodzić między Wami do nieporozumień.

P.S.- czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi? Czy w dobrym kierunku się poruszam? :)

@Basiutka
Zgadzam się z Tobą, że nic na siłę (wszystko młotkiem :) ) i że musi być ta "iskra". Ale zdarza się, że chłopak wyzwala tą iskrę, okazując po prostu zainteresowanie dziewczynie, sprawiając, że ona go zauważy...

@marcin974
Proszę Cię nie ucz się tego, co napisałam na pamięć! To są tylko wskazówki, dzięki którym może być Tobie łatwiej. Najważniejsze byś był SOBĄ :) . Tak mi się przypomniało, że Ty chodzisz do szkoły- więc tematem- rzeką do rozmów z dziewczyną może być właśnie szkoła- gdzie się uczycie, jakie przedmioty lubicie, "obgadujcie" nauczycieli, mówcie o zabawnych zdarzeniach w klasie itp., itd. Bądź po prostu sobą- a tylko swobodnie prowadzona rozmowa pozwoli Tobie nie czuć się skrępowanym. Tylko naturalność może uczynić kogoś prawdziwie atrakcyjnym. Musisz też mieć pewność, że nie musisz się zmieniać, by zasłużyć na jej miłość. Ona nie może stawiać Tobie żadnych wymagań i ultimatum.

Aha! Przypomniało mi się jeszcze, że miłym akcentem (ale nie obowiązkowym) na pierwszej randce jest przyniesienie kwiatów dziewczynie- zależy od tego, gdzie się wybieracie- żeby później noszenie kwiatów i uważanie, by ich nie zgnieść nie było dla niej uciążliwe :( .

I jeszcze- KOMPLEMENTY. Wszyscy lubią komplementy :) (i mężczyźni i kobiety). Wcześniej zostało napisane, że dziewczyny nie lubią komplementów- to nieprawda- lubią, lubią, tylko nie umieją ich przyjmować (Polki w szczególności). A wystarczy za nie po prostu podziękować. Dziewczyny lubią osobiste komplementy, tzn. dotyczące ich wyglądu, talentu kulinarnego itp. Warto dodawać w tych komplementach takie cudeńka: "jesteś", "tak", "naprawdę", "bardzo", "zawsze" i zadać potem pytanie. ("Wyglądasz tak ładnie", "Wyglądasz naprawdę bardzo ładnie", "Jesteś wyśmienitą kucharką- sama nauczyłaś się gotować?", "Bardzo podobają mi się Twoje oczy. Czy wiele osób Tobie mówi, że masz piękne oczy?", "Dostrzegłem Cię z tamtej strony ulicy i poczułem, że chcę cię poznać. Skąd jesteś?").

Ale po co ja sie tak wymądrzam- Wy to chłopaki instynktownie wiecie! Pozdrawiam!!!

#147 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 11:29

Pytanie dla uwodzicieli No to z Chińską kuchnią mogło by być, taka kolacja na całą noc :(

Kasztanka, a co wtedy jak się nie chodzi razem do szkoły ? :)

KS Falubaz

#148 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 11:55

Pytanie dla uwodzicieli

Kasztanka, a co wtedy jak się nie chodzi razem do szkoły ? :(

Nie widzę problemu :) - mówisz, jak to jest u Ciebie w szkole i pytasz, jak wyglądają sprawy w szkole u niej :) ...

#149 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 12:37

Pytanie dla uwodzicieli

@marcin974
Proszę Cię nie ucz się tego, co napisałam na pamięć! To są tylko wskazówki, dzięki którym może być Tobie łatwiej. Najważniejsze byś był SOBĄ :) . Tak mi się przypomniało, że Ty chodzisz do szkoły- więc tematem- rzeką do rozmów z dziewczyną może być właśnie szkoła- gdzie się uczycie, jakie przedmioty lubicie, "obgadujcie" nauczycieli, mówcie o zabawnych zdarzeniach w klasie itp., itd. Bądź po prostu sobą- a tylko swobodnie prowadzona rozmowa pozwoli Tobie nie czuć się skrępowanym. Tylko naturalność może uczynić kogoś prawdziwie atrakcyjnym. Musisz też mieć pewność, że nie musisz się zmieniać, by zasłużyć na jej miłość. Ona nie może stawiać Tobie żadnych wymagań i ultimatum.

Aha! Przypomniało mi się jeszcze, że miłym akcentem (ale nie obowiązkowym) na pierwszej randce jest przyniesienie kwiatów dziewczynie- zależy od tego, gdzie się wybieracie- żeby później noszenie kwiatów i uważanie, by ich nie zgnieść nie było dla niej uciążliwe :) .

I jeszcze- KOMPLEMENTY. Wszyscy lubią komplementy :( (i mężczyźni i kobiety). Wcześniej zostało napisane, że dziewczyny nie lubią komplementów- to nieprawda- lubią, lubią, tylko nie umieją ich przyjmować (Polki w szczególności). A wystarczy za nie po prostu podziękować. Dziewczyny lubią osobiste komplementy, tzn. dotyczące ich wyglądu, talentu kulinarnego itp. Warto dodawać w tych komplementach takie cudeńka: "jesteś", "tak", "naprawdę", "bardzo", "zawsze" i zadać potem pytanie. ("Wyglądasz tak ładnie", "Wyglądasz naprawdę bardzo ładnie", "Jesteś wyśmienitą kucharką- sama nauczyłaś się gotować?", "Bardzo podobają mi się Twoje oczy. Czy wiele osób Tobie mówi, że masz piękne oczy?", "Dostrzegłem Cię z tamtej strony ulicy i poczułem, że chcę cię poznać. Skąd jesteś?").

Ale po co ja sie tak wymądrzam- Wy to chłopaki instynktownie wiecie! Pozdrawiam!!!

przeciez nie bede Jej tego recytowal, to sa tylko wskazowki dla mnie -za kogo ty mnie masz!!! :) :) :) :)

Kontakt 661995047

#150 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 12:48

Pytanie dla uwodzicieli

przeciez nie bede Jej tego recytowal, to sa tylko wskazowki dla mnie -za kogo ty mnie masz!!! :( :) :) :)

Za bardzo mądrego człowieka :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 12:54

Pytanie dla uwodzicieli

Za bardzo mądrego człowieka -PRZENOSNIA :) .

Mam rozumiec to jako przenosnie? :( :) :)

Kontakt 661995047

#152 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 08 lipiec 2007 - 12:58

Pytanie dla uwodzicieli

pewnie zaserwował kuchnie chińską i jedli ryż pałeczkami (raz próbowałem - po pół godzinie wziołem widelec :()

tak sie tylko mowi ale nigdy nie znasz dnia ani godziny, wczesniej zawsze olewalem paleczki, do momentu az wyjechalem na Tajwan::) 1. dzien to byla masakra, 2. jak cie moge a pozniej juz szlo jak burza do momentu az nie pomyslalem jak trzymam paleczki:)

teraz juz sie smieje z tych co cuduja paleczkami:)

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#153 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:00

Pytanie dla uwodzicieli

Mam rozumiec to jako przenosnie? :( :) :)

Eej! Sfałszowałeś mój cytat :) .

I to nie jest żadna przenośnia. Założyłeś ciekawy temat w postaci pytania- czyli chcesz się czegoś dowiedzieć o dziewczynach i o zalotach do nich, co uważam za duży plus u mężczyzny :) .

#154 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:07

Pytanie dla uwodzicieli no właśnie - kto pyta nie bładzi :(
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#155 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:14

Pytanie dla uwodzicieli

Eej! Sfałszowałeś mój cytat :( .

I to nie jest żadna przenośnia. Założyłeś ciekawy temat w postaci pytania- czyli chcesz się czegoś dowiedzieć o dziewczynach i o zalotach do nich, co uważam za duży plus u mężczyzny :) .

ale tylko troszke :)

Powiem Wam szczerze -nigdy bym sie nie spodziewal ze to moze byc takie ciekawe, z poczatku myslalem ze wszyscy beda sie wysmiewac z tego watku itd.

P.S zakladalem ten temat miejeac obawe ze moze zostac usuniety :)

Kontakt 661995047

#156 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:16

Pytanie dla uwodzicieli skąd ta obawa - przecież to Hyde Park - i można tu powiedzieć wszystko o wszystkich i o wszystkim - a jeśli nie to to nie jest Hyde Park

#157 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:23

Pytanie dla uwodzicieli ...wiesz... roznie to bywa :(

Kontakt 661995047

#158 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 08 lipiec 2007 - 13:56

Pytanie dla uwodzicieli hehe no no troche zeszło...bo ze mnie taki kuchaz jak z koziej d*py trąbka :(...hehe no nie cała noc...potem musiałem ja odprowadzic do jej domku tak tez troche zabalowałem...i wróciłem o 4 rano :)...potem 3h snu kapiel i dalej jazda....meczyk itp. :) fajnie jest :)
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#159 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:03

Pytanie dla uwodzicieli

hehe no no troche zeszło...bo ze mnie taki kuchaz jak z koziej d*py trąbka :) ...hehe no nie cała noc...potem musiałem ja odprowadzic do jej domku tak tez troche zabalowałem...i wróciłem o 4 rano :( ...potem 3h snu kapiel i dalej jazda....meczyk itp. :) fajnie jest :)

W takim rytmie życia raczej długo nie pociągniesz :) . Ta miłość cie wykonczy :) :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 14:31

Pytanie dla uwodzicieli Chyba z Twoją drugą półówką balowałeś? ;> Ja sie nie moge wyspać po 6-7h snu a Ty po 3 :( Nie jest to czasem zanudny temat gadać z kimś o szkole ?

KS Falubaz