marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

marcin974    30
Za bardzo mądrego człowieka -PRZENOSNIA :) .

Mam rozumiec to jako przenosnie? :(:):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
pewnie zaserwował kuchnie chińską i jedli ryż pałeczkami (raz próbowałem - po pół godzinie wziołem widelec :()

tak sie tylko mowi ale nigdy nie znasz dnia ani godziny, wczesniej zawsze olewalem paleczki, do momentu az wyjechalem na Tajwan::) 1. dzien to byla masakra, 2. jak cie moge a pozniej juz szlo jak burza do momentu az nie pomyslalem jak trzymam paleczki:)

 

teraz juz sie smieje z tych co cuduja paleczkami:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Mam rozumiec to jako przenosnie? :(:):)

 

Eej! Sfałszowałeś mój cytat :) .

 

I to nie jest żadna przenośnia. Założyłeś ciekawy temat w postaci pytania- czyli chcesz się czegoś dowiedzieć o dziewczynach i o zalotach do nich, co uważam za duży plus u mężczyzny :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no właśnie - kto pyta nie bładzi :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Eej! Sfałszowałeś mój cytat :( .

 

I to nie jest żadna przenośnia. Założyłeś ciekawy temat w postaci pytania- czyli chcesz się czegoś dowiedzieć o dziewczynach i o zalotach do nich, co uważam za duży plus u mężczyzny :) .

ale tylko troszke :)

 

Powiem Wam szczerze -nigdy bym sie nie spodziewal ze to moze byc takie ciekawe, z poczatku myslalem ze wszyscy beda sie wysmiewac z tego watku itd.

 

P.S zakladalem ten temat miejeac obawe ze moze zostac usuniety :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

skąd ta obawa - przecież to Hyde Park - i można tu powiedzieć wszystko o wszystkich i o wszystkim - a jeśli nie to to nie jest Hyde Park


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

...wiesz... roznie to bywa :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehe no no troche zeszło...bo ze mnie taki kuchaz jak z koziej d*py trąbka :(...hehe no nie cała noc...potem musiałem ja odprowadzic do jej domku tak tez troche zabalowałem...i wróciłem o 4 rano :)...potem 3h snu kapiel i dalej jazda....meczyk itp. :) fajnie jest :)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
hehe no no troche zeszło...bo ze mnie taki kuchaz jak z koziej d*py trąbka :) ...hehe no nie cała noc...potem musiałem ja odprowadzic do jej domku tak tez troche zabalowałem...i wróciłem o 4 rano :( ...potem 3h snu kapiel i dalej jazda....meczyk itp. :) fajnie jest :)

 

 

W takim rytmie życia raczej długo nie pociągniesz :) . Ta miłość cie wykonczy :):)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Chyba z Twoją drugą półówką balowałeś? ;> Ja sie nie moge wyspać po 6-7h snu a Ty po 3 :( Nie jest to czasem zanudny temat gadać z kimś o szkole ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a gdyby nawet balowa z drugą 0,7 to i tak o nim dobrze świadzy - przynajmniej wie że żyje


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hm :( balowałem z moja Iza mniej wiecej tak to wyglądało:

godz ok 21 - Iza u mnie i kolacyjka :)

potem 24 spacerek :) do Izy domku ok 4km :)

potem siedze u niej oczywiscie bez >alkoholu<

ok 3 do domku sam :) :hehe

o od ok 4-7 sen potem kąpiel sniadanko...o 10 na meczyk i teraz jest 17:17 pisze tego posta i siedze u mnie z Iza :)

 

poprostu bajeczka :)

A Basiutka20 tak wiem wiem ze zyje bo z kochana osoba wiec jest po co i dla kogo zyc :)

PS. Ładne zdjęcie <przytul> :)

a co do tych 3 godzin spania idze przywyknąc :)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
hm :( balowałem z moja Iza mniej wiecej tak to wyglądało:

godz ok 21 - Iza u mnie i kolacyjka :)

potem 24 spacerek :) do Izy domku ok 4km :)

potem siedze u niej oczywiscie bez >alkoholu<

ok 3 do domku sam :) :hehe

o od ok 4-7 sen potem kąpiel sniadanko...o 10 na meczyk i teraz jest 17:17 pisze tego posta i siedze u mnie z Iza :)

 

poprostu bajeczka :)

A Basiutka20 tak wiem wiem ze zyje bo z kochana osoba wiec jest po co i dla kogo zyc :)

PS. Ładne zdjęcie <przytul> :)

a co do tych 3 godzin spania idze przywyknąc :)

 

Niech zgadne.. szliście te 4km jakies 2 -2.5h xD? Wracałeś tak szybko (godzine), Bałeś się duchów xD?

 

Basia mówiłem xD


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no i Alleluja i do przodu tylko tak dalej

 

- a reszta co ?? na co czekacie Lato przecie? jest !!!

 

PS - teraz tylko musisz j? jeszcze nam? zeby si?a AF zalogowa?a - tylko najpierw sprawdz swoje wszystkie posty i tematy zeby? si??umaczy?ie musia? :(

 

@Matey - gdybym nie chciała zeby mnie oglądali to bym nie dała fotki - a tak wszsyscy sobie obejrzą i będzie spokój


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

tam my szli ok 1,5h a troche u Izy siedziałem....a wracałem szybciej bo sie nie opylało wolno :(

 

a basiutka20 moze moze ja przekonam zobaczy sie :)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A pytałaś Gorbaczowa o zdanie ? Bo zaczne się bać :(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ciekawe co jest na tych "niebespiecznych zdjęciach"


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ciekawe z kim ja bede :( Predzej umre niz ktos ze mna wytrzyma


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

Uwierz ze znajdzie się taka przy której będziesz się zachowywał jak aniołek byleby tylko jej nie rozzłościć :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie znasz mnie jeszcze :(. Fajną kobitke widziałem w sklepie :) :) Szkoda, że ja taki młody jestem :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Ciekawe z kim ja bede :) Predzej umre niz ktos ze mna wytrzyma

Żebyś tylko ty miał ten problem..... :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Może załóżmy AF koło złamanych/samotnych serc :(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

czemu nie :(


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Może załóżmy AF koło złamanych/samotnych serc :)

Wiesz, tak w naszym przypadku to nad takim kołem możemy się zastanawiać za 10-15lat, narazie mamy czas :( A jakby już było to Basiutke i Kasztanke poprosimy o duchowe wspieranie, one t potrafią ;D

 

Jacku, ale ty to chyba nie masz ostatnio powodów by do takiego koła wstępować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj