Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1541 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 październik 2008 - 18:43

Pytanie dla uwodzicieli Tylko kurna daleko mieszka, z 20 kilosow a teraz aktualnie pozbywam sie komara i czym pojade, mam w planie WSK ale taki kawal nie pojade szosą
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 04:20
  •  

#1542 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 13 październik 2008 - 19:27

Pytanie dla uwodzicieli jak masz kase to mtz150:P

#1543 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 13 październik 2008 - 19:49

Pytanie dla uwodzicieli Nigdy więcej nie zaufam dziewczynie!!! Niby wszystko ładnie pięknie, mówiła"tylko mnie nie zdradzaj" a dzis co sie dowiaduje?? Że nie chce jej sie ze mną pisać i w opisie miała juz kogoś innego.Pozostało tylko takie głupie uczucie i oólnie ch***wo sie czuje teraz.Dlatego powtarzam nie ufac dziewczynom!!!!

#1544 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 październik 2008 - 21:35

Pytanie dla uwodzicieli jeśli nieufasz dziewczynom to jakim cudem chcesz stworzyć związek???????

#1545 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 13 październik 2008 - 22:09

Pytanie dla uwodzicieli

Nigdy więcej nie zaufam dziewczynie!!! Niby wszystko ładnie pięknie, mówiła"tylko mnie nie zdradzaj" a dzis co sie dowiaduje?? Że nie chce jej sie ze mną pisać i w opisie miała juz kogoś innego.Pozostało tylko takie głupie uczucie i oólnie ch***wo sie czuje teraz.Dlatego powtarzam nie ufac dziewczynom!!!!

nie rozumie pisala tylko z toba i gadala zebys jej nie zdradzal a co to milosc przez telefon ???????????? :o
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1546 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim wieś a zwłaszcza aspekty ekonomiczne, prognozowe itp

Napisany 13 październik 2008 - 22:31

Pytanie dla uwodzicieli Ba i co czasy nowożytne. A czasy ciężkie jak chodzi o te sprawy. Kobiety żądzą nami.....
Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

#1547 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 październik 2008 - 22:46

Pytanie dla uwodzicieli SzTyWnY, wiem co to znaczy baby dziwne są ale takie jest zycie, masz piękną C-360 i czesz sie chociaż z niej ja akurat teraz mam możliwosć cieszenia sie z nowej kobitki ale jak ktos nie ma no to co pozostalo, moj sposob, cieszyc sie tym co mamy i co lubimy jak xle to sie szło cos zmalowac

#1548 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 14 październik 2008 - 07:17

Pytanie dla uwodzicieli @UrsusCzesio
nie obraz sie ale co w Twoim wieku robi sie teraz z dziewczyna? jestem sporo starszy od Ciebie i przyznam ze nie pamietam co w wieku 14 robilem z laskami :/
powyzsze pytanie kieruje tez do innych osob w podobnym wieku :o

#1549 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 14 październik 2008 - 20:44

Pytanie dla uwodzicieli Ja już dałem sobie z nimi spokój bo nie mam zamiaru zadawać się z potworami i cierpieć przez nich. Dziewczyny zachowują się tak jak dzikie zwierzę, które atakuje, gdzy człowiek chce je tylko pogłaskać (bo na nic więcej nie może liczyć).

#1550 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 październik 2008 - 20:51

Pytanie dla uwodzicieli ja jak byłem młody to sie uczyłem hehehe a teraz nadrabiam stracony czas nad książkami... a ufać można dziewczynie la takiej z którą się już związało i ona nas traktuje poważnie:)
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1551 Share szczygel18

szczygel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim wieś a zwłaszcza aspekty ekonomiczne, prognozowe itp

Napisany 15 październik 2008 - 19:23

Pytanie dla uwodzicieli Dobrze mówisz kolego trzeba nadrobić szczeniackie czasy
Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

#1552 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 15 październik 2008 - 20:19

Pytanie dla uwodzicieli No gdzie przez telefon Panowie! Spotykałem sie z nia 2* w tygodniu bo brak czasu a przez pozostałe dni to tel albo gg.W sumie to ona mnie poderwała, i zafascynowała ,mnie to wciągło i całkiem fajnie mi z tym było jej chyba tez ale tak jak mówie za przeproszeniem powiedziała mi spie.....j. A np dzis dostałem sms czemu sie nie oddzywam i zrozum tu babe........wg mnie ona jest juz na spalonej liście ale cos mnie korci zeby odpisac.I co mam zrobić?????????

#1553 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 15 październik 2008 - 20:49

Pytanie dla uwodzicieli Heh mialem podobnie... Ja odpisalem tyle ze po jakims czasie drugi kosz... Gdybym byl na Twoim miejscu to bym nie odpisal... jezeli jej na prawde zalezy to bedzie pisala a wtedy mozesz sie zastanowic a teraz nie warto odpisywac. W moim przypadku to bylo tak ze spotkala jakiegos frajera ktory jej zawrocil w glowie.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1554 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 15 październik 2008 - 20:52

Pytanie dla uwodzicieli wruci na kolanach:P
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1555 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 październik 2008 - 20:56

Pytanie dla uwodzicieli ehhh zkąd ja to znam............
a ja wrzuciłem luz i narazie cisza...............
ale za to dowiedziałem sie że moja była jest w ciąży...................... ehhh ciekawe jakie jeszcze niespodzianki na mnie czekają???????

ps ale to nie ja będę tatusiem........

#1556 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 październik 2008 - 01:22

Pytanie dla uwodzicieli to ciesz się... dwóch moich kumpli płaci...chwila przyjemności a słono kosztuje...

#1557 Share Anula

Anula

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:budownictwo wiejskie

Napisany 16 październik 2008 - 11:05

Pytanie dla uwodzicieli

No gdzie przez telefon Panowie! Spotykałem sie z nia 2* w tygodniu bo brak czasu a przez pozostałe dni to tel albo gg.W sumie to ona mnie poderwała, i zafascynowała ,mnie to wciągło i całkiem fajnie mi z tym było jej chyba tez ale tak jak mówie za przeproszeniem powiedziała mi spie.....j. A np dzis dostałem sms czemu sie nie oddzywam i zrozum tu babe........wg mnie ona jest juz na spalonej liście ale cos mnie korci zeby odpisac.I co mam zrobić?????????

Oczywiście że nie odpisywać! Na 90% zostawil ją jakiś chłopak i teraz albo szuka pocieszenia albo sie jej po prostu nudzi...ewentualnie może do Ciebie wróci ale jeśli spotka kogoś innego to może się to źle skończyć...dla Ciebie oczywiście. Nie warto sie ranić.

#1558 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 październik 2008 - 16:04

Pytanie dla uwodzicieli A mowią że to faceci są jak dzieci, a to dziewczyny sa. jak ja widze jedna koleżanke, chodziła z moim kumplem, on jej dał do zrozumienia że nie chce z nia byc ma inną a ona przy niej bezczelnie przytula sie do niego w autobusie, głaszcze go, ja nie rozumie albo człowiek stara się, niby jest jakies śwaitelko, a tu nagle jedna rozmowa twojego obiektu uczuć z jakimś burakiem co jej naopowiada jakieś historie jak to na mieście robili zadymy, klnie jak szewc i na drugi dzień chodzą ze sobą, ja tak coś miałem tylko że u mnie szybciej sie coś syplo, ale ja sie ie poddawałem, teraz tez się nie poddałem bo przecież jescze tyle lat, nic nie wykluczone że moge byc za Anią za 8-10 lat małżeństwem, ale ja to nie wiem jak to wygląda w tych sprawach tak daleko, narazie wiem, że w moim wieku nie ma co brac sobie dziewczyny zbyt mlodszej, rok a max2 lata choc to juz jest ryzyko ale był i u nas związek 2 pary 4 lata różnicy kumpele w moim wieku (jescze pierwsza gim) i ziomki z 3gim (2 lata jescze zimowali) zakończyło się to po roku ale oczywiscie jeden i drugie swoją ten tego, teraz jedna z nich miała chłopaka w wieku 24 lata, i chodzi z brzuchem, albo sie źle zabezpieczył albo był bez uszczelki. no i takich większosć dziewczyn z naszej klasy woli tych co siedzieli w więzieniu i u których co 2 dzień jest policja, zwykły Bauer, nie ma co startować chyba że ktora z gospodarstwa, ale jedna mi już z przed nosa poszła ale nie ostatnia ;):o

#1559 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 16 październik 2008 - 16:28

Pytanie dla uwodzicieli Coś w tym jest bo faktycznie laski sie wolą zadawac z takimi "hooliganami" niz z normalnymi kolesiem i jak na tym wychodzą chyba wszyscy wiedzą ."Moja" była jest 2 lata młodsza ode mnie bo ma 15 lat i powiem że lepiej by było jakby miała jednak te 16-17 bo niby rok czy dwa a potrafi dużo zmienić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1560 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 październik 2008 - 16:39

Pytanie dla uwodzicieli w takich sytuacjach z telefon opisał kolega... podzielam zdanie koleżanki Anuli... bo taka prawda... jak sama to musi sie dowartościować, chce wiedzieć że ma powodzenie itd... także ja tez tak radze by nie odpisać bo coś o takiej akcji wiem... tak było zanim poznałem moją Agatke:)
Kolego Sztywny... nie do końca to prawda że każda chce hooligana zabijake pakera... właściwie też miałem takie podejście, moge powiedzieć śmiało że poprostu ja xle wybierałem, na złe dziewczyny trafiałem... z szczerych rozmów wiem tyle że moja dziewczyna na takich sie przejechała... i kocha mnie za to, że jestem sobą ;)