Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1521 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 październik 2008 - 17:20

Pytanie dla uwodzicieli Czesiu, może to jej wrodzona skromność :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 02:03
  •  

#1522 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 październik 2008 - 17:41

Pytanie dla uwodzicieli Tak, ona skromna byla, do puki układalo sie nam, gdy sie wszystko sylo, poznałem jej drugie oblicze, nie wiedzialem jakiej to ona łaciny uzywa. Nie byliśmy razem, choć wszystko wzkazywalo że będziemy, gdy jej kuzynka mi powiedziała ze idzie do naszej szkoly i powiedziala, że jej się podobam, no i że się zakochala, choc nie wiem ile w tym prawdy choć, jednak coś czulem że tak jest, brakowało tylko tego, żebyśmy sie poznali lepiej, pomyślalem że jak przyjdzie do naszej szkoly to bede z nia i bede szczęsliwy, do głowy mi nie przyszło ze tak coś sie stanie. gdy czułem ze mam sznase u niej, po prostu, bylo calkiem inaczej za nim ja poznalem, miałem do wszystkiego chęci, nasza znajomosć dawala mi sens nawet temu co, wyremontowalem, gdy malowałem kopaczke było super, pisalismy ze sobą, gdy ja pracowalem, przy przyczepie tak samo. Normalnie aż nie chchialo sie wychodzić z garazu, w żniwa na kombajni pisalismy esy ze sobą, nawet wtedy nie mogłem się powstrzymać, lecz co piękne, szybko się kończy, ostatni rozrzutnik, ostatni pasek ścierniska do podorania, napsialem do niej a ona. Kur..a co chcesz :angry: Wtedy zobaczyłem wszystkie te piekne chwile przed oczami lecz nie zdawałem sobie sprawy że to juz koniec, a jescze tyle do roku szkolnego, gdy bylo dobrze, chciałem iśc do szkoły szybko lecz teraz wolał bym żeby wakacje nigdy się nie skonczyły, Ani mi z anią nie wyszło, chodze przymulony, 1 wpadają, do dziennika, ehh szkoda gadać, juz nie sprawia mi tej przyjemności coś zrobić, nie ma juz takiej wielkiej chęci byc są ale juz nie takie :o:o Szkoda mi jej ale niestety 16 sierpnia był to dzień ostateczny i mysle że juz nic z tego nie będzie. Lecz to ona nie chciala mnie już potem poznać dalej. Ale moze da sama sobie sznase, gdy pójde tam do roboty, Chcialem iśc w te wakacje lecz mnie nie wzieli, nie interesowalo mnie to, ile by płacili, mógl bym za darmo naprawiać te rozwalone ciagniki z zachodu, ale byl bym blizej niej, To mogla być wielka sznasa. lecz teraz to zostało mi tylko zdać prawko ,,T" i isc za traktorzyste na zniwa, będe smigal za 10zł/godz. MTZ z TURem :o może wtedy sie uda a teraz tam sobie luzzz
Mój Wladimirec podbija świat

#1523 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 09 październik 2008 - 18:02

Pytanie dla uwodzicieli myślisz że jak sie tam zatrudnisz to ona będzie chciała sie zadawać ze swoim pracownikiem chyba raczej nie, ty tylko będziesz sobie na nią popatrzeć z bliska

#1524 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 09 październik 2008 - 18:05

Pytanie dla uwodzicieli

Własnie, jak przedtem powiedziałem że ania jest najpiękniejsza która widziałem to zaraz, dzięki, ale to nie prawda, nie jestem ładna i wogóle takie tam ale to juz było :o

Heh.. tak większość dziewczyn mówi :o
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#1525 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 09 październik 2008 - 18:11

Pytanie dla uwodzicieli UrsusCzesio daj sobie z nią siana:(, jak już tak do Ciebie napisała to to nie ma sensu, i się nie oszukuj że coś z tego może być tak jak ja to robiłem, to nie ma sensu

#1526 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 09 październik 2008 - 19:20

Pytanie dla uwodzicieli Ja jak dostałem kosz to też byłem przymulony ale to z czasem mija, zobaczysz tobie też minie i do następnych wakacji to będziesz już inny i nie będzie cię już interesowała i nie będziesz się zadręczał. Ja byłem głupkiem że się zadręczałem, nie przesypiałem nocy, robota nie miała sensu i wcale nie chciało mi się robić, ale to przeszło i dalej mam chęci do życia. Po prostu postaraj się o niej zapomnieć i ciesz się z życia i swoim T25 (ja swoim T25 to rzadko jeżdżę bo biegi mi się blokują a zwłaszcza 4 :o ) A więc weź się w garść chłopie
Chłop ze wsi

#1527 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 09 październik 2008 - 19:52

Pytanie dla uwodzicieli najszybciej to minie jak znajdziesz kolejny obiekt zainteresowań, wiem z właśnych doświadczeń:o

#1528 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 październik 2008 - 20:02

Pytanie dla uwodzicieli

Ja jak dostałem kosz to też byłem przymulony ale to z czasem mija, zobaczysz tobie też minie i do następnych wakacji to będziesz już inny i nie będzie cię już interesowała i nie będziesz się zadręczał. Ja byłem głupkiem że się zadręczałem, nie przesypiałem nocy, robota nie miała sensu i wcale nie chciało mi się robić, ale to przeszło i dalej mam chęci do życia. Po prostu postaraj się o niej zapomnieć i ciesz się z życia i swoim T25 (ja swoim T25 to rzadko jeżdżę bo biegi mi się blokują z zwłaszcza 4 :) ) A więc weź się w garść chłopie

o tak, ciesz sie swoim T25, teraz robie mu przeguby wszystkie :) Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, jej kuzynka we mnie się podkochuje, fakt, że urodą odbiega od ani ale charakterem to Ania jej nie dorównuje. No wiesz, zawsze mozna popatrzec chociaz jako pracownik, ale przecież w pracy też można jakoś jechać na 2 zmiany najpierw praca potem inne rzeczy, ale dobra Ania to temat skończony. ale i tak popatrzeć to jest na co, a wogole w zniwa to okazja, ciepło więc i dekolt jakis większy by był :) :) :) , ale wiecie, nie ma co tak się wpatrywać, bo można pierdknąc MTZtem z turem w TIRa i co wtedy :o :o :) Mam nadzieje że ten muł mi sie skończy wkońcu bo to poprostu niebezpieczne, wyjechać w takim stanie na szose T25 i cieszyc sie driftowaniem a tak nawiasem mówiąc, zajebiszczy wierszyk o władku znalazlem :)

#1529 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 09 październik 2008 - 20:15

Pytanie dla uwodzicieli Jak ty tam do roboty pójdziesz to już sie boje o tego mtz-a, A jak jeszcze zobaczysz Anie z dużym dekoltem to będzie sie tylko na żyletki nadawał. Będzie bum i po robocie
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#1530 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 09 październik 2008 - 20:20

Pytanie dla uwodzicieli czesio ty w robocie na dekolty nie patrz!!! i to jeszcze prowadząc MTZ'a, zapomnij, że tam jakaś panna chodzi. 2 lata temu kumpel przejechał przez kanał ciągnikiem bo się zapatrzył na koleżankę, która ziemniaki zbierała w staniku :o a wracając do maszyny to była miska olejowa i prasa do remontu :o

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1531 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 09 październik 2008 - 20:26

Pytanie dla uwodzicieli ehh ani mi sie klikac nie chce mam to samo co @UrsusCzesio przymulony itp... :/ dziś dostałem definitywną odpowiedź: NIE a dziewczyna cud miód i orzeszki :o i w dodatku ze wsi :o Ale teraz nie mam do nic już chęci :/ Mam nadzieję że mi to kiedyś przejdzie :)

Pozdro dla wszystkich
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#1532 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 październik 2008 - 20:42

Pytanie dla uwodzicieli No fakt, szkoda MTZa bo to MTZ 80 z tych nowszych, 8 sztuk mają :o każdy z turem :) ale jk będe tam jexdził to dobrze by bylo jak by mieli radyjko i popielniczke :o tak jak u kumpla w 12245, bo wiadomo że 1 sezon nie wsadzą mnie na prase Big pack na jelonka a oto fota MTZ http://img362.images...ge=mtz80zm1.png @Gorzupiak wiem co to znaczy ale przjdzie ci, mi też jakos przezlo, dobrze że mi powiedziala dopiero po żniwach a nie przed bo wtedy malowałem przyczepe, dzięki tej nadziei, przyczepa jest perfekcyjnie pomalowana, a teraz dalej mam cheć coś zmalować :)

#1533 Share Anula

Anula

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:budownictwo wiejskie

Napisany 09 październik 2008 - 21:09

Pytanie dla uwodzicieli

Dlaczego dziewczyny komplementy traktują jak obelgi, a za ofiarowane kwiaty potrafią znienawidzieć?

Pora przerwac to narzekanie facetów :o Czytając to mam wrażenie że natrafiliście na swojej drodze życiowej na jakieś bardzo dziwne dziewczyny...
1. Która dziewczyna nie lubi dostawać kwiatów? To trzeba byc chyba uczuloną na pyłki kwiatowe :o Osobiście jeśli mogę coś Panom doradzić to nie polecam dawania róż bo przynajmniej wg mnie są zbyt banalne...takie stokrotki np. są bardziej delikatne :)
2. Tekst w stylu : 'tylko tak mówisz' jako odpowiedź na komplement jest po prostu powalający...a jeśli dalej następuje rozwodzenie się 'jaka to jestem okropna' i w końcu wychodzi na to że mówisz tak tylko po to żeby ją pocieszyć...w tym momencie radzę darować sobie taka pannę bo tak naprawdę to nigdy nie doceni waszych starań:)
3. "U mnie jakbym zobaczył jakąś dziewczynę na ciągniku to bym zawału dostał każda tylko fajki, piwo"...hmmm, zgadzam się że dziewczyny, które piją, palą nie maja po prostu szacunku do samych siebie...ale...dziewczyny, które jeżdżą ciągnikami i w dodatku baaaaaaaaaardzo to lubią też istnieją (Patrick345: radzę zacząć uważać na serce ;P ).
Więc chłopaki: radzę po prostu cierpliwie czekać na tą jedyną wybrankę losu...gdy się pojawi wtedy na pewno będziecie to wiedzieć...

#1534 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2008 - 21:12

Pytanie dla uwodzicieli no i to jest chyba najlepsza odpowiedz na temat dziewczyn

#1535 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 09 październik 2008 - 21:32

Pytanie dla uwodzicieli Też sie kiedyś w takiej jednej zabujałem ale po tygodniu mi przeszło jak zobaczyłem że zmienia chłopaków jak rękawiczki. Teraz jestem sam i jest mi dobrze :o
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#1536 Share Anula

Anula

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:budownictwo wiejskie

Napisany 09 październik 2008 - 22:18

Pytanie dla uwodzicieli

Też sie kiedyś w takiej jednej zabujałem ale po tygodniu mi przeszło jak zobaczyłem że zmienia chłopaków jak rękawiczki. Teraz jestem sam i jest mi dobrze :o

I kogo Ty próbujesz oszukać...

#1537 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 październik 2008 - 23:17

Pytanie dla uwodzicieli Trzeba się ogarnąć, nie pierd... o ciągnikach... pokazać troche romantyzmu i słowa obrócić w czyn :o ja tam nie narzekam na Agate, jest super... i za żadną tam jakąś nie tęsknię...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1538 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 październik 2008 - 20:43

Pytanie dla uwodzicieli Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, nie ma Ani, ale mam jej kuzynke ktor sama pierwsza sie mną zainteresowala :o @Anula masz racje poczekać, sama przyjdzie, poczekałem i przyszla

#1539 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 12 październik 2008 - 20:45

Pytanie dla uwodzicieli nic w rodzinie nie ginie hahahahahahaha :o
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1540 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 12 październik 2008 - 21:01

Pytanie dla uwodzicieli nic w rodzinie nie ginie to prada... az sie pisc odechciewa...

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR