marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cichy007    0

Hehe najlepsze jest to ze tam sie całujemy a ona przerywa mówiac "przepraszam" a zaraz znowu to samo sie dzieje;p no i tylko przyjazn.... dziwna ta przyjazn;p A teraz mi napisała esa: "steskniłam sie za Toba"


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

spokojnie musisz ja nauczyc to i owo tez tak mialem na wszystko potrzeba czasu i do wszystkiego sie trzeba przyzwyczaic:P a Ty jestes jej pierwszym chlopakiem ??


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

albo zależy jej na tobie albo się bawi.a to że się często wypowiadam to po prostu mam podobne doświadczenia i piszę.jednak myślę że najlepsze opinie dawała banan575.szkoda że teraz gdzieś znikła.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

nie no nic nie mowie to dobrze ze temat idzie do przodu :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

ja tam nie jestem zboczeńcem , ale ona jest po prostu piękna , taka czysta


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Mówicie że za młodu trzeba sie wyszaleć i ja też tak sądzę. Mam prawie 17 lat i jakoś nie uśmiecha mi sie "chodzić" z laską która ma naje.... w głowie, która jak zobaczy jak inny koleś do niej świruje to jej sie to podoba.

 

Tylko że takich to niestety jest, ja przez moją nieświadomosc ze ona jest taka, jak zobaczyłem w autobusie na wycieczce jak gosć chcial od niej numer ona mu dala i jego niestworzone jak to czubkowali skuterami po mieście, i na drugi dzień juz z nim chodziła to ona ma chyba coś nie tak :):) tylko taką w du** kopnąc, juz wole niech to nie będzie nie wiadomo jak ładna, ale zeby miała poukładane. No i ona twierdzi że go kocha nie wiem na jakiej podstawie że ma TGB czarnego i kradnie ze starym cześci od TIRów, no oczywiście jej się o tym chwalił :angry: :angry: buractwo do potęgi 10 i teraz sie zaczelo te jej wierszyki do chłopaka na blogu, ja już go sobie przerobiłem jak ta lala


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Nom niestety dziewczyny niektóre zachowują sie jak by nie miały mózgu i uczuć ,nie myślą ,że świetnie się bawiąć, drugiej osobie robią krzywde.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Zabawa zabawą sam każdy lubi się bawić kiedyś lata gimnazjum chciało się chodzić na dyskoteki jeździć po rożnych miastach a teraz jakoś mnie to przechodzi a dziewczynę mam taka która lubi takie życie więc czasem są drobne sprzeczki o to 20 na kartu człowiek się starzeje.

Inna leci na struj samochód podjedzie BMW i dziewczyna jego inna jedna to 100razy przemyśli zanim się odważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja ost takich pięknych to mam po dziurki w nosie.bo zazwyczaj oprócz urody nic więcej nie maja.dlatego zainteresowałem się taką mniej ładną ale za to inteligentną i sympatyczną.ale pech chciał że nie jestem w jej typie.coś czuje że dopiero na studiach znajdę odpowiednią.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe nie oceniaj sie tak slabo u mnie im ladniejsza tym bardziej puszczalska tez mam przynajmniej tak mowia ze nie jest ladna ale za to fajna i zna sie na rolnictwie :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Ja jestem jej 2 chłopakiem ... chociaz ja jeszcze nie mówie ze z nia chodze;p jest to przyjazn w zaawansowanym stopniu...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
przyjazn w zaawansowanym stopniu...

 

hehehe... dobre stwierdzenie hehehe :):):)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe to ciekawa sprawa zycze powodzenia :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

mam w tej chwili niecale 20 lat(rocznikowo 19 jeszcze) a moja dziewczyna jest ode mnie 2 lata mlodzsza i jestesmy juz 4 lata razem. Dlatego nie zgodze sie z opinia ze kazdy sie musi za mlodu wyszalec bo nam jest razem dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no a kto powiedzial ze w wieku 20 lat jest z dziewczyna zle przeciez 20 lat to nie jest juz kto wie jaki wiek


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam 20lat i jestem z dziewczyną prawie dwa lata ma tyle samo lat co ja tylko miesiące zależy jak kto ocenia dziewczynę że ładniejsza głupsza ja uważam oczywiście swoją za najładniejsza i jest mądra a co uważają inni to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Jak nie jedna to druga dużo dziewczyn na świecie. Grunt to nie zachowywać się jak dziecko i to jest właśnie podstawowy błąd kiedyś zawsze jak zobaczyłem fajną dziewczynę to od razu się w niej zakochiwałem myślałem o niej oglądałem jej zdjęcia i jak przechodziła obok mnie bałem się do niej odezwać, ale to było głupie xD teraz idę na żywioł albo tak albo nie jak mówi np. że jestem nie w jej typie to mówię do niej tak samo ze też nie jest w moim typie ale chciałem zrobić eksperyment i taka lalunia wtedy łapie buraka na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Wiadomo że jak dziwczyna ładna to nie oznacza że jest to ta najgorsza bo przecież nie wszystkie są takie same :)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

no fajny masz sposób.w tym momencie ta lalunia głupieje.w każdym razie jak lalunia to trochę pokory jej nie zaszkodzi.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hmm no tak ale im ladniejsza to mysli ze moze zdobyc caly swiat i wtedy sie zachowuje dziwnie moze nie wszystkie ale wiekszosc


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Fakt jak nie jedna to druga ale ile mozna tak przebierac;p przyjdzie wiosna prace polowe i wtedy nie bedzie czasu na przebieranie:d a brac jak leci to tez nie bardzo:d Trzeba miec chociaz jedna na stale:d


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

a jak z wytrzyma wszystkie prace na polu i poczeka pare tygodni do zanczy ze dziewczyna w porzadku jest. A jakby sie jeszcze moja zainteresowala co konkretnie robilem to bym sie tak ucieszyl ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No akurat ta moja przyjaciółka pyta co robiłem i tematy rolnictwa czasem towarzysza naszym spacerom.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

To znaczy że nie jesteś jej obojętny. Nie zmarnuj tej szansy jaka Cie może czekać bo z tego co mówisz wynika że warta jest grzechu :)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, z reguły dziewczyny wolą drani, przejadą się raz drugi, trzeci zrozumieją... tak w życiu bywa...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj