Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1481 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 październik 2008 - 17:38

Pytanie dla uwodzicieli panowie czym tu się przejmować itak dziewczyn starczy dla wszystkich bo jest ich poprostu więcej........ :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 11:29
  •  

#1482 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 05 październik 2008 - 18:45

Pytanie dla uwodzicieli tak jest ich dużo, tylko co ci z takiej panienki ktora ma pusty łeb, tak jak u nas prawie wszystkie:(

#1483 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 05 październik 2008 - 19:32

Pytanie dla uwodzicieli Dołączę się do tematu. Nie rozumiem takich dziewczyn co lubią tych co piją, palą, przeklinają itp. Co im z takiego chłopaka co ma 2 lewe ręce i nic nie robi, bo mówi że po co robić, podkradają pieniądze ojcom i szpanują bo maja kasę, ale to nie ich kasa, nie zarobili jej i nie wiedzą co to robota ile trzeba się napracować. Dlaczego nie ma na tym świecie normalnych dziewczyn, które nie pija, nie palą itp. Bo ja znam prawie wszystkie co piją palą a o robocie to nie mają zielonego pojęcia. A tych co pomagają rodzicom na roli to mają gdzieś i się śmieją z nich bo to głupi chłop ze wsi (wieśniak)
Chłop ze wsi

#1484 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 05 październik 2008 - 19:40

Pytanie dla uwodzicieli świete słowa mam takkeigo w klasie co ojcowi zarypal 50zl pzresral na maszynie i szpanuje..babka daje mu comiesioc kase jak rente dostanie..a jak bylem u niego i jak jego ojciec weszedl to muwi ze ma fuche a ten odrazu ile dajesz? a i jeszce skutera ojciem mu kupil i juz sie wypiepszyl malo co by z kilka razy pod auto nie wpadł..i cwaniakuje tym i tamtym a wszystkie zanim sie uganiaja..ale nie ma sie co pzrejmowac bo to takie co maja nasrane we "łubie

#1485 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 październik 2008 - 20:03

Pytanie dla uwodzicieli oj celtis i taki zaraz zbrzuchaczy jakąs fajną dziewczynę i zmarnuje takiej życie, sam znam takei przypadki, fajna dziewczyna z dzieckiem tylko największy feler że się zna ojca tego dziecka :P.

co do dziewczyn z gimnazjum lubiacych szmatławych kolesi kolesi, to swego czasu przyjaźniłem się z pewną gimnazjalistką, która to dobrze sie uczyła itd ale wlaśnei jarały ją imprezki chlanie palenie zioło itd, a podkochwali się w niej porządni kolesie z klasy i tacy tam szmatławcy z którymi sie bujała no i ona sama była w kłopocie i sie mnie radziła to co ona ma zrobic przecież ona widzi że koleś się w niej zabujał i wierszyki jej wysuła itd a ona sama nie wie, więc aż tak negatywnie się do tego nienastawiajcie, dziewczyny szybciej dojrzewają i prędzej czy puźniej przejdzie im faza experymentów,pamiętam swoje koeżanki z lo, które ganiały za koelsiami z zety i sie z nimi włuczyły, a teraz jedna wyszła za mąż za jednego z najgrzeczniejszych i najbardziej zasadniczych kolesi z klasy, więc różnie to się w życiu układa.

Jak wam teraz takie zachowanie lasek przeszkadza dlaczego nie szukacie młodszych lasek :P

#1486 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 05 październik 2008 - 20:12

Pytanie dla uwodzicieli Jakich młodszych czyli jakich jak nawet dziewczyny (a nawet to jeszcze dzieci) z podstawówki lubią wypić itp te z gimnazjum i lo to nie lepsze. Po prostu to są poj***ne.
Chłop ze wsi

#1487 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 06 październik 2008 - 00:30

Pytanie dla uwodzicieli bo trzeba znaleźć taką co się przejechała na kilku frajerach... taka co się uspokoiła i chyba najlepiej ciut starszą, o rok,dwa... trzy lata... moja dziewczyna jest starsza i wyszumiała się... poprostu co młode to przeważnie siano we łbie Panowie Koledzy i co ważne my też świeci nie jesteśmy do końca:D zajrzałem tu po powrocie także niewiele tu wniose :P bo się zmęczyłem wieczorem haha, pozdro
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1488 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 06 październik 2008 - 16:01

Pytanie dla uwodzicieli Chłopaki mam problem:) tzn problem nie problem:) ale chodizłem z dziewczyną 1,5mc, (wakacje) a w rozpoczęcie roku mi powiedziała że nic z tego nie będzie, po tym wydarzeniu spotkaliśmy się 3 razy jeszcze, ale dowiedziałem się że napewno nic z tego nie będzie, nie dawno mi napisała że musimy zostać przyajcioółmi bo jej brakuje naszych wspólnych rozmów? a wieć dać sobie z nią siana? jesli tak? to doradźcie czy brać się za jej siostre bliźniaczke, dodam że ta bliźniaczka powiedziała że nie chce kręcić z byłym siostry. A wieć dać sobie siana całkiem z tymi siostrami czy próbowąć coś zrobić?:P
dodam że siostra mojej byłej jest ładniejsza :P

#1489 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 październik 2008 - 16:06

Pytanie dla uwodzicieli lepiej sie nie nie świruj pawiana do blizniaczki bo raczej nic z tego nie bedzie.Skoro juz ci mówiła ze niechce krecicić z byłym siostry:) znajdz sobie inną ofiare:D
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1490 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 06 październik 2008 - 16:16

Pytanie dla uwodzicieli lepiej daj se spokój.
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1491 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 06 październik 2008 - 16:29

Pytanie dla uwodzicieli Bliźniaczki :P Słodko, przynajmniej da się je odróżnić ? Znam jedne bliźniaczki i za żadnego pana nie mogę się nauczyć która to która xD
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#1492 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 06 październik 2008 - 17:58

Pytanie dla uwodzicieli Daj sobie chłopie z oboma spokój bo i tak nic nie wyjdzie :P
Chłop ze wsi

#1493 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 06 październik 2008 - 18:05

Pytanie dla uwodzicieli albo obie jednocześnie:D

#1494 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 06 październik 2008 - 19:20

Pytanie dla uwodzicieli Chłopaki zawsze jest nadzieja :P Bliźniaczki są fajne, ale znów jedna drugiej będzie zazdrościła i podgadywała :P

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#1495 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 październik 2008 - 19:22

Pytanie dla uwodzicieli Hmm mądre rzeczy mówicie lecz, Ania wiem lubi buraków ale chociaz dzięki bogu, ie pali i nie pije, nie nzma jej super, pisalem z nia dużo, lecz cś tak jak kolega jakis napisal że co moglo się. Ale mam jescze ostatnie 8 miesicy w skzole aby się postarać, mi zależy, teraz moze to zobaczyć, na zywo. Jak w szkole się uda, to bede utrzymywał z nia kontakt przez cale wakacje codziennie ponieważ ide tam do pracy, jako mechanik na ich hadziajstwo :o a jak bede miał prawko T to na zniwa bede klocki ładowal MTZ 80 taim nowszym mam nadzieje że bedą mieli tam popielniczki, i radyjko wtedy moge tam siedzieć 24h/dobe. :) Dobrze że jest ta alternatywa pracy, wtedy nie bedzie wkoło buraków tylko ja, zawsze inaczej bedzie zachowywać się sam na sam a inaczej w skzole gdzie pelno kretynów i głupich tekstow lata. Ale trzeba jej przyznać że nie olewa pracy rodzicow, na ile moze to pomoże, widziałem ją jak jeździła Jeleniem. Myślałem że zemdleje, jak widziałem jak zasowa. kręci jedną ręką cudnie to wygladalo i ten ryk 170 konnego jelenia cudne :o
Mój Wladimirec podbija świat

#1496 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 październik 2008 - 19:27

Pytanie dla uwodzicieli czesiu a ty się w tej pannie zabujałeś czy w tym 170km jeleniu? :o

#1497 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 06 październik 2008 - 19:29

Pytanie dla uwodzicieli w tym i w tym!!
Pełen podziw dla tej Ani ze umie jeżdzić traktorkiem i to takim 170km:O
@UsusCzesio polecam pzrestać palić

#1498 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 06 październik 2008 - 19:42

Pytanie dla uwodzicieli no be skity gadam z panienką pytam ja palisz ona nie pyta się mnie a ty palisz ja tak od razu inna rozmowa, tak jak bym dostał kosza
AF - to Jest To:)

#1499 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 06 październik 2008 - 19:54

Pytanie dla uwodzicieli

no be skity gadam z panienką pytam ja palisz ona nie pyta się mnie a ty palisz ja tak od razu inna rozmowa, tak jak bym dostał kosza

Nie zawsze fajki przeszkadzają w poderwaniu dziewczyny:) wszystko zalerzy jakiej dziewczyny szukasz.Zawsze gdy jestem na imprezie to szukam raczej dziewczyny na jeden raz :):o i Tak było tydzięn temu na imprezie sobotniej :o zapaliłem sobie z dzieczyną 20letnią koleżaką kolegi i skonczyło sie tak że cała impreze byłem z nia i w niedziele byłem u niej:) więc to wszsytko zalezy czy dziewczyna pali czy nie:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1500 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 06 październik 2008 - 20:07

Pytanie dla uwodzicieli To ty też niezły agent jesteś :o Jestem młody szczeniak, ale szukam na poważnie laski, ale nigdy mi jakoś nie wychodzi zawsze max 3miesiące jestem z jakąś :o Takie moje życie xD

A więc tak jak pisałem stronę wcześniej siedziała fajna dziewczyna za mną, a dziś w kościele nawet się z nią zapoznałem xD Kościół to jest to :)