marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Kolego jarekw... no i może masz racje... ale u mojej byłej... jej matka wzrokiem by cie zamroziła a co do rozmowy... o losie potem byś sie zalał... taka prawdziwa, zła teściowa... ale dla chłopaka jej siorki miła bo kasiasty,uczony... A teraz tam gdzie jeżdże to jest tak jakbym do domu przyjechał słuchaj... nie moge narzekać na Agate ani na jej mame... co innego to była Monika i jej matka królowa lodu :) ale to było dawno...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Karol, jeśli jest tak jak piszesz to faktycznie dobrze trafiłeś. A o tej wcześniejszej potencjalnej teściowej to bardzo źle świadczyło, jeśli ktoś patrzy tylko przez perspektywę kasy...... to można powiedziec, fatalnie to na przyszłośc rokuje.

W sumie muszę Ci przyznac, że też to przerabiałem :) Z tym, że ja miałem do czynienia z potencjalnym teściem. Od razu widziałem, że gośc mnie nie lubi. Ale to już bardzo dawne dzieje.

 

Pozdrawiam!


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keram0610    1

ja mam takie zdanie ze najlepsze dziewczyny to proste dziewczyny a trzeba odróżnić coś takiego jak podryw a miłość no bo to chyba wiadome można na imprezie no wiecie zabawić się trochę z laska w samochodzie no a miłość no to trochę inaczej trzeba to rozegrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potencjalnego teścia brak... ale był dobrym człowiekiem z tego co mi opowiedziała Agata i jej matka...

Tak ale teraz była lepsza akcja: pojechaliśmy na dyske: ja, Agata, jej kuzynka z mężem... i była i moja była z tą super przyjaciółeczką... była draka hehehe... ale poradziliśmy sobie :)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

czytałem kiedyś że najgorsze co może być to pójść z dziewczyną na dyskę.że to pierwszy stopień do rozstania.jak myślicie jest w tym coś prawdy?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ee ja bylem pare razy i jakos nic sie nie dzieje no ale moj kumpel byl na 2 i na dwoch sie rozstal i teraz nie chodzi z dziewczyna :) roznie to bywa


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Keram0610 dobrze mowisz bo to co najprostsze to najlepsze i chodzi tu o wszystkie dziedziny świata bo np 330 skrzynie naprawisz sam a w fend 936 vario nie :) troche ot


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trzeba chodzić za młodu by na starość nie narzekać że się było młodym i nie korzystało... Prawda?! :)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no a jak swiete slowa trzeba korzystac z mlodosci nabierac doswiadczenia:P:P


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Mówicie że za młodu trzeba sie wyszaleć i ja też tak sądzę. Mam prawie 17 lat i jakoś nie uśmiecha mi sie "chodzić" z laską która ma naje.... w głowie, która jak zobaczy jak inny koleś do niej świruje to jej sie to podoba. Niepowiem sam lubie sie "powygłupiać" z dziewczynami ale jakoś tak głupio chodzić z laską której sie nie jest do końca pewnej i świrować że jest sie kimś bo idzie się z dziewczyną przez wieś i trzymać sie za rece, a pużniej szpan że już ze wszystkimi sie chodziło. Spotkałem swój ideał jak dotąd raz w życiu ale w najważniejszych momentach człowiek jest głupi i nie potrafi się odnaleść i tak właśnie było w moim przypadku a teraz to już jest za puźno.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe swiete slowa lepiej nie miec wcale dziewczyny niz miec jakas idiotke


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maniek, ja Cie doskonale rozumie, ja z taki byłem i to nie jedną... a teraz jak mam dziewczyne która kocha, ze mną jeździ na te dyski... ale nie tydzien w tydzien, ja z nią jade raz, dwa na miecha... z moją byłą musiałem jechać bo było źle, ona się nachalała i wogole w d.... mnie miała... i do końca musieliśmy siedziec tj. do 4 rano... a teraz jak jade z Agatą to wypijemy po dwa piwa, cole... potańczyny ze znajomymi pogadamy i najpóźniej o drugiej jedziemy spać do domu... także nie zawsze jest tak jak piszesz... ja swoje wiem... :angry: :):):)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Wiadomo że nie jast tak zawsze jak napisałem ja poprostu sie z takimi laskami spotkałem i mam o nich takie zdanie.

Dla mnie najbardziej śmieszne jest to że laska z dopiero co poznanym chłopakiem już mówi że go kocha i niewiadomo jak za nim szaleje a za 2 tygodnie już sie tyrają.

Sądzę że będąc w tak młodym wieku wystarczy "pobawić" się z wieloma laskami a nie obiecywać jednej miłość jak i tak nic z tego nie wyjdzie. Oczywiście jeśli spotka sie dwoje ludzi którzy byli "pisani" sobie to jak najbardziej ma sens ale pod warunkiem że obydwaj tego chcą a nie tylko jedna ze stron.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

podoba mi się dziewczyna trzy lata młodsza ode mnie , chodzę do III gimnazjum , a ona do VI klasy , kumpel mówi mi żebym się za nią brał bo wie od niej , że podobam się dziewczynie ja też wiem . czy nie jest dla mnie za młoda ?


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hmm to zalezy bo jedna wyglada na 15 a druga na 11 wiec to zalezy


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Wiesz co innego,gdy chłopak ma 20 lat, a dziewczyna 17 lat...A tutaj??? Trochę "duża" różnica wieku. Ja bym sobie to odpuścił...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

bez przesady związki z 12 latkami to porażka.12 lat to raczej dziecko niż dziewczyna więc nie ma sensu.udaje że ma z 20 lat,popisuje sie itp.ja myślę że od takie to trzeba szerokim łukiem omijać.ale ja mam 19 lat i tak mówię.ja jestem dorosły i dla mnie 12 lat to dziecko.ale ty jako że masz 15 lat to można trochę po świrować dla "jaj".


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Chłopaki a co ja mam mysłec ja mam ponad 18 a dziewczyna niecałe 15? wyglada na wiecej, jest mądra zna kilka języków i wogóle dobrze nam sie rozmawia ale jakos nie moge przetrawic tego wieku... a co Wy o tym myślicie?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a jak dlugo ze soba jestescie bo jak przetrwaliscie juz długo to moze jeszcze wytrzymasz jakis czas :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Hmm... wiesz to długa historia;p zanmy sie ponad rok na poczatku tylko zwykła znajomosc kolega-kolezanka, pozniej wspolne spacery ,gg,telefon. I w wakacje sie urwało ona poznała chłopaka ja dziewczyne i tak jakos sie rozeszlo ze zostalismy przyjaciółmi. Ale kilka dni temu nasza przyjazn zboczyła z toru ze ja tak sie wyraze;p Niby zwykly spacer zapowiadał sie w poczatkowej fazie a w końcowej sie przykleilismy... i na koniec grzecznie za raczke odprowadziłem ja na autobus... I tak jakos kleimy sie do siebie od kilku dni prawie codzienie... ale mi jakos ten wiek uwiera...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

takie związki trochę przetrwają.ale nie wróże im długiej i szczęśliwej drogi.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe widze ze milanreal 1 sie czesto wypowiada i prawie zawsze sie z nim zgadzam no jesli masz silna wole to wytrzymacie a jesli nie to zaczniesz sie wstydzic ze masz tak mloda dziewczyne no i .....

w mojej oklicy tez tak bylo na poczatku bylo wspaniale a pozniej w towarzystwie stal 2m od niej i byl koniec


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

no własnie ja sie tego obawiam... koledzy maja dziewczyny po 18-19 lat... ale jesli bedzie tak jak teraz to chyba bede w to brnął dalej:)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Przecież 3 lata różnicy to nie tak dużo jak byś chciał związać się mając 15 a dziewczyna 12 to wtedy troche nie bardzo bo wiadomo co to jest 12 lat, ale jeśli jest tak jak mówisz to znaczy że jesteście sobie bliscy i to sie liczy i ewidentnie laska na ciebie leci i myśli o tobie poważnie a tego nie można bagatelizować. :)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ona wygląda jak laski z mojej klasy , ma wszystko na miejscu i w dobrym rozmiarze .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj