Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1461 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 04 październik 2008 - 22:05

Pytanie dla uwodzicieli Oby to był żart, ale jak takie pytania na serio to by ten ktoś zrobił, jak by miał iść z laską do łóżka.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 11:40
  •  

#1462 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 04 październik 2008 - 22:09

Pytanie dla uwodzicieli hehe spuscil sie przed rozebraniem:d

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1463 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 04 październik 2008 - 22:10

Pytanie dla uwodzicieli Dobre xD
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#1464 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 04 październik 2008 - 22:12

Pytanie dla uwodzicieli Najwazniejsze to potrafic zartowac i cieszyc sie z zycia;) ja tak robie i jestem szczesliwym czlowiekiem;)
ja mam wiecej przyjaciolek niz kolegow;p a moja kochanka ma 65 kucy pod macha i nigdy mnie nie zawodzi;p

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#1465 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 04 październik 2008 - 22:21

Pytanie dla uwodzicieli Jasne ze zartowalem :P

#1466 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 05 październik 2008 - 01:03

Pytanie dla uwodzicieli Z własnego doświadczenia i z obserwacji innych wiem, że dziewczynom nie warto ufać.

#1467 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 październik 2008 - 08:10

Pytanie dla uwodzicieli

Z własnego doświadczenia i z obserwacji innych wiem, że dziewczynom nie warto ufać.

Nie warto ufać swojej byłej do której masz coś... a ona nic... wtedy taka wie że dla niej zrobisz dużo a ona to wykorzysta... nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... trzeci raz to już bagno :P
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1468 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 październik 2008 - 08:13

Pytanie dla uwodzicieli

Z własnego doświadczenia i z obserwacji innych wiem, że dziewczynom nie warto ufać.

po co ci taka dziewczyna której nie możesz zaufać, takie laski którym sam czujesz że nie możesz zaufać mają inne określenie k.... .

chciaż z drugiej strony jak masz 18 lat a laska 16-17 to nie możesz przecież wymagać wierności aż po grub, bo dziewczyny jak i chłopaki w takim wieku szukają i sprawdzają każdą możliwość tzn każdą możliwą osobę i dlatego nie mozna sie tak zaraz negatywnie nastawiać i przeżywać wiekie dramaty miłosne, a to co napisałem powyżej, to niestety niektóre laski czy są tak wybredne czy tak nei mają szczęścia w miłości i szukaja tak przez czasami pół swojego życia, i jak koleś spotka taką dziewczynę i sie zabuja a taka po jakimś czasie zaczyna kręcić ze wszystkimi jego kolegami pokolei to się nazywa brak zaufania :P

ufasz - uf - uf kiedyś od pewnej słyszałem, dlatego ufać mozna ale od czasu do czasu sprawdzić co robi laska niby to na spotkaniu z koleżanką nie zaszkodzi :P

#1469 Share Jolka

Jolka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 październik 2008 - 08:25

Pytanie dla uwodzicieli chłopaki ,to samo można napisać o Was :P ,czasem potraficie nieźle namieszać w głowach ....tak więc ufać nie ufać wszystko zależy od konkretnej osoby a nie od płci :P
Kolce mają Róże. Nikt nie chce róż dla kolców.

#1470 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 październik 2008 - 08:37

Pytanie dla uwodzicieli oj od pułci bardziej (chyba że ktoś jest homoseksualny :P ) bo jak ktoś sie zakocha a ta druga osoba coś kombinuje spotyka sie z kimś innym potajemnie, lub prowadzi jakieś gierki to jest bardzo bolesne, pytanie tylko co w takiej sytuacji zrobić, czy przeczekać to nie dając nic po sobie poznać ze coś podejrzewamy, czy odwrotnie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1471 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 05 październik 2008 - 08:48

Pytanie dla uwodzicieli Ja nie lubię jak dziewczyna co 2 tyg zmienia chłopaka-a znam takie...
I jak tutaj myśleć o takiej dziewczynie, że jest poważna,odpowiedzialna jak co chwile zmienia partnerów???
A co do tej gry w kotka i myszkę @Ferdek07, to najlepiej jest chyba sobie odpuścić, jeśli dziewczyna w ogóle się Tobą nie interesuje,a już w ogóle gdy ma upatrzonego jakiegoś chłopaka...
Zresztą gdyby w Tobie zakochała się jakaś dziewczyna, która ci sie nie podoba to co byś zrobił??? Pewnie byś ją w jakiś sposób od siebie "odganiał"...
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#1472 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 październik 2008 - 09:11

Pytanie dla uwodzicieli Dawid, ale są takie dziewczyny które się również tobą inetersują odwzajemniają uczucie, ale i innych chłopaków też chciały by sprawdzić i innych też zatrzymać przy sobie, i płacze ci taka ze nie wie co ma zrobić :P to nie chodzi o to ze dziewczyna w której sie zabujałeś ma cię gdzieś i cie olewa, ale właśnei o to że laska odwzajamnia twoje uczucie,a okzauje się że ma już fagasa, którego tak do końca nie chce sie pozbywać i co wtedy z taką laską zrobisz?

#1473 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 05 październik 2008 - 09:12

Pytanie dla uwodzicieli jak to co mówisz jej zeby leciala na dwa fronty hahahaha :P
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1474 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 05 październik 2008 - 09:23

Pytanie dla uwodzicieli Aaa,no chyba,że tak @Ferdek07.
To całkiem inna sytuacja :P
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#1475 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 październik 2008 - 11:24

Pytanie dla uwodzicieli Mnie najbardziej ruszyło w zachowaniu Ani to jak przyszla do nas do szkoły, no wszystko narmalnie, za 2 tygodnie, wycieczka, jade ja, i pare osob z klasy. Jechali buraki z 2 gimn. 3 ich było, poszliśmy z kumplem i z nimi na tł autobusu, ale ze to frajerzy poszliśmy zmienić miejsca i zostalo ich tam trzech. Gosc pyta sie Ani czy niedała by mu jej numeru, ona oczywiście mu dała. W drodze powrotnej, gosć pyta jej się, czy nie przyszła by z kuzynka na tył. Ona i kuzynka poszły, tam, nieźle sie bawili, a mi już humor sie skończył. Wziełem od kuzyna kome i napisalem do niej anonimowo że ją kocham. Zaraz sie tam uspokoiła, siedziala cicho zamyslona. Ale na drugi dzień ja dowiaduje sie, że ona pytała sie gościa ktorego dzień przed poznała czy buy nie chchial z nia chodzić. okłamala mnie jedną rzeczą. że patrzy na to co w śrudku a nie na wygląd. Bo niestety gość porąbany, on tak klnął że ja na środku autobusu słyszałem, nauczyciel musiał iść go uspokoić. Piwko też mieli. i kto tu kogo oszukał. :angry:
Mój Wladimirec podbija świat

#1476 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 05 październik 2008 - 12:21

Pytanie dla uwodzicieli trzeba szukąc i "testowac" wszystko co podejdzie:) Ja nie szukam miłości:) bo mam 18lat i sie poprostu musze wyk*rwić :P nie ma sie co przejmowąc macie jezcze duzo czasu zey znalesc tą jedyną ;-)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1477 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 październik 2008 - 12:29

Pytanie dla uwodzicieli Ehh no szkoda mi jej troche, taka fajna, w sam raz dla mnie, prawie taka jak ja tylko że ja jeżdze C-360 i T25 a ona MTZ, i john Deere ,taka pomiędzy nami różnica :P

#1478 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 październik 2008 - 12:29

Pytanie dla uwodzicieli

Bo niestety gość porąbany, on tak klnął że ja na środku autobusu słyszałem, nauczyciel musiał iść go uspokoić. Piwko też mieli. i kto tu kogo oszukał. :angry:

ursusczesio, tak to już jest jakoś dziwnie z tymi panienkami, że te które uważaliśmy w klasie za spokojne najgrzeczniejsze dziewczynki okazuje sie ze mają chłopaków ćpunów zbujów lub innych szmatławców i w dodatku sa z tego dumne, może przeciwieństwa się przyciągają, a może to ta niepojęta kobieca natura której nikt nie zrozumi :P
a może poprostu z takich domów się wywodzą gdzie ojciec rządzi "twardą" i lubi sobie wypić a dzieci siedzą cichutko a dziewczyna jak dorośnie szuka właśnei takiego środowiska.
to co komu odpowiada i czyje towarzystwo swiadczy o tym człowieku, chociaż Wy tam wszyscyw tym gimnazjum to nieźle porąbani jesteście :P

#1479 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 październik 2008 - 14:03

Pytanie dla uwodzicieli No z tym wszyscy to bym nie byl taki pewien ale 70%. Ale znam troche jej ojca, jej matke, pożadni ludzie, ja nie wiem, czy podjarało ją te jego opowieści jak to pojechali do miasta skuterami i robili tam rozrube

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1480 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 05 październik 2008 - 16:25

Pytanie dla uwodzicieli dzieczyny tak mają.. teraz tak jest ze 90% "lasek" rozgląda sie za takimi co piją i palą bo śa cool bo piją i palą tylko te naprawde mądre dziewczyny wolą tych spokojnych kolesi..a nie takich na jedna nocke. @UrsusCzesio Może tej twojej miłości coś odbiło albo jej nie znasz dobrze:P

A i zapomniał bym dodać że te 90% to tez fotki.pl , nasza-klasa.pl , photoblog itd