marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

milanreal1    319
Chyba spadaj...

A mówi to tak jak jakaś wielka pani czy tak jakoś w żartach to mówi???

no wielką dama nie jest.jest zwykła dziewczyną i tą zwykłością mnie zaciekawiła.a czy to mówiła w żartach to trudno stwierdzić bo to był kawałek rozmowy z gg.a wczoraj nieoczekiwanie zastąpił zwrot o 180 stopni.powiedziałem komplement i powiedziała że już mogę do niej tak mówić.aż byłem z szokowany.a z drugiej strony to coraz bardziej podejrzewam że wasze przypuszczenia do jej gry są prawdziwe.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

gg??????? to na gg zarywasz???? myslalam ze w oczy powiedzailes.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ona charakterystycznie piszę.a zresztą prosto w oczy też mówiłem.i wczoraj właśnie zmieniła zdanie.a minę miała taką że już sam nie wiem jak ją mogłem odebrać.a dziś na komplementy reagowała uśmiechem czyli chyba jej się podobało.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja mam zasade zeby kozystac z zycia i z zadna sie nie umawiac tylko z wieloma flirtowac


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale flirtowanie z wieloma może Cie zgubić kolego bo opinia rozchodzi się często lotem błyskawicy... Może i pisze nieskładnie posty tutaj ale swoje przeszedłem i co nie co wiem, cos komuś napewno doradze...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe moj kolega tez tak robil jak kubaguzik i teraz co druga mowi do niego spie*** bo jedna sie zakochala a on krecil z druga ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
no wielką dama nie jest.jest zwykła dziewczyną i tą zwykłością mnie zaciekawiła.a czy to mówiła w żartach to trudno stwierdzić bo to był kawałek rozmowy z gg.a wczoraj nieoczekiwanie zastąpił zwrot o 180 stopni.powiedziałem komplement i powiedziała że już mogę do niej tak mówić.aż byłem z szokowany.a z drugiej strony to coraz bardziej podejrzewam że wasze przypuszczenia do jej gry są prawdziwe.

Jeżeli nastąpił zwrot to możesz dalej podtrzymywać tą znajomość. A jeżeli powie ci prosto w oczy że nie chce cię widzieć wtedy odpuścisz. Nie masz nic do stracenia. Ja osobiście nie lubię prowadzić "ważnych" rozmów (a rozmowa z dziewczyną do takich chyba należy ;) ) na gg lub chacie bo nie można stwierdzić w jakim kontekście dana osoba coć mówi. Można oczywiście nawiązać znajomość przez gg ale później wolę rozmawiać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja z nią do klasy chodzę to wiesz praktycznie codziennie się widzimy.i rozmawiamy i w szkole i na gg.ona jest raczej szczera i jeszcze nie powiedziała mi wprost odwal się więc dalej to podtrzymuje.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj sobie siana... albo coś albo tego nie ma... i co bedziesz skamlać jak pies... dziewczyna która kocha sama do Ciebie kolego milanreal1 przyjdzie przytuli... to będziesz wiedzieć że prawdziwie... a nie jakaś co raz chce a potem nie... życie w niepewności to nic fajnego...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega @karolbor ma trochę racji bo rzeczywiście jak by była zainteresowana to by sama do ciebie przyszła. Ale to już musisz wiedzieć sam bo ciężko jest udzielać porad na odległość. Mówisz że jest szczera więc raczej mówi to co myśli. Pczekaj, zobaczysz co z tego wyniknie. A jak cię rzuci to też przeżyjesz. Jak nie ta to inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak nie ta to inna... oto taki przykład... kumpel chodził z laską dwa lata, niedawno zamieszkali na stancji w Chojnicach, wyprowadził się z naszej wioski... zarabiał na nią... na jej brata i jego dziewczyne... starał się o opał, brał nadgodziny, tyrał jednym słowem a po robocie jeszcze śmieci inne duperele robił... wszystko by zrobił do czasu kiedy zdał sobie sprawe że ona go nie kocha tylko wykorzystuje( kolega jest dwa kata młodszy ode mnie jakby co)... już dawno mu to mówiłem że sie daje w h... robić ale nie słuchał, drugi kolega też mu tak tłumaczył i nic... a on miał kłótnie nawet oto że piwko po pracy chciał wypić... co z tego... przyszedł po pracy to jedynie obiad miał ale ani przytulony ani doceniony... dodam że jego była wcale się nie starała, wiem jak jest bo bywałem u nich na kawie nieraz... dostał opiernicz nawet za to że zrobił jej nie tą herbate, bo ona miała ochote akurat na porzeczkową a nie malinową... jakby to trucizna była... teraz kumpel wrócił do wioski, ma jakąś tam nową, chce iść na prawko i dom rodzicom remontować... powiedziałem mu tylko że miał się mnie szybciej słuchać, jak ona go zdradzała jak był we woju... taki morał panowie, nie dajcie się głupim zrobić... i dziewczyny tak samo oczywiście... dajmy sobie siana lepiej jak ktos nas tak traktuje... A napewno żaden z nas by się nie skusił na tę wspomniana przeze mnie dziewczyne... spasła się po anty... wiadomo co... leniwa a charakter... do czterech liter...

Mój przykład jest taki że dałem się zrobić tak... że lato i wypoczynek straciłem weekendowy i pięć tysiecy km bez sensu zrobiłem z głupimi takimi jednymi... ale otunamiony byłem i wiem jak to jest... niby sie myśłi, jej sie odmieni a gdzie tam błędne myslenie... teraz jak mam moją kochaną Agatke to te pindzie aż zżera zazdrośc czy co... nie wiem, sa wściekłe jak osy bo zostawiłem je z dnia na dzień gdy spotkałem się drugi raz z Agatą... 17 czerwca 2008 wszystko się odmieniło... tamte mnie od h... ch... wyzywają ale nie ma im kto dupsk obwozić(miastowe dziewczyny)... a Agata sama mówi nie nie jedźmy bo paliwo drogie bo tamto, siedzmy w domu... spokojna dziewczyna z wioski 20 km ode mnie,starsza o trzy lata... jednym słowem Panowie Koledzy szukajcie do skutku, ja jestem zdania że trzeba szukać a nie liczyc, że sie sama znajdzie, dziewczyna sama do nas nie podejdzie nie... SZUKAĆ, SZUKAĆ i jeszcze raz SZUKAĆ

Ps: przepraszam za taki długi wykład ale to dla was na przemyślenie... prosze o opinie czy mam tu odrobine racji...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz całkowitą rację. Masz też szczęście, że masz taką dziewczynę. Tylko problem jest w tym, że jak się jest zakochanym to wtedy się nie myśli logicznie. Ale tak jak napisałeś trzeba słuchać kumpli, bo czasami (a może zawsze) ocena osoby stojącej z boku jest bardziej trafna niż nasza własna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

No, ale jak człowiek jest zakochany to nie jest tak łatwo na słowo uwierzyć kumplowi, że dziewczyna Cię zdradza, nieprawdaż???

Czy jeśli Tobie Karol, kumpel by powiedział, że Twoja dziewczyna Cię zdradza to byś mu na słowo uwierzył???

Chyba nie, bo jak się jest zakochanym to widzi się (przeważnie) same zalety dziewczyny/chłopaka


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A ja mam taki problem , od jakiegoś czasu rwie ostro do mnie taka jedna dziewczyna , nie powiem do brzydkich nie należy . Wczoraj miałem taką śmieszną sytuacje na dyskotece , nawet nie wiedziałem kiedy , i już z nią tańczyłem , ale mój kumpel z klasy rwie do niej , ale ona tak z nim utrzymuje kontakty , tak nie chętnie , ale piszą ze sobą , i również z nim tańczyła , lecz z tą różnicą , że to on do niej podszedł . Jak tańczyliśmy wolnego , to jej brat z racji że zapodawał muze walił takie teksty jak np. : ,, Cześć szwagier !! " itp. . Ostatnio biore ją na wytrzymałość , czekam aż sama zacznie pisać do mnie na gg , w ten sposó chce sprawdzić , czy żeczywiście jej zależy na mnie . Najbardziej boje się tego , że już będe z nią chodził , aż w pewnym momęcie szlak trafi wszystko , bo ten mój kumpel ją bedzie chciał odbić . I nie wiem czy angarzować się w ten związek , więc jak radzicie . Dodam iż z jej bratem znam się bardzo dobrze , a ona szczeże mówiąc sama zaczeła , a ja tylko kontynuowałem . Aż sam się dziwie , że pisze w tym temacie , bo zawsze z dziewczynami problemów nie miałem , no ale zawsze dobrze się poradzić :) A dodam , że ten kolega już kiedyś odbił mi taką dziewczyne , ukrainke ;) ta to dopiero była wyposażona :) ale pochodził z nią tydzień , i dał sobie spokój . Szczeże mówiąc to nic do niej nie czułem , i nawet się nie przejołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

słuchaj w miłości jak na wojnie wszystkie chwyty sa dozwolone.jak ci również na niej zależy to nie wiem co tu się zastanawiać.jeżeli ona jest tobą zainteresowana to twojemu kumplowi strasznie ciężko będzie to zniszczyć.

 

a co do mojej sytuacji to dziś mi powiedziała że nie jestem w jej typie.więc sobie odpuszczam.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@milanreal to bardzo mi przykro. Ale jak pisałem wcześniej jak nie ta to inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
@milanreal to bardzo mi przykro. Ale jak pisałem wcześniej jak nie ta to inna.

oj tam.nie ta będzie następna.ale ona chyba jako 1 tak delikatnie się ze mną obeszła.były takie co się ze mnie śmiały więc nawet smutny nie jestem.a kontakt z nia nadal utrzymuje.traktuje mnie jak przyjaciela.no i to jest fajne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
ona charakterystycznie piszę

ooo po tym idzie poznać, bo mnie jeden kumpel chciał zrobić, że pisze jako Ania i pisał ze arek ją rzucił i wogole zalenie sie tylko od razu mi podpadło, ona inaczej pisze, ma charakterystyczne błedy wiesz-wierz, powiesz-powierz, zawsze tak pisze, i zaraz mi podpadlo jak ja nie zobaczyłem ,,rz" zamiast ,,sz"


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DawidMalw... masz rację nie patrzy się i nie słucha ale po czasie... można powiedziec pomyśleć... aha koledzy mówili radzili... życie... ale ja ją już znam... zobaczymy potem czy jej się nie przewróci w głowie... ale jeśli moja dziewczyna wraca do domu o 19, do pracy jedzie na rano... a poświeca mi każda wolna chwile to może mnie zdradzić? Dodam to że jak ona wyjdzie do łazienki albo cos tam robi to moja potencjalna teściowa tak mi mówi... jaka ona za mną jest... raczej teściowa to wiecie jaka może być co? A tu ja jestem porządam potencjalnym zięciem ;)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Czyli trafiłeś na porządna dziewczynę i jeszcze lepszą teściową ;)

Ja mam w rodzinie takie ciotki to są zaje*iste... Popiją troche, pożartują i sie z nimi normalnie pogada - no ale ciotka to nie teściowa :)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

no na taką dziewczynę trafić to zaj.... raczej masz pewność że cię w rogi nie wali.a to już musi być zakochana że tak w ciebie patrzy.no i taki związek może być trwały.chyba że z teściową nie wytrzymasz ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
DawidMalw... masz rację nie patrzy się i nie słucha ale po czasie... można powiedziec pomyśleć... aha koledzy mówili radzili... życie... ale ja ją już znam... zobaczymy potem czy jej się nie przewróci w głowie... ale jeśli moja dziewczyna wraca do domu o 19, do pracy jedzie na rano... a poświeca mi każda wolna chwile to może mnie zdradzić? Dodam to że jak ona wyjdzie do łazienki albo cos tam robi to moja potencjalna teściowa tak mi mówi... jaka ona za mną jest... raczej teściowa to wiecie jaka może być co? A tu ja jestem porządam potencjalnym zięciem ;)

 

Posłuchaj Kolego, takie teksty, to wszytkie potencjalne teściowe wstawiają. Ja też to przerabiam :):)

Ja tam raczej na swoim rozumie polegam i Tobie też to radzę. Wyobraź sobie sytuację w której matka źle mówi o swojej córce przyszłemu zięciowi. :):) To wtedy oznaczałoby, że jest prawdziwa katastrofa i trzeba brac nogi za pas. :):):)

Powodzenia życzę!


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj