marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Zetor5340    1

nie zapłaciłem


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no nie mow ze ty zjadles a dziewczyny zaplacily. :D;):D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Nikt nie zapłacił


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

za darmo??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Powiedziałem gościowi, że to kolega zamawiał i że zaraz wpadnie. a kumpel miał przyjść też tam na żarcie, a że sie to szybko skończyło a on po fakcie wpadł to pewnie musiał płacić. Jeszcze sie z nim nie widziałem od tamtej pory.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to lepiej zebys sie nie spotkal.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
nic nie zrobie ale niech mi nie bazgroli czerwonym po moim poście... ;) a kłócić się nie cierpie... I się nie kłóce... może lepiej wrócić do tematu a co do tego to się będe starac nie denerwować moda, pozdro.

 

To, że piszę Ci po poście na czerwono to znaczy, że się tyczyło Ciebie więc nie potrzebnie było by pisać nowego posta. Sprawa druga. Jeśli już przeskrobałeś to po prostu przyznaj się do tego i nie kombinuj. Sprawa trzecia. To, że jesteś starszy to nie znaczy, że jesteś hmmm..."lepszy". Wszelkie zażalenia proszę składać do osoby mi przełożonej.

Od takich spraw jest PW, tam przenieście swoją dyskusje. Moderator może dać notke na czerwono a nie pisać elaborat w czyimś poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Pfff...Mirasek bo się będziemy gniewać. Spokojnie poradzę sobie, a co do Twojej hmm, że tak powiem porady to PW nie pomagało.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

przenieśliście temat o moderatorach tutaj?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mirasek to w porzo moderator... no i Kasztanka... i pare innych osób... a ten mądry niech mi nawet bana strzeli a co tam...

mam pytanie z innej beczki... po jakim czasie byście zamieszkali z dziewczyną? a panie z chłopakiem?


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

nawet i po 5miesiacach znajomosci.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

to sie piotrek naczeka ;) hahahah


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

na co ma czekac?? to ile mu jeszcze zostalo???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
po jakim czasie byście zamieszkali z dziewczyną? a panie z chłopakiem?

 

Mój wuja chodził z dziewczyną chyba 13 lat w narzeczeństwie i w tym roku się ożenił ( ma 35 lat ) :D

Ale jakoś od siedmiu lat razem mieszkają...

Najlepsze jest to :

Moja mama pyta się pana młodego:

-Olek,a dzieci to kiedy będą???

A on na to:

- Kasia, ja sie dopiero ożeniłem, a ty mi się pytasz kiedy dzieci będą?

:D;)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja pięć miesięcy się znam z dziewczyną, trzy z nią chodze i właściwie to u siebie tak...jade do pracy na osiem godzin... dojazd zabiera ok godziny tam i z powrotem... śpię w domu sześć godzin (cztery dni w tygodniu) a trzy dni u niej... czasem wolałbym juz tam zostać hehe... no a reszta czasu to wiadomo w domu pracuje na gospodarze... mam nadzieje że ten moderator co tak sie tu nie udziela a tylko szpicluje jak esbek za komuny nie nabazgrze mi tu!


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

słuchajcie ja mam problem z dziewczyną.bardzo mi sie podoba.i jak zarzucam jakies komplementy to ona zazwyczaj odpowiada

Ona: bez takich proszę

Ja: a dlaczego?

Ona:bo tak a nie inaczej

jak myślicie czy ma na myśli "spadaj" czy może wręcz odwrotnie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Chyba spadaj...

A mówi to tak jak jakaś wielka pani czy tak jakoś w żartach to mówi???


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja myśle że ma cię głęboko w .... .Chociaż mogę się mylić. Może lubi taką grę i próbuje wybadać co ty na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe no ja tez mysle ze Cie nie chce ale próbuj co tam jak Ci jeszcze nie dala w pysk to masz szanse ;):) :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja koledze milanreal1 radze dać sobie spokój bo potem możesz stać się zabawką, taką lalką co można ręke noge urwać a potem w kąt wyrzucić... a jak się przypomni to poskłada i znów zepsuje... ;) :angry: taka mam radę jeśli chodzi o moje doświadczenie...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    178

Ja też myślę że ma cię daleko w d... kolega @karolbor1985 dobrze mówi


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj