marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

milanreal1    319

po takim czasie jak się te hormony skumulują to jeden numerek nie wystarczy.będzie tak jak ost akcji w filmie 40-letni prawiczek. ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

tak jak w "Grubym i Chudszym"

 

Cytuje...

 

 

"I w końcu Herman po 40 latach chcicy sobie ulży...jego dziadek a mój mąż chodził za mną przez całą szkołę aż pewnego razu dorwał i wygrzmocił w stodole" ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

haha przyjdzie co do czego to wczesniej zawory puszcza. hahaha


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ten temat powoli przepoczwarza się w jajcarstwo ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
tak jak w "Grubym i Chudszym"

 

Cytuje...

 

 

"I w końcu Herman po 40 latach chcicy sobie ulży...jego dziadek a mój mąż chodził za mną przez całą szkołę aż pewnego razu dorwał i wygrzmocił w stodole" ;)

a czy czasem tam nie było zakończenia tego tekstu : dorwał w stodole i wygrzmocił aż się spocił.chyba tak to leciało.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
u mie w szkole jest kilka takich w 1-2-3 liceum i niektóre jak już zajdą to rzucają szkołę

To Ja sie zapytam inaczej. Kto jest winny w tych przypadkach???? rodzice? szkola? nauczyciele? a moze srodowisko i spoleczenstwo w jakim sie obracamy?

Bo jak dziewczyna sie kocha z chlopakiem to chyba wiedza czym to grozi.

Moim zdaniem to wina jest rodzicow i brak wychowania seksualnego. Czlowiek sie szkoli w terenie.

zreszta to co sie teraz w szkolach dzieje to szok.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja charakterów ;) i charakterków też... :angry:

 

Dostajesz ostrzeżenie za chamstwo! Jeśli Ci już jakiś mod poprawił post i dodał coś od siebie to tego nie usuwaj. Na przyszłość będziesz pamiętał i wcale nie jesteśmy tacy głupi jak Ci się zdaje bo myślałeś, że tego nie zauważę.

Tak tak zaraz chamstwo... Przeklinam? Wyzywam? Piszę to co myśle, a to co wypisałem jest na temat. Prezydent elektryk dał wolność słowa. Pozdrawiam.

 

Jak wiadomo tu i tam, czyli na forum, nie cytujemy poprzedniego postu/komentarza, dlatego pisz to co myślisz, ale nie cytuj poprzedniej wypowiedzi.

 

EDIT: to jeszcze raz ja Olik. Gdybyś dokładnie przeczytał to co Ci napisałem na czerwono to byś wiedział za co te ostrzeżenie. I koniec tej głupiej gadki! Popraw się.


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

zreszta to co sie teraz w szkolach dzieje to szok.

 

 

jakby sie uparł to w mojej szkole to jednej nauczycielce też sie można do majtek dobrać........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Jak chodziłem do szóstej klasy moja dwunastoletnia koleżanka zaszła w ciąże , oddała dziecko do adopcji , a dziś oddaje się za 60 zł . Jej życie jest już skreślone .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź pan w XXX nie poprawie się i już! Tymbardziej młodszy nie będzie mnie pouczać! :angry:


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Bo co mu zrobisz?

Kolego nie pasuje to wypad na siłe nikt nie bedzie Cię tu trzymał bo ty jesteś starszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobie ale niech mi nie bazgroli czerwonym po moim poście... ;) a kłócić się nie cierpie... I się nie kłóce... może lepiej wrócić do tematu a co do tego to się będe starac nie denerwować moda, pozdro.

 

To, że piszę Ci po poście na czerwono to znaczy, że się tyczyło Ciebie więc nie potrzebnie było by pisać nowego posta. Sprawa druga. Jeśli już przeskrobałeś to po prostu przyznaj się do tego i nie kombinuj. Sprawa trzecia. To, że jesteś starszy to nie znaczy, że jesteś hmmm..."lepszy". Wszelkie zażalenia proszę składać do osoby mi przełożonej.

Edytowano przez Olik

być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
jaką usługą jakich klijentów? czesio 3/4te userów nie skończyło 18stki :D

No chyba wiesz jakie uslugi, te takie, że dogodzą se nawzajem i kumpela zfarnie kase za to ;):D :angry: :angry:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
To Ja sie zapytam inaczej. Kto jest winny w tych przypadkach???? rodzice? szkola? nauczyciele? a moze srodowisko i spoleczenstwo w jakim sie obracamy?

Bo jak dziewczyna sie kocha z chlopakiem to chyba wiedza czym to grozi.

Moim zdaniem to wina jest rodzicow i brak wychowania seksualnego. Czlowiek sie szkoli w terenie.

zreszta to co sie teraz w szkolach dzieje to szok.

w takich przypadkach to sporo winy mają rodzice.co to za rodzice jeżeli nawet nie zwracają uwagi czym się ich dzieci zajmują.znam przypadek że starzy wysyłają 12 latkę na imprezy gdzie alkohol a nawet narkotyki można kupić.że niby jak idzie z siostrą 20 latką to jej nic nie grozi.ale takie postępowanie do niczego dobrego nie prowadzi.szkoła tez jest winna pośrednio bo niby jest wychowanie seksualne ale to co jest omawiane to szkoda gadać.

 

a ja chodziłem z laską i mnie rzuciła a jak za miesiąc ją zobaczyłem to już brzuszek było widać.a miała 16 lat.a wydawała się taka skromna...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Hmm, ciężko powiedzieć czy to tylko wina rodziców. W dużym stopniu media no i ci "ludzie ulicy" czy jak to tam się ich nazywa. Jak nastolatka (która och, ach ma ciężkie życie) chce sobie pójść na imprezę to co rodzic ma zrobić, na siłę przetrzymać w domu? Zaraz zacznie się szarpać, aż po pysku nie dostanie od rodzica. Chociaż nie wiem jakie są statystyki takiego postępowania, ale jedni rodzice nie zrobią takiego zamachu, a inni tak. Nie wiem w jak inny sposób można powstrzymać taką nastolatkę (przecież za batonika by jej nie przekupił, jakby to superniania próbowała). Tylko tez nie wiadomo jakby mogło się skończyć takie skarcenie przez rodzica. Czy to ta nastolatka po prostu zamknie się w pokoju i nie pójdzie, czy zgłosi to zaraz na policję czy nauczycielowi, bo jak wcześniej pisałem nastolatka ma taaakie duuuże problemy w swoim dotychczasowym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

To co Basiu?? Piter Kierunek Rzeszów ?? ;) hahaha


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

@Zetor a jak tam pizza z kolezankami sie zakonczyla?;p


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kijowo....nic nie wyszło, ale kasy przynajmniej dużo nie straciłem ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

pisalam ze nici jak jest kilka dziewczyn.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Nie zastosowałeś się do moich wskazówek ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

to podaj może więcej szczegółów z tej randki.chyba że wolisz to zachować dla siebie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Nic ciekawego nie było, nażarliśmy sie i do domu poszliśmy ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj