marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Mi też sie do ojcostwa niue spieszy, nigdy w życiu, trza skończyć gimnazjum, potem rolniczą szkołe, dostać gospodarstwo, kupic traktor, potem poszukam sobie dziewczyny na stałe no i dzieci też bedą w swoim czasie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

i masz racje nikomu sie niespieszy ale sa wpadki wypadki i ooooooo stalo sie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2
Mi też sie do ojcostwa niue spieszy, nigdy w życiu, trza skończyć gimnazjum, potem rolniczą szkołe, dostać gospodarstwo, kupic traktor, potem poszukam sobie dziewczyny na stałe no i dzieci też bedą w swoim czasie

czesio masz juz wszystko zaplanowane :D , a pomysl jak byś wpadł z "bogatą" panną to by ci tesciu traktor kupił :) ziemie miał byś na żonę to ci i szkoła rolnicza nie potrzebna a jakby był chłopak to zaraz by ci w polu pomagał ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

weźcie nie gadajcie o ojcostwie.ja mam 19 lat i masę koleżanek i kolegów ma już dzieci.i myślę że macierzyństwo w tak młodym wieku to zniszczenie sobie życia.przynajmniej dla osób które zamierzają się dalej kształcić.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

masz racje ale co zrobisz jak hormony szaleja??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
czesio masz juz wszystko zaplanowane :) , a pomysl jak byś wpadł z "bogatą" panną to by ci tesciu traktor kupił :D ziemie miał byś na żonę to ci i szkoła rolnicza nie potrzebna a jakby był chłopak to zaraz by ci w polu pomagał :):)

Kuki19 to co opisaleś to jest bardzo podobne do tych wydarzeń co ja miałem no prawie że dokładnie powiedziane :D bogata panna teściu z niezlym hadziajstwem traktory to on sprzedaje i kupuje, handel ziemia, tylko wpadki nie bylo a tak to po prosty, jakis prorok jesteś czy co??? :) :) :)

No wlasnie @bana575 co zrobić, jak hpormony szlaeją i koleżanki przed usługą nie zabezpieczą swoich klientow efekt, 2 z brzuchem ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer199    0

Moja koleżanka ożeniła się w wieku 17 lat bo wpadła.Narazie są razem jakoś im się układa jej mąż dobrze zarabia dziecko ma i jakoś leci.Ale ja bym niechciał tak szybko wpadnąć i się ożenić staży bye mnie z domu wywalili hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

najważniejsze to się zabezpieczać jak już się wytrzymać nie może.w większości przypadków zabezpieczenia są skuteczne.a 100% sposób żeby dzieci nie mieć to nie mieć partnera.ja od roku nie mam dziewczyny i powoli przyzwyczajam się.

 

ale jak poderwę jakąś laskę to chyba przez tydzień z łóżka nie wypuszczę ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

szybka jest ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

u mie w szkole jest kilka takich w 1-2-3 liceum i niektóre jak już zajdą to rzucają szkołę


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

ale jak poderwę jakąś laskę to chyba przez tydzień z łóżka nie wypuszczę ;)

 

kurde aby tempo wytrzymal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

U mnie w gim jedna laska zaszła w ciążę w wieku 16 lat (została chyba 2 lata w tej samej klasie),a teraz ma chyba juz dwójkę.A to było 2 lata temu


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2
Moja koleżanka ożeniła się w wieku 17 lat bo wpadła.Narazie są razem jakoś im się układa jej mąż dobrze zarabia dziecko ma i jakoś leci.Ale ja bym niechciał tak szybko wpadnąć i się ożenić staży bye mnie z domu wywalili hehe :D

mojego brata kjolega z klasy z lo w wieku 18stu lat wpadł z laską o ile można tak poweidzieć :) która miała 41lat a jej córka była tylkorok młodsza od niego :) , po pijaku zmienia mu się gust ;)

mój kolega w wieku 17stu lat wpadł z laską która miała 20 lat jak tylko skończył 18stke orzenił się żeby w wieku 19stu lat być już rozwodnikiem i płacić alimenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

kurde to u was długo czekają.ja słyszałem że 13-14 już wpadały.w tak młodym wieku to już katastrofa.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Panowie 16 lat hehe u mnie w 1-2 klasie gimnazjum to była plaga. ;)

 

Nie wiem czy nie myśleli o jakiś następstwach czy chociaż zabezpieczeniu... jak dla mnie no brak słów...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moja kolezanka z podstawowki (teraz by to byla druga klasa gimnazjum)wpadla w wieku 14 lat teraz ma juz osmioletnia coreczke:)

a jest jeszcze jedna na wiosce co ma juz piate dziecko z piatym gosciem ojciec pierwszego siedzi w wiezieniu a czworka dzieci jest w domu dziecka,a ona zostala z ostatnim dzieckiem. hehehe teraz pytanie czy ona gosci uwiedla czy goscie ja???? dziewczyna ma 26lat


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

To już naprawdę żal takich ludzi!! Takich typiar i kolesi!! Te dzieci co ona urodziła mają prawo do normalnego życia, chcą mieć mame i tate... Szkoda takich dzieci pokrzywdzonych przez nie odpowiedzialnych ludzi.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
hehehe teraz pytanie czy ona gosci uwiedla czy goscie ja???? dziewczyna ma 26lat

 

Co w tym takiego śmiesznego???


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
u mie w szkole jest kilka takich w 1-2-3 liceum i niektóre jak już zajdą to rzucają szkołę

To ile razy podchodziła żeby zajść? :D

Panowie 16 lat hehe u mnie w 1-2 klasie gimnazjum to była plaga. :D

 

Nie wiem czy nie myśleli o jakiś następstwach czy chociaż zabezpieczeniu... jak dla mnie no brak słów...

No może macie i rację ale przez takie typiary przynajmniej przyrost naturalny w Polsce wreszcie jest dodatni ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehe To juz zaczyna byc normalka. Kiedys tak niebylo (tak mi sie zdaje)

Kto by widzial ze chlop z chlopem albo baba z baba i powoli to wchodzi do naszego kraju. poczekajmy jeszcze z 15lat.

 

 

@Dawid cala wies sie smieje z niej,kiedys byla w domu dziecka to ja ciotka wziela i zyla z nami mieszkancami a potem zaczela sie piep......c z kim popadlo a teraz chodzi i kradnie. Policja ja zna. nawet kiedys lezala zasrana i zarzyg...a kolo szkoly.

 

Dostala szanse od ciotki to wybrala alkohol,seks i kradzieze.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

A chyba że tak.To teraz zmienia postać rzeczy...

No to w sumie dobrze, że jej dzieci są w domu dziecka - oby wyrosły dzięki temu na porządnych ludzi...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
ale jak poderwę jakąś laskę to chyba przez tydzień z łóżka nie wypuszczę :D

 

kurde aby tempo wytrzymal ;)

leże... :D

 

 

(nie ma co kozacka wypowiedź)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj