Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1381 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 10:05

Pytanie dla uwodzicieli Nie u nas deszczu nie da raczej... w czwartek ipiatek ma sie załamać pogoda a potem znów lato więc wspólny wypad na plaże powinien sie udać... lato na półmetku opalić sie trzeba nie tylko na polu ;) w końcu jakby nie patrzeć mam w końcu byc może trafiła kosa na kamień :)
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 02:10
  •  

#1382 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 sierpień 2008 - 09:25

Pytanie dla uwodzicieli No i znowu....... eh tradycyjnie wszystko skończyło się na koleżeńskiej znajomości, peh czy co. Coraz bardziej była dla mnie nie miła, nie wiedziałem że zna takie slownictwo, i to jescze jak na polu byłem, musiała mi popsuć humor. Dobrze że radio we władku działa, słuchałem radia weekend od 20:00 do 21:00 i można było pozdrowinia przesyłać, radio regionalne, dla naszego regionu więc myśle co mi tam wyśle SMSem i doszło, ja to słyszałem ciekawe czy Ania też, mogła się ona nie szczaić po po imionach to widomo sami nie jesteśmy, ale jak się wkurze to dziś to powtorze, do skutku, albo tak albo nie, albo będzie spowrotem jak było napoczątku, bo nasza znajomość to bardzo dziwna jest jak sie zapoznaliśmy na rekolekcjach 2007 się zobaczyliśmy a ja tak długo szukałem aż znalazlem kontkt do niej, tzn jej kuzynke a ona mnie już pokierowala, Heh troszke już się znaliśmy, z widzenia, teraz to juz zapominam jak ona wygląda, a naprzeciwko jej domu był punkt skupu żywca, ale zamkneli, wiem kto tam maczał paluchy :angry: Ehh bo tak to co 2 tygodnie tam, to możliwość by była żeby ją zobaczyć ale ja w moich filcach, niezbyt romantyczny strój
Mój Wladimirec podbija świat

#1383 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 15 sierpień 2008 - 08:46

Pytanie dla uwodzicieli @UrsusCzesio - czujesz, że coś jest nie tak. Prawda jest taka, że jeśli kogoś "namawiasz" do związku - ten ktoś nie ma raczej na związek ochoty...

#1384 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 10:06

Pytanie dla uwodzicieli Cos sie tu ruszyło ale nie dziwo że niewiele sie tu dzieje skoro żniwa są... mi jest ciężko połączyć tą robote w domu i w Gdańsku ale dla Agatki czas zawsze znajde choćbym miał zawalić noc przez to :D
I dziś sie w dzień wyspie i sie wieczorek i noc spedzi ;) a jutro w ciągnik i ogien w pole bo we wtorek znów do Gdańska... @UrsusCzesio sie nie martw, to nie pierwsza co w głowie zawróci Tobie... albo Ty jej
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1385 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 10:46

Pytanie dla uwodzicieli

@UrsusCzesio - czujesz, że coś jest nie tak. Prawda jest taka, że jeśli kogoś "namawiasz" do związku - ten ktoś nie ma raczej na związek ochoty...

Ale tutaj jest problem, bo ja jej nie namawiałem na związek, jedyne co to namawiałem ją na AF.pl, Ja tam jeśli nie jestem pewny to nie nawiązuje nawet do miłości. Nie gadaliśmy o takich rzeczach

#1386 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 12:05

Pytanie dla uwodzicieli Ja już tego nie rozumiem... ^_^

To o co tu tak płaczesz...??? ;)

#1387 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 15 sierpień 2008 - 12:37

Pytanie dla uwodzicieli Ja tez już sie pogubiłem :D moim zdaniem ty sam nie wiesz czego chcesz ;) bez obrazy. pozdro
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1388 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 17:48

Pytanie dla uwodzicieli No ja nie napisałem nigdzie że namawiam , tylko chodzi tu o to że zaczyna do mnie tzw, sapać, a dlatego, juz wyjaśniam że moja byla, a jaj koleżanka, macza swoje brudne paluchy w nasze sprawy, a wiadomo ją lepiej zna, to szybciej posłucha jej. Po prostu co zrobie teraz jest źle, i nie wiem co ta ździra jej naopowiadala ale się dowiem dziś wieczorem. Tak to jest, jak się nie uda związek wtedy cierpisz bo była sie na tobie mści :angry: a tak wogole to wiem o co mi chodzi tylko moja polszczyzna tzn. ukłdanie zdań pozostawia wiele do życzenia. :D
EDIT
Jescze jedno, mam pytanie ale to juz bardziej do kobiet z AF ;) Napisałem do Ani co robi, odpisała mi bardzo dziwnie, bo jakos zaczeliśmy pisać. Odpisala tak : ,,Jem orzeszki z kolegą" Pisze właśnie z koleżanką jedną i ona mówi że MOŻE chciała wzbudzić we mnie zazdrość. A co myślicie o pozdrowieniach w radiu ???? dobry pomysł

#1389 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 17:57

Pytanie dla uwodzicieli z tym radiem to dobry pomysł ale musisz tak sformulować to pozdrowienie żeby nie mniała wątpliwości że one są od ciebie
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#1390 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 17:57

Pytanie dla uwodzicieli ja juz bym dal sobie spokoj z ta panna i szukal nastepnej wez sie wybierz na dysk i szukaj jakiegos mlodego tematu do obrobienia tak 15 -16 lat hehe ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1391 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 18:20

Pytanie dla uwodzicieli @UrsusCzesio daj sobie spokój, gdyby chciała to już by byliście razem... ;)

#1392 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 19:13

Pytanie dla uwodzicieli Ona jest taka, hmmm niepewna siebie, ze spotkaniem tez były problemy i to chyba tam popełniłem błąd bo ona tak, no niby chciała, niby nie, i mogłem nalegać na upartego, to jest to ze my sie dobrze nie znamy i dla tego nie jesteśmy, jej kuzynka dobrej woli pisała mi że chciała by ale dopiero we wrześniu. No nie dziwie się ja tez bym nie robił randki w ciemno. Jak to moja przyjaciołka mówi. Daj jej czasu troche. Do września juz niedługo, nowy rok szkolny, zobaczymy. :D Pozyjemy zobaczymy, nie chce sobie odpuscić bo się dosć naszukałem 2 tygodnie, wszystkie możliwe portale ale NK jest niezawodna więc tam znalazłem ale jej kuzynke ale ona juz wszystko powiedziała co i jak dala jej bloga GG i pisaliśmy po 7 godzin nawet, co mnie bardzo dziwiło gadke naciągala ona, ale po powrocie z rancji jescze szło dość ale potem jak ta zaczeła sie wtrącać, to już nieciekawie. po prostu, musi mnie lepiej poznać, bo jak się nagada głupot że chce chodzic tylko dla sexu to każda się wystraszy i cię oleje ale ja pokaże jej jaka prawda ;) Nie dam się jakiejś tam co zazdrości bo nie ma chłopaka i tyle

#1393 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 21:07

Pytanie dla uwodzicieli przeglądajc ten temat to widze ze większosć postów to posty 3 uzytkowników którzy sie użalaj a cała reszta ich dopinguje :)

jednak nadszedł czas ze i ja potrzebuje porady ;) :D a więc sprawa wyglada tak; na ostatniej zabawie była moja kolezanka (a moge powiedzieć śmiało że nawet przyjaciólka) no i ja byłem troche % no i wyszło jak wyszło ze cała dyskoteke bylismy razem :) wiecie o co chodzi :D No i teraz mam taki problem ze ja chce zeby było tak jak wczesniej , a ona chce czegoś więcej :) :) .jak mam jej to powiedzieć ze raczej nic z tego nie bedzie???
juz 4 dni z nią nie gadałem.

#1394 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2008 - 21:26

Pytanie dla uwodzicieli to zamiast jej unikać powiedz szczerze oco chodzi i powinna zrozumieć. bo ty sposobem to raczej się kiedyś pokłócicie i wtedy będziesz miał większy problem

#1395 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 21:27

Pytanie dla uwodzicieli Hmm Rafał. Poprostu gadaj tak jak było wcześniej a z czasem powinna sobie odpuścić.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#1396 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 21:46

Pytanie dla uwodzicieli no to chyba musze spróbwac jej to jakos wytłumaczyć ;) bo ni echce jest stracić jako kolezanki bo jest naprawde super :D

#1397 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 21:49

Pytanie dla uwodzicieli No właśnie rób tak jak rzedtem i bedzie git, moja tak powinna zrobić, a nie, co raz to lepiej i juz tak wychodziło że my dwoje chcemy a nie tylko ja i co narobiła, teraz ja przez nią, ehh wiecie o co mi kaman, I odpuszczam ją sobie, choc szkoda, odpuścic tą dla mnie cu dziewczyne, ja to mam powodzenie a niech takie ch... strzeli żadna jak narazie kumple to zmieniaja je jak rękawiczki bo baby się do nich kleją jak muchy do lepu, no ale co się dziwić, lepiej być z tkim co chodzi na siłownie i zajebiaszczo gra w siate niz z rolnikiem przyszlym za 5 zł pracującym u znajomego przy zwalaniu zboża, robie to co lubie ia innym ch..... do tego, jedyniue, nie bedę miał dziewczyny żadnej, ale dziwi mnie jedno, sama mówiła że nie moze znajść chłopaka w swoim typie tzn tu moge powiedzieć takiego jak ja, czyli zainteresowania tu chodzi, no wszystko bylo juz cacy, nawet sie pytała czy w przyslym roku bym nie chciual z nimi jechać do Minikowa ;) :D no ale mam cheć teraz tej, co sie wchrzaniała nogi z 4 liter powyrywać :D :) :angry: :angry: :angry: :angry:

#1398 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 21:52

Pytanie dla uwodzicieli tak to jest z tymi kobitami ;)

#1399 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 15 sierpień 2008 - 22:06

Pytanie dla uwodzicieli To moze i ja sie dolacze do tematu;) Tego kobitki to trudny towar:D Na dzien dzisiejszy sam nie wiem co robie bo krece 2 na raz... hmmm... UrsusCzesio masz racje ze Ci z miasta maja lepiej tzn. jakos na nich bardziej leca. Cgociaz ja tez jestem z miasta ale w miescie tylko spie a cale dni spedzam w polu na traktorach. I ciezko jest to pogodzic z dziewczynami i nie kazda jest wyrozumiala w tym temacie.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1400 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 sierpień 2008 - 22:19

Pytanie dla uwodzicieli No nie tyle chłopacy z miasta bo u nas w szkole jest tylko jeden z miasta, ale są jak miastowi, o nie do roboty tylko sie opiprzać, mi sie wydaje że kobita powinna być dumna że ma pracusia co zrobi cos a nie tylko w coś pograć, i przed kompem siedzieć ;)