Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1321 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 lipiec 2008 - 21:55

Pytanie dla uwodzicieli

Moje koleżanki z wioski pouciekały... i w d... mają no chyba że na dyske trzeba... ale ja póki co wole zabawe w Kamienu Kraj. i tam poznałem moja nowa sympatie...

Na zabawie nad Mochlem????, co sobote tam są ja bylem tam 2 razy za***iście ale drogi powrotnej nie pamiętam bo ciemno było, ale wole na wiosce u nas bo mam teren obeznany
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 09:24
  •  

#1322 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:11

Pytanie dla uwodzicieli pewnie że nad Mochelem, w porzo zabawa co? tylko że ja z kulturką, bez piwka czy tam z % co innego... ewentualnie papierosek... czasem wpadam tam z Agatą teraz ale jak długo to nie wiem ;) narazie fajnie jest i to że trzy lata starsza mi nie robi... ale nie wiem jak jej tam :(

Nie cytujemy poprzedniego posta... - krolikNH

Edytowany przez krolikNH, 11 lipiec 2008 - 18:40.
Cytowanie poprzedniego posta

być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1323 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:18

Pytanie dla uwodzicieli Zajebiaszcza tylko czlowiek tam nikogo nie zna i wogole tam to mogłem sobie pozwilic na % ale na wiosce jeśli teraz w sobote cos będzie to ostatni raz będę pod %%%% a jeśli w następna to prawdopodobnie Ania będzie juz na wakacjach u kuzynki z wioski i wtedy lepiej nie bo można źle wyjść na tym lepiej bez%% a wyrwać ja na parkiet ;)

#1324 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:27

Pytanie dla uwodzicieli hahaha nom lepiej wyrwać ;)

#1325 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:40

Pytanie dla uwodzicieli ja sam stoje ona sama... co za filozofia poprosić do tańca... a nóż widelec to ta jedyna...

#1326 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:49

Pytanie dla uwodzicieli Lepiej wyrwać, a nie sie nachlać i podejdzie do ciebie a ja bym stał ledwo na nogach ;) :( Wtedy tobym dostał w pysk

#1327 Share malgosia

malgosia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 17:47

Pytanie dla uwodzicieli E tam gadanie, że dziewczyny nie chcą zostawać na wsi. Mi osobiście nie przeszkadzałoby jeśli mój mąż miałby być rolnikiem ;) I mieszkanie w mieście (szczególnie w bloku) jakoś średnio mi się widzi :/
I pamiętajcie chłopaki, że to może wcale nie byłoby złe, gdyby Wasze żony pracowały w innym miejscu niż na własnym gospodarstwie. Jeść coś trzeba i rachunki też płacić a wiadomo jak jest na gospodarce - raz lepiej, raz gorzej a tak to przynajmniej pewna wypłata co miesiąc :(

#1328 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 17:53

Pytanie dla uwodzicieli Ja nie chce by moja dziewczyna/żona miała mi pomagać pracować w gospodarstwie, czasy PRL-u mineły a z nim ten rodzaj gospodarowania, ja sam dorabiam 3-4 dni w tygodniu w Trójmieście, zwierząt nie trzymam... a dziewczyna robiłaby co zechce... chce do miasta do ludzi do pracy prosze bardzo, chce w domku byc kurą domową prosze bardzo... co tylko chce byle tylko kochała... ;)

#1329 Share Dominator88

Dominator88

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:08

Pytanie dla uwodzicieli popieram jestem również tego zdania

//Kolego nie cytujemy postu tuż nad tym postem bo to bez sensu, poza tym twoja wypowiedz jest zbędna gdyż nic nie wnosi do tematu więc unikaj takich sytuacji

Edytowany przez Balzak, 11 lipiec 2008 - 20:35.

#1330 Share Rafalek

Rafalek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:11

Pytanie dla uwodzicieli heh..fajnie macie a ja chciał bym mieszkać na wsi,bo bardzo lobię prace rolnika,zawsze na wakacje jezdzilem na wieś do dziadków ale niestety teraz już nie jeżdżę;)(..niestety jestem z miasta...no i moim marzeniem jest mieszkać właśnie na wsi.ale jak na razie to kicha z tego jest no ale mam nadzieje ze kiedyś się spełni:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1331 Share malgosia

malgosia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:17

Pytanie dla uwodzicieli karolbor1985 dobrze, że masz takie podejście do sprawy. Nie chodziło mi co prawda o to, że dziewczyna ma odrzucać gnój od krów i orać pole, tylko o pranie, sprzątanie, gotowanie ;)

#1332 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 21:39

Pytanie dla uwodzicieli O dobrze malgosia mówisz, ale jak chce no to może tam podjechać przy ladowaniu kostek, oczywiście przy prasach Big pack to wykluczone bo tam nikt widłami nie bedzie rzucał na przyczpe nie ma takich ludzi, a do tematu, Zabawy nie będzie, w ta sobote pewnie tzn. jutro więc jak w przyszłą sobote to nie będzie już %%% o ile Ona będzie bo jak nie no to jakies piwko kiliszeczek ale skromnie można, nie chce wyjsć przed nia na pijaka, bo zależy mi na niej i zrobie wszystko żeby nie wyjść na idiote przed Nią

#1333 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 21:56

Pytanie dla uwodzicieli Tak czytam Komentarze i sobie myślę ze Kobiety z Warmii i Mazur są naprawdę (hmm jak by to okresic?) sympatyczne/wporządku ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1334 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 00:16

Pytanie dla uwodzicieli

karolbor1985 dobrze, że masz takie podejście do sprawy. Nie chodziło mi co prawda o to, że dziewczyna ma odrzucać gnój od krów i orać pole, tylko o pranie, sprzątanie, gotowanie ;)

nie nie tego broń Boże...a co do prania gotowania sprzątanie to istnieje coś takiego jak podział ról, sam sprzątam po sobie nie robi tego za mnie mamusia :( ostatnio nawet uczyłem się wieszać zasłony choć nie bardzo to poszło hehe... ja widze tak jak powinno byc... ide z postępem hehehe :(

heh..fajnie macie a ja chciał bym mieszkać na wsi,bo bardzo lobię prace rolnika,zawsze na wakacje jezdzilem na wieś do dziadków ale niestety teraz już nie jeżdżę:((..niestety jestem z miasta...no i moim marzeniem jest mieszkać właśnie na wsi.ale jak na razie to kicha z tego jest no ale mam nadzieje ze kiedyś się spełni:)

a ja bym chciał się urodzić w mieście, tam mieszkać tam pracować, w mieście są same zalety ale się lubi to co się ma... musze sobie rade dawać w życiu jak każdy :(

#1335 Share koeckerling86

koeckerling86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 10:19

Pytanie dla uwodzicieli eeeeee tam gadanie, takie problemy to nie problemy, napisze wam kawal:) przychodzi facet (mieszczuch) na wiejska zabawe, ą,ę, podchodzi do dziewczyny i mowi: zatanczymy?? ona: nie dygam, podchodzi do drugiej i to samo, zatanczymy?? nie dygam, podchodzi do trzeciej i mowi: zadygamy?? ona:nie tancze z wiesniakami:) tak wiele ludzi przeprowadza sie na wies a wy mowicie ze dziewczyny do miasta uciekaja, to je zatrzymajcie, przekonajcie swoimi argumentami ze na wsi jest lepiej, musza zostac, kazda dziewczyne mozna przekonac, cos blysnie i bedzie ok...
Firma INKO, co zarobi to na winko...

#1336 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 20:01

Pytanie dla uwodzicieli Na wsi nie musi byc źle i biednie, jak np. jesteś sam. Ja nie ma rodzeństwa, dostanie gospodarstwo duże, bez zwierząt znajdzie chłopaka, on pomoże co ma zrobić, to żyć nie umierać, znama takie co rodzice mają ha oh wiele to im żyć nie umierać teraz wszystko mają co zechcą

#1337 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 23:04

Pytanie dla uwodzicieli pieniądze to nie wszystko... ale trzeba je mieć... a to jeden z argumentów jakie powinien posiadać facet... czasem liczy się gest... głupio byłoby gdyby nie byłoby mnie stać na różę a maszyne czy coś tam do gospodarstwa tak B) ale cos przestój się znów zrobił nikt tu sie nie wypowiada coś:)

#1338 Share winda

winda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 lipiec 2008 - 19:02

Pytanie dla uwodzicieli jak to nikt nie wpada?? ;) ja właśnie wpadłem, bo włąśnie mam taki problem natury damsko męskiej:P

#1339 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 lipiec 2008 - 19:07

Pytanie dla uwodzicieli no to zapodaj ten problemik ?/
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1340 Share winda

winda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 lipiec 2008 - 19:51

Pytanie dla uwodzicieli no jest taki problem że musze zagadać do laski ;) znam jej rodziców ale teraz chciałbym ja poznać. no i właśnie jak to zrobić??