Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1221 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 29 maj 2008 - 21:38

Pytanie dla uwodzicieli a co sądzicie o tych wszystkich technikach uwodzenia? PUA, NLS, NLP itd.. stosuje to ktoś z Was ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 03:16
  •  

#1222 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 29 maj 2008 - 21:40

Pytanie dla uwodzicieli

a co sądzicie o tych wszystkich technikach uwodzenia? PUA, NLS, NLP itd.. stosuje to ktoś z Was ?

A coto wogóle jest ???
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1223 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 29 maj 2008 - 21:45

Pytanie dla uwodzicieli Ostatnio na biologii braliśmy o ssakach. Zwierzęta wytwarzają feromny zawarte w zapachu i po tym wybierają swojego partnera, podobno ludzie podświadomie też zwracają na to uwagę.
Wniosek:
Przestaje się kąpać, może jakaś dziewczyna się złapie :D

@karolbor1985
Ja już się przyzwyczaiłem że "jestem sam". Na początku roku były nowe znajomości, zauroczenia ale minęły. Niedawno się przejechałem (zawiodłem, żeby ktoś nie maił czego innego na myśli :D ) na dziewczynie i na razie sobie odpuściłem. :lol:

#1224 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 01 czerwiec 2008 - 08:04

Pytanie dla uwodzicieli no i co?? takie przyzwyczajenie, popadanie w rutyne mnie wnerwia... i co tylko z rodziną siedzenie... z kilkoma znajomymi, nawet piwa wypic nie można bo kieruje a jak zapale to mówia żebym nie palił hyh... jak tak dalej bedzie to długo nie pociągne...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1225 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 21:40

Pytanie dla uwodzicieli Witam koledzy i koleżanki :)
Mam takowy problem, zacząłem się spotykać z dziewczyną, tzn traczej narazie ją odprawadzać ze szkoły do domu :) bo na spacer nie może się wybrać bo ma tam coś z nogą - ale mniejsza o to:) długie rozmowy na gg prawie codziennie. Ale ona czuje nadal coś do starej miłości, ja z resztą do swojej też. Ale kurde jest w tym problem że ona mi się strasznie podoba, ona też mówi że ja się jej podobam że taki i taki i w ogóle. Nawet jej matka powiedziała że jestem słodki i romantyczny :)
ale ta jej stara miłośc (nie odwzajemniona) i co z tym fantem zrobić? Pobić go - największa głupota, może pokazać co się potrafi na jakiś zawodach pomiędzy klasami - no nie wiem czy to takie też mądre, więc coś doradźcie :))

POZDRAWIAM MANTAS

#1226 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 21:50

Pytanie dla uwodzicieli a ja tam bym go po bil a co niech ma za swoje i na kogos tak juz brzydkiego twoja luba nie spojrzy hehe :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1227 Share Skofo

Skofo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ :-)

Napisany 04 czerwiec 2008 - 21:50

Pytanie dla uwodzicieli

Witam koledzy i koleżanki :)
Mam takowy problem, zacząłem się spotykać z dziewczyną, tzn traczej narazie ją odprawadzać ze szkoły do domu :) bo na spacer nie może się wybrać bo ma tam coś z nogą - ale mniejsza o to:) długie rozmowy na gg prawie codziennie. Ale ona czuje nadal coś do starej miłości, ja z resztą do swojej też. Ale kurde jest w tym problem że ona mi się strasznie podoba, ona też mówi że ja się jej podobam że taki i taki i w ogóle. Nawet jej matka powiedziała że jestem słodki i romantyczny :)
ale ta jej stara miłośc (nie odwzajemniona) i co z tym fantem zrobić? Pobić go - największa głupota, może pokazać co się potrafi na jakiś zawodach pomiędzy klasami - no nie wiem czy to takie też mądre, więc coś doradźcie :))

POZDRAWIAM MANTAS

Lej śmiało :)
A tak na poważne to na razie sie spotykaj z nią na mieście lub gdzie popadnie nawet i w stodole na sianie :) bo jeżeli sie nie postarasz to możesz ją stracić(własne doświadczenie) i teraz mam problemy bo nawet na gg nie mogę z nią pisać ani sms-a posłać a broń boże żebym sie z nią spotkał bo jej chłopak to "cep" jak ich mało i zaczyna podskakiwać do mnie :)

Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]

U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

#1228 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 21:52

Pytanie dla uwodzicieli to ty nie masz kolegów? ze ci jakis cwel podskakuje heheh :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1229 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 04 czerwiec 2008 - 21:52

Pytanie dla uwodzicieli hehe na podryw zawzse najlepszy jest jakis tekst np ostatnio kolega do dziewczyny na zabawie mowi zdejmij koszule to zobacze twoje cycule :) :)

#1230 Share Skofo

Skofo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ :-)

Napisany 04 czerwiec 2008 - 22:20

Pytanie dla uwodzicieli

to ty nie masz kolegów? ze ci jakis cwel podskakuje heheh :)

Stary bym chciał to na 1 dzień w żniwa wezmę i po 4h padnie sam a ja długo jestem cierpliwy a kumpli to mam ale zwieją zanim coś sie stanie :)

Sorka za OT

Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]

U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1231 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 14:08

Pytanie dla uwodzicieli ale to nie był jej chłopak!! tylko ona po prostu do niego coś poczuła;) i to by było na tyle

#1232 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 17:16

Pytanie dla uwodzicieli ach z tymi dziewczynami to są same problemy. Ten co ma dobre zamiary to zawsze mu sie nie uda a ten co tylko by chciał ją hmmm..... i potem kopa w dupe jej to się do nich kleja a potem tylko placz i zgrzytanie zębów ale już za późno wtedy albo tych co się dobrze biją i co lubią bo taki zwykły rolnik to sie może schować dla takich ale i tak by miał większe szanse bo taki fizol na mnie by z palą a ja z widłami pierwszy cios i zakład pogrzebowy na miejscu bo widły w plecach :) :)
Mój Wladimirec podbija świat

#1233 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 18:13

Pytanie dla uwodzicieli A potem za kratkami 20 lat :)

KS Falubaz

#1234 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 20:32

Pytanie dla uwodzicieli Witam koledzy jakoś udało mi się dostac na af po długiej nieobecności, szczerze to miłośc zmarnowała mnie przez ostani miesiąc tylko myślenie o niej % i reszty nie pamietam, duzo rzeczy pochrzaniłem no ale może wkońcu pora dla mnie żeby wziąśc się w garśc... Ehh te kobiety i miłośc.... :)
Ciesz się każdą chwilą życia...

#1235 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 07 czerwiec 2008 - 12:54

Pytanie dla uwodzicieli a ja sie ostatnio bawiłem na dancingu... wczoraj i dziś... no mnie wyrwała kobieta...coś dziwnego hyh ale do tańca tylko... a dziś znów dyska czyli postojowe a jutro z kolezankami do Gdańska... a wolałbym posiedzieć z tą jedyna tu na miejscu jakiś dzień bo już mnie wszystko przerasta... praca w Gdańsku a potem u siebie ech... i jak ja mam znaleźć kobiete :)

#1236 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 18:22

Pytanie dla uwodzicieli a ja jestem na razie wolny. Miałem dziewczynę, to z nią więcej czasu spędzałem...- ostatnio jestem sam i brakuje mi tego. :) - ale ostatnio zauważyłem ze wzbudziłem zainteresowanie w pewnej dziewczynie(o rok młodszej) - codziennie, od tygodnia widzę jej zerkania no i myślę jutro, lub przy najbliższej okazji do niej podejść - nic nie tracę, a zyskać można wiele (można sobie wyobrazić;p) - ale co na początek - ,, Cześć, mogę ci zająć kilka minut? - zauważyłem że ty mnie zauważyłaś, i tutaj chciałbym zauważyć fakt,że ja też Cię zauważyłem , i nie mogłem sobie odmówić pokusy poznania Cię,. Jestem xxxx ,, może być.? Do tego spytałem naszej wspólnej znajomej czy nie dałoby się żeby nas zapoznała i się zgodziła, to może nawet nie będę musiał sam się silić na zagadanie do niej. Juz nawet wiem co powiem , ale na miesjcu może mnie zamurować. - oby nie :)

#1237 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 19:50

Pytanie dla uwodzicieli lepiej nie planuj co do niej powiesz bo i tak zazwyczaj inaczej wychodzi
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#1238 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 czerwiec 2008 - 20:51

Pytanie dla uwodzicieli Cześć wam. Ja też mam pewien problem z poderwaniem dziewczyny. Mianowicie ona ma 13 lat a ja mam 16, podoba mi sie i to bardzo. Ma na imie Natalia. Pewnie jak każdy z was jestem rolnikiem, powiedzccie mi czego my nie mamy w sobie co mają inny ? Ja nie mam pojęcia ! Nataly kocha innego chłopaka a ja chciałbym znaczyc cos wiecej w jej zyciu, prosze was KUMPLI PO FACHU abyście dali mi jakiekolwiek porady, jak jej zaimponować. Jak dla mnie ona jest fantastyczna pod kazdym względem, tylko że ja dla niej jestem ZEREM, jak to zmienić ? ? ? PROSZE O POMOC

#1239 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 czerwiec 2008 - 22:54

Pytanie dla uwodzicieli

Cześć wam. Ja też mam pewien problem z poderwaniem dziewczyny. Mianowicie ona ma 13 lat a ja mam 16, podoba mi sie i to bardzo. Ma na imie Natalia. Pewnie jak każdy z was jestem rolnikiem, powiedzccie mi czego my nie mamy w sobie co mają inny ? Ja nie mam pojęcia ! Nataly kocha innego chłopaka a ja chciałbym znaczyc cos wiecej w jej zyciu, prosze was KUMPLI PO FACHU abyście dali mi jakiekolwiek porady, jak jej zaimponować. Jak dla mnie ona jest fantastyczna pod kazdym względem, tylko że ja dla niej jestem ZEREM, jak to zmienić ? ? ? PROSZE O POMOC

daj spokój panie kolego... poszukaj kobiety nie dziewczynki :) ej co na ma w głowie jeszcze...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1240 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 10:18

Pytanie dla uwodzicieli Ja też nie wiem jestem rolnik czyli jestem gorszy od tego co lubi pograć w siatke, podnoszą cięzary itp.
Nie ma co planować bo jak sie temat zmieni to będzie gorzej chyba ze wymyślisz kilka tekstów na każdą okazje :)
Mój Wladimirec podbija świat