Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1181 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 23 maj 2008 - 19:46

Pytanie dla uwodzicieli zaparowane szyby i palce... <_< jestem w stanie za to wysadzić z samochodu, wśrodku drogi, nawet na autostradzie... <_<

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 18:15
  •  

#1182 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 maj 2008 - 19:58

Pytanie dla uwodzicieli

zaparowane szyby i palce... <_< jestem w stanie za to wysadzić z samochodu, wśrodku drogi, nawet na autostradzie... :lol:

eee no bez przesady... pomazane szyby... jak to wasza jakas luba to ok... koleżanka to wystarczy szczera uwaga a nie za plecami wypisywanie na forum <_< owszem moja kumpela nieraz nabrudzi czipsami ale ona to ma dla mnie cierpliwość i złote serce jedna z niewielu osób z którymi moge sie bawić i pogadać tak od serca wiec jej to wybaczam hehehe zreszta co to wysprzatac samochod...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1183 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 maj 2008 - 19:59

Pytanie dla uwodzicieli

zaparowane szyby i palce... <_< jestem w stanie za to wysadzić z samochodu, wśrodku drogi, nawet na autostradzie... :lol:

Widze Piotrze że sie doskonale rozumiemy <_<

#1184 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 maj 2008 - 20:07

Pytanie dla uwodzicieli

Mam taki sam problem z dziewczynami ponieważ jak sie dowiadują że pomagam przez wakacje u rolnika to mają mnie za idiotę i że coś ze mną nie tak
Teraz prawie każda dziewczyna patrzy na kasę auto i wygląd zewnętrzny :/ nie wiem dlaczego na wygląd bo on zawsze sie zmieni i to jest denerwujące <_<

Tak mnie też zaczeła denerwować, bo jej się nie podobało że robie na gospodarstwie i powiedziała że jak nie przestane to znami koniec. Nie no ja przepraszam ale jakieś granice są co ona odpier... będzie mi warunki stawiać to ja przepraszam miło było ale to je zerwałem co ona se myśli że będzie mi rozkazywać. Wole do końca życia sam gnój wywalać niż z jakąś głupią być
Mój Wladimirec podbija świat

#1185 Share winda

winda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 23 maj 2008 - 20:26

Pytanie dla uwodzicieli UrsusCzesio>> masz racje z tymi laskami... ja też mam problem z laskami< taką na jedną noc to łatwo znaleść na dyskotece a taką na całe życie to juz trudniej <_< ale trzeba próbować, gadka szmatka jakiś bajer nie jest zły i do przodu... he he he <_<

#1186 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 23 maj 2008 - 20:39

Pytanie dla uwodzicieli

Tak mnie też zaczeła denerwować, bo jej się nie podobało że robie na gospodarstwie i powiedziała że jak nie przestane to znami koniec. Nie no ja przepraszam ale jakieś granice są co ona odpier... będzie mi warunki stawiać to ja przepraszam miło było ale to je zerwałem co ona se myśli że będzie mi rozkazywać. Wole do końca życia sam gnój wywalać niż z jakąś głupią być

a co to ja obchodzi co ty robisz a tak naprawde to jeszcze nie wiadomo co bedziesz w zyciu robil bo jestescie jeszcze mlodzi tak jak ja <_< a moze bedziesz jakims prezesem to wtedy wroci i przeprosi haha moje glupie wymysly <_<
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1187 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 23 maj 2008 - 21:11

Pytanie dla uwodzicieli @bartus16 masz racje <_< wszystko sie może zdażyc <_<
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1188 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 23 maj 2008 - 22:02

Pytanie dla uwodzicieli ten tema t chyba pobil wszystkie rekordy <_<
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#1189 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 23 maj 2008 - 22:08

Pytanie dla uwodzicieli Jak by tak zebrać wszystko to co jest napisane w tym temacie to mozna by nakręcić brazylijską telenowele <_< <_<
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1190 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 23 maj 2008 - 23:25

Pytanie dla uwodzicieli

(...) niestety co po niektóre dziewczyny nie potrafią tego uszanować, wsiądzie taka i palcuje po zaparowanych szybach które skrupulatnie czyściłem żeby smug nie było

O matko! :) Możesz mieć na wyposażeniu samochodu spray do szyb i ściereczki - i zaproponować dziewczynie, by od razu po sobie "posprzątała" <_< ; ewentualnie rękawiczki bawełniane, co by dziewczyna przed mazaniem szyb nie robiła tego gołymi rękami <_< . Nie powinno ją to dziwić, tak jak Ciebie nie powinno dziwić to, że ona na przykład siadając na fotel kładzie na nim przyniesiony ze sobą pokrowiec izolujący ją i jej czyste ubranko od bądź co bądź używanego fotela :lol: ...(nie patrzcie tak na mnie :P ).

nie chodziło mi o to zeby byc wulgarnym i takie tam...:0
tez uwazam ze facet powinien byc miły i uprzejmy ale tez zdacydowanie i pewnosc siebie to podstaw.

Rozumiem chyba, co masz na myśli. Chodzi o to, by mężczyzna przejął kontrolę nad spotkaniem, by był "wodzirejem" spotkania, by przejmował inicjatywę, by był intrygujący, by nie był niańką dziewczyny i co chwila nie pytał jej: "co chcesz teraz robić?"

Ale facet nie może być też zbyt uprzejmy. Facet, który jest zbyt miły, a chce poderwać dziewczynę - zostanie tylko jej przyjacielem. Nadmierna uprzejmość sprawia, że kobiety będą traktować go jak popychadło i wykorzystają go...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1191 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 23 maj 2008 - 23:57

Pytanie dla uwodzicieli

Ale facet nie może być też zbyt uprzejmy. Facet, który jest zbyt miły, a chce poderwać dziewczynę - zostanie tylko jej przyjacielem. Nadmierna uprzejmość sprawia, że kobiety będą traktować go jak popychadło i wykorzystają go...

Trafiony! A ja tyle czasu szukałem ;]

#1192 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 24 maj 2008 - 00:23

Pytanie dla uwodzicieli

Auto sprzątam i czyszcze tylko dla siebie bo nie lubie jeździć w śmietniku, niestety co po niektóre dziewczyny nie potrafią tego uszanować, wsiądzie taka i palcuje po zaparowanych szybach które skrupulatnie czyściłem żeby smug nie było, albo klasycznie wyświni tapicerki przy wsiadaniu <_< to już grupka piwoszy po imprezie zostawi po sobie większy porządek, tylko potem trzeba zainwestować 3,50 w choinke zapachową <_< ale trafiają sie też bardzo przyjemne pasażerki, żeby nie było, głównie wyszkolone przez braci lub również zmotoryzowane. Tak odnośnie moich przygód "auto vs dziewczyna" :lol:

Święta prawda... może troche przesadziłeś z ostatnim określeniem, w końcu to kobieta, jaka by nie była :P

Skróce to....wsiadła pomazała szyby... ty sie zdenerwowałeś...napisałeś o tym na forum... teraz odwrotna sprawa,
ona pisze na forum ze pomazała tobie szyby palcami, jak to wygląda? czy ludzie nie myślą?
nie wiem czy mnie zrozumieliście ale np: ja bym sie czuł jak jakiś debil gdybym wsiadł do czyjegoś auta i pomazał zaparowane szyby paluchami.(niekoniecznie czystymi).
nie wiem może to jest głupie myślenie ale tak to odebrałem, że każdy powinien choć troche ruszyć mózgiem a nie zeby np taki @mirasek musiał myśleć za kogoś.....

te wyświnione tapicerki zrozumie... przez nieuwage czy co... ale tak mazać szybe to....ehhh (albo zamierzone albo nieumyślnie czyli bez użycia mózgu)

....
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#1193 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 maj 2008 - 09:23

Pytanie dla uwodzicieli

O matko! <_< Możesz mieć na wyposażeniu samochodu spray do szyb i ściereczki - i zaproponować dziewczynie, by od razu po sobie "posprzątała" :P ; ewentualnie rękawiczki bawełniane, co by dziewczyna przed mazaniem szyb nie robiła tego gołymi rękami :) . Nie powinno ją to dziwić, tak jak Ciebie nie powinno dziwić to, że ona na przykład siadając na fotel kładzie na nim przyniesiony ze sobą pokrowiec izolujący ją i jej czyste ubranko od bądź co bądź używanego fotela <_< ...(nie patrzcie tak na mnie :) ).

Ja zazwyczaj przecierpie to w milczeniu, gest ze ściereczką ciekawy aczkolwiek nie wiem czy pojednawczy :lol: Ale jak widać chyba żaden facet nie lubi jak mu sie maże paluchami po szybach, także uważam że wystapiłem ze słusznym "problemem" :) A używane fotele wypiore, jak będzie troche cieplej :(

#1194 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 maj 2008 - 12:39

Pytanie dla uwodzicieli

a co to ja obchodzi co ty robisz a tak naprawde to jeszcze nie wiadomo co bedziesz w zyciu robil bo jestescie jeszcze mlodzi tak jak ja :lol: a moze bedziesz jakims prezesem to wtedy wroci i przeprosi haha moje glupie wymysly <_<

No ale za rok skończe gimnazjum i ide do rolniczej a jak tamtą skończe to już będę mógł mieć gospodarstwo i dostane je! :P <_<
Mój Wladimirec podbija świat

#1195 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 24 maj 2008 - 12:48

Pytanie dla uwodzicieli to ci powiem masz motywacje
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1196 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 24 maj 2008 - 17:01

Pytanie dla uwodzicieli to teraz piszemy o samochodach czy miłostkach, podrywach czy jak? lukam tu prawie codziennie o ile w Gdyni nie jestem :lol: mi do śmiechu raczej nie jest bo znowu kicha ale to się da jakoś... teraz jeszcze moje zwierzaki nakarmić... umyć się itd... zjeść i na imprezke... od dziś będe kłamać... <_< <_<

#1197 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 maj 2008 - 21:24

Pytanie dla uwodzicieli

Rozumiem chyba, co masz na myśli. Chodzi o to, by mężczyzna przejął kontrolę nad spotkaniem, by był "wodzirejem" spotkania, by przejmował inicjatywę, by był intrygujący, by nie był niańką dziewczyny i co chwila nie pytał jej: "co chcesz teraz robić?"

No @Kasztanko.. wiecej takich rad poprosze.. <_< zartuje oczywiscie..
To TY jestes najwazniejszą osobą w tym temacie bez której nie mógłby on istniec..
POZDRO !!!
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1198 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 24 maj 2008 - 21:43

Pytanie dla uwodzicieli A czytałes pierwszy post w tym temacie? <_<

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1199 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 maj 2008 - 21:53

Pytanie dla uwodzicieli @karolbor1985
Wygladasz mi na desperata jeśli chodzi o wyrwanie dziewczyny :P Wrzuć chłopie na luz, widze że jesteśmy w podobnym wieku, jeszcze sobie znajdziesz kobiete z którą spędzisz reszte życia. Pamietaj o tym co napisałeś, że

Idiotkami nie ma co sie przejmować, lepiej poszukać dłużej a nie rzucać sie na padline...

...i to że jesteś ze wsi, czy to że jesteś rolnikiem to żadna ujma. Wiem że w rozmowie z dziewczyną ciężko przechodzi przez usta ten fakt, ale jeśli komuś to nie pasuje to nie warto marnować czasu na tą osobe. Nie udawaj też kogoś kim nie jesteś, bądź sobą, przecierz potem całe życie nie będziesz udawał. Dołowanie sie że chłopcy "z miasta" mają więcej do "zaoferowania" to jakaś tragiczna pomyłka. Ileż można jeździć do tych samych pubów czy lokali, bo w mieście praktycznie tylko to jest rozrywką. Można jeszcze poszwędać sie samochodem, ścignąć sie z jakimś gościem ze świateł, postać sobie na parkingu (jakie to romantyczne :lol:) i tyle atrakcji w mieście. Dzisiaj my, chłopcy ze wsi :) zabraliśmy dziewczyny na off-road. Panny były zachwycone, komentarze w stylu "to lepsze niż seks!" mówiły same za siebie <_< Także jak masz jakąś pasje to spróbuj zafascynować tym dziewczyne. Bycie miłym tak, ale bez przesady, wazeliniarstwo raczej nie jest drogą do sukcesu. Można też udawać macho, ale nie znajdziesz złotego środka jakim trzeba być bo dziewczyny są różne, dlatego bądź sobą a kiedyś trafi swój na swego. Powodzenia.

Żebym tyle pisał w technicznych to byli by ze mnie ludzie... <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1200 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 maj 2008 - 03:29

Pytanie dla uwodzicieli mirasek
desperata nie jestem bo nie biore byle czego(czytaj modelka barbiszon itd) szukam normalnej a i na takich sie można przejechac... ja bym najchetniej wrócił do swojej byłej ale mi poprostu czegos brakuje czego jej potrzeba... zagmatwane to i tyle... za długo jestem sam więc się nie dziw panie kolego... a co do czego dyska w porzo...