marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Basiutka20    2

szczerze m?c to trwa?o to u?amki sekund i nie zd?rzy?am zauwa?y? a ta??am nie do ko?sama tylko z kolezank? - moj? przysz?? bratow?, - i jej kuzynk? - taki damski trujk?cik - a nasi panowie omawiali cos wa?nego w tym czasie

 

- a czy lata praktyki - sama nie wiem - to musi być coś w genach albo instynkt :( - i czasem sobie nie myślcie ze mój luby to jakiś bokser - to była pierwsza i ostatnia taka akcja bo na co dzień to on jest miły i kochany - a jak mam nie wchodzić do garażu bo coś nie tak idzie to wiem po "komunikacie" - pada pewne słowo zaporzyczone z łaciny wzbogacone wyrazem pochodzenia rosyjskiego (nie bede tu przytaczać) i wtedy wiem ze lepiej sie na oczy nie pokazywać


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

ciekawe co? czyzby jak rozładować kolejna baterie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ciekawe co? czyzby jak rozładować kolejna baterie?

gdzie ,,po cichu" opracowac kolejne 0.7 -oczywiscie zart :):(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Może omawiali jaki cios zadać i komu a tu taka okaz i bęc gleba :(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Może omawiali jaki cios zadać i komu a tu taka okaz i bęc gleba :(

To musiala byc ,,akcja" chcial bym to zobaczyc :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

panowie - to był impuls - zobaczył ze facet sobie na zbyt wiele pozwala i wkroczył do akcji


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
panowie - to był impuls - zobaczył ze facet sobie na zbyt wiele pozwala i wkroczył do akcji

Gdy zobaczyl go przy Tobie pomyslal sobie -,,no kolego Ja jestem sprite a ty pragnienie"

 

 

 

 

Pragnienie nie ma szans :):(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

kolega po paru smskach wieczorem i takim impulsie tak odepchnal narzeczona ze wyladowala na scianie i zjechała na glebe - to bylo straszne, przypadek bo oboje byli na bani a ona na szpilkach. cale szczescie ze kawalerski byl 2 tyg przed slubem i na weselu juz nie bylo siniakow i strupów na lokciach, ale kawalerski i panienski byl w deche - pozniej kumpel przez 2 dni przepraszal wszystkich w kolo, a wszystko przez 2 durne smski i zazdrosc kumpla


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

jestem tylko ciekawa jaka by?aby wasza reakcja w podobnej sytuacji

 

panowie - trochę więcej zaufania do swoich drugich połówek (ewentualnie 0,7)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Oj na pewno inaczej bym sie nie zachowal!!! :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

ja bym sie raczej nie szamotal ze swoja narzeczona, ale raczej bo takiej sytuacji nie przerabialem - narzeczonej jeszcze nie mam :( chyba na szczescie:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

co do tej reakcji na zachowanie tamtego goscia to była ona taka jakiej oczekiwałam

 

no a moja jedna znajoma to ją tak chłopak bronił przed innymi ze ona dostała plombe od niego bo nie trafił

 

papa panowie - popisała bym jeszcze ale spać mi sie niemiłosiernie chce

 

no i moze jakis obowiazek (przed)małżeński sie trafi :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

-Zagrajmy

-To ja Sprite a ty pragnienie

-Ale ona jest moja

Ta reklama pasuje "prawie"do tej sytuacji :(

 

A tak serio to bym go zbił :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
co do tej reakcji na zachowanie tamtego goscia to była ona taka jakiej oczekiwałam

 

no a moja jedna znajoma to ją tak chłopak bronił przed innymi ze ona dostała plombe od niego bo nie trafił

 

papa panowie - popisała bym jeszcze ale spać mi sie niemiłosiernie chce

 

no i moze jakis obowiazek (przed)małżeński sie trafi :(

Ja to sie jeszcze dziwie ze Gorbaczow wiedzial z jaka sila udezyc ze sie gosc krwia nie zlal :)

 

@matey oczywiscie ze pasuje -tak to bym nie nasunal tego :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

sama zachodze w głowe w jaki sposób on wyczuł przeciwnika - pewnie podświadomie

 

a tak przy okazji to panowie wróćmy może do tematu bo nam się OT robi


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

ech...:) i panowie z wielkiej nocki zrobiła sie miła kolacyjka hehe >Tez było miło< :)....a co do tych dzieci to jeszcze duzo za wczesnie :( mam(y) czas :)

 

@marcin974==> ja ten opis mam cały czas :)...bo jak tyram na dworze to nawet na gg nie jestesm i nie chce mi sie wymyslac nowych opisów :)....a ten zawsze jest w skrytce gg :) i bajka :) pozdrawiam


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ech...:) i panowie z wielkiej nocki zrobiła sie miła kolacyjka hehe >Tez było miło< :)....a co do tych dzieci to jeszcze duzo za wczesnie :( mam(y) czas :)

 

@marcin974==> ja ten opis mam cały czas :)...bo jak tyram na dworze to nawet na gg nie jestesm i nie chce mi sie wymyslac nowych opisów :)....a ten zawsze jest w skrytce gg :) i bajka :) pozdrawiam

standardowy :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Hehe, ten chłopak znajomej to ostro musiał dać w czajnik :(. Ovca, całą noc jedliście kolacje ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

pewnie zaserwował kuchnie chińską i jedli ryż pałeczkami (raz próbowałem - po pół godzinie wziołem widelec :()

 

no i widze ze sie człowiek nawet gospodarką zająć nie moze bo nie dość ze go obsmarują to mu jeszcze dziewczyne wyrywać zaczynają - no ale co - na admina nie podskocze :)

 

PS - @yacenty - lepiej zadzwoń do tej laski bo jak nie to będziesz miał pare dni przesrane - basia czasem jest tak upierdliwa ze potrafi tydzień za mna chodzić zebym coś zrobił :) - no ale za to ją kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
tak mnie zastanawia fakt, bo miałem kilka takich sytuacji, dlaczego gdy chłopak się dziewczynie podoba, a znają juz sie, to ona sie do niego przymila i gadka-szmatka te sprawy, nagle chłopakowi zaczyna sie to podobać i zaczyna swój 'taniec godowy' a ona wtego wielce trudną udaje?

 

@Pavel

Zajrzałam w Twój profil- jesteś młodą osobą, wiadomym więc jest, ze zadajesz się z młodymi dziewczynami. Ona nie udaje. Ona w Tym wieku jeszcze sama nie wie, czego chce. Ale jedno jest pewne- UWIELBIA być adorowana; UWIELBIA flirtować (ale to chyba wszystkie kobiety lubią :) ). Młoda dziewczyna szuka potwierdzenia swej atrakcyjności. Ona lubi to przymilanie się do chłopca, bo sprawdza, czy chłopak reaguje na jej wdzięki. Ona sprawdza swoją umiejętność flirtowania, sprawdza, czy może się podobać- o czymś więcej (kontakcie fizycznym) nie ma mowy. Nie wie tylko, że chłopak jest jak pochodnia- bardzo szybko się rozpala i on, żeby poczuć miłość potrzebuje kontaktu fizycznego. Ona natomiast żeby poczuć miłość potrzebuje więzi duchowej (o czym nie wie chłopak). [Ona cały czas ma też na uwadze to, że przez tą "zabawę" może zajść w ciążę...]

 

Jedno jest pewne- takie sytuacje będą Ci się zdarzały, o ile ona nie przekaże Tobie jasnego komunikatu, dokąd możesz się posunąć. Póki ona nie określi własnych potrzeb i nie wyznaczy granic może dochodzić między Wami do nieporozumień.

 

P.S.- czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi? Czy w dobrym kierunku się poruszam? :)

 

 

@Basiutka

Zgadzam się z Tobą, że nic na siłę (wszystko młotkiem :) ) i że musi być ta "iskra". Ale zdarza się, że chłopak wyzwala tą iskrę, okazując po prostu zainteresowanie dziewczynie, sprawiając, że ona go zauważy...

 

 

@marcin974

Proszę Cię nie ucz się tego, co napisałam na pamięć! To są tylko wskazówki, dzięki którym może być Tobie łatwiej. Najważniejsze byś był SOBĄ :) . Tak mi się przypomniało, że Ty chodzisz do szkoły- więc tematem- rzeką do rozmów z dziewczyną może być właśnie szkoła- gdzie się uczycie, jakie przedmioty lubicie, "obgadujcie" nauczycieli, mówcie o zabawnych zdarzeniach w klasie itp., itd. Bądź po prostu sobą- a tylko swobodnie prowadzona rozmowa pozwoli Tobie nie czuć się skrępowanym. Tylko naturalność może uczynić kogoś prawdziwie atrakcyjnym. Musisz też mieć pewność, że nie musisz się zmieniać, by zasłużyć na jej miłość. Ona nie może stawiać Tobie żadnych wymagań i ultimatum.

 

Aha! Przypomniało mi się jeszcze, że miłym akcentem (ale nie obowiązkowym) na pierwszej randce jest przyniesienie kwiatów dziewczynie- zależy od tego, gdzie się wybieracie- żeby później noszenie kwiatów i uważanie, by ich nie zgnieść nie było dla niej uciążliwe :( .

 

I jeszcze- KOMPLEMENTY. Wszyscy lubią komplementy :) (i mężczyźni i kobiety). Wcześniej zostało napisane, że dziewczyny nie lubią komplementów- to nieprawda- lubią, lubią, tylko nie umieją ich przyjmować (Polki w szczególności). A wystarczy za nie po prostu podziękować. Dziewczyny lubią osobiste komplementy, tzn. dotyczące ich wyglądu, talentu kulinarnego itp. Warto dodawać w tych komplementach takie cudeńka: "jesteś", "tak", "naprawdę", "bardzo", "zawsze" i zadać potem pytanie. ("Wyglądasz tak ładnie", "Wyglądasz naprawdę bardzo ładnie", "Jesteś wyśmienitą kucharką- sama nauczyłaś się gotować?", "Bardzo podobają mi się Twoje oczy. Czy wiele osób Tobie mówi, że masz piękne oczy?", "Dostrzegłem Cię z tamtej strony ulicy i poczułem, że chcę cię poznać. Skąd jesteś?").

 

Ale po co ja sie tak wymądrzam- Wy to chłopaki instynktownie wiecie! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

No to z Chińską kuchnią mogło by być, taka kolacja na całą noc :(

 

Kasztanka, a co wtedy jak się nie chodzi razem do szkoły ? :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Kasztanka, a co wtedy jak się nie chodzi razem do szkoły ? :(

 

Nie widzę problemu :) - mówisz, jak to jest u Ciebie w szkole i pytasz, jak wyglądają sprawy w szkole u niej :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
@marcin974

Proszę Cię nie ucz się tego, co napisałam na pamięć! To są tylko wskazówki, dzięki którym może być Tobie łatwiej. Najważniejsze byś był SOBĄ :) . Tak mi się przypomniało, że Ty chodzisz do szkoły- więc tematem- rzeką do rozmów z dziewczyną może być właśnie szkoła- gdzie się uczycie, jakie przedmioty lubicie, "obgadujcie" nauczycieli, mówcie o zabawnych zdarzeniach w klasie itp., itd. Bądź po prostu sobą- a tylko swobodnie prowadzona rozmowa pozwoli Tobie nie czuć się skrępowanym. Tylko naturalność może uczynić kogoś prawdziwie atrakcyjnym. Musisz też mieć pewność, że nie musisz się zmieniać, by zasłużyć na jej miłość. Ona nie może stawiać Tobie żadnych wymagań i ultimatum.

 

Aha! Przypomniało mi się jeszcze, że miłym akcentem (ale nie obowiązkowym) na pierwszej randce jest przyniesienie kwiatów dziewczynie- zależy od tego, gdzie się wybieracie- żeby później noszenie kwiatów i uważanie, by ich nie zgnieść nie było dla niej uciążliwe :) .

 

I jeszcze- KOMPLEMENTY. Wszyscy lubią komplementy :( (i mężczyźni i kobiety). Wcześniej zostało napisane, że dziewczyny nie lubią komplementów- to nieprawda- lubią, lubią, tylko nie umieją ich przyjmować (Polki w szczególności). A wystarczy za nie po prostu podziękować. Dziewczyny lubią osobiste komplementy, tzn. dotyczące ich wyglądu, talentu kulinarnego itp. Warto dodawać w tych komplementach takie cudeńka: "jesteś", "tak", "naprawdę", "bardzo", "zawsze" i zadać potem pytanie. ("Wyglądasz tak ładnie", "Wyglądasz naprawdę bardzo ładnie", "Jesteś wyśmienitą kucharką- sama nauczyłaś się gotować?", "Bardzo podobają mi się Twoje oczy. Czy wiele osób Tobie mówi, że masz piękne oczy?", "Dostrzegłem Cię z tamtej strony ulicy i poczułem, że chcę cię poznać. Skąd jesteś?").

 

Ale po co ja sie tak wymądrzam- Wy to chłopaki instynktownie wiecie! Pozdrawiam!!!

przeciez nie bede Jej tego recytowal, to sa tylko wskazowki dla mnie -za kogo ty mnie masz!!! :):):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
przeciez nie bede Jej tego recytowal, to sa tylko wskazowki dla mnie -za kogo ty mnie masz!!! :(:):):)

 

Za bardzo mądrego człowieka :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj