Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1161 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 20 maj 2008 - 18:53

Pytanie dla uwodzicieli Ja nie wiem jak tak można ciągle z koleżankami chodzić :/ U mnie tak samo, na osobności się nie spytasz bo zawsze w grupie chodzą. A po drugie koleżanka jak to koleżanka, zazdrościć będzie, puści plote w świat i potem będzie na ciebie kobita patrzała jak na debila

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 07:40
  •  

#1162 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:24

Pytanie dla uwodzicieli cykacie się chłopaki, dorwać taka na osobności, gadka szmatka jakaś ściemka i przejść do czynności, niby nic a jednak wykonac jakieś ruchy, one z wami się droczą bo widzą waszą nieśmiałość i są pewne ze nie odważycie sie na jakiś ruch

#1163 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:28

Pytanie dla uwodzicieli taki madry jestes to ciekawe czy sam bys tak dorwal dziewczyne .... :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1164 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:30

Pytanie dla uwodzicieli he he he no ba

#1165 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:30

Pytanie dla uwodzicieli jeszcze by cie o cos oskarzyla hehehe :)

#1166 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:31

Pytanie dla uwodzicieli No ta, przed kompem to każdy cfaniak, podejdę, pogadam tego tego :) A przychodzi co do czego to się plany zmieniają :)

KS Falubaz

#1167 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 20 maj 2008 - 21:31

Pytanie dla uwodzicieli

cykacie się chłopaki, dorwać taka na osobności, gadka szmatka jakaś ściemka i przejść do czynności, niby nic a jednak wykonac jakieś ruchy, one z wami się droczą bo widzą waszą nieśmiałość i są pewne ze nie odważycie sie na jakiś ruch

Dokładnie :) niema sie co cackać :) trzeba byc pewnym siebie.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1168 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 maj 2008 - 15:06

Pytanie dla uwodzicieli

Dokładnie :) niema sie co cackać :) trzeba byc pewnym siebie.

przekonałem sie ze to prawda:0
tak jak mowi kolega : nie, a sie co cackac. albo sie jest pewnym siebie to laska to docenia albo sie wystraszy i macie juz jasną sytuacje a nie jakies podchody i tajemnice no a najgorzej jak załatwiacie sprawe nie daj Boze przez jej kolezanke...ojojoj..to wtedy uzna ze boidupa z ciebie i nie masz sie co starac..:)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1169 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 370 postów

Napisany 21 maj 2008 - 16:48

Pytanie dla uwodzicieli heehehe

pewnym siebie.
hehehe

facet powinien być facetem!, ale jak zwraca sie do kobiety powinien być miły i uprzejmy.
a to że jedziesz na maxa to hehehe daje tylko znać do jednej rzeczy.
Kobieta to kobieta, no chyba że w trafisz na taką co chce mieć dużo "kwiatków" a ty jesteś taki że chcesz też mieć ich dużo (byłych)
Kobieta jest zmienna, uczuciowa. Czasem daje w kość i trzeba to znieść. My tez im dajemy popalić czasem.
To wszystko zakręca się koło.... i powstaje pętla.
Trzeba z tym żyć.

#1170 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 maj 2008 - 21:17

Pytanie dla uwodzicieli

facet powinien być facetem!, ale jak zwraca sie do kobiety powinien być miły i uprzejmy.
a to że jedziesz na maxa to hehehe daje tylko znać do jednej rzeczy.
Kobieta to kobieta, no chyba że w trafisz na taką co chce mieć dużo "kwiatków" a ty jesteś taki że chcesz też mieć ich dużo (byłych)
Kobieta jest zmienna, uczuciowa. Czasem daje w kość i trzeba to znieść. My tez im dajemy popalić czasem.
To wszystko zakręca się koło.... i powstaje pętla.
Trzeba z tym żyć.

nie chodziło mi o to zeby byc wulgarnym i takie tam...:0
tez uwazam ze facet powinien byc miły i uprzejmy ale tez zdacydowanie i pewnosc siebie to podstaw.
kobiety to kobiety..zaden facet ich nie zrozumie:)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1171 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 22 maj 2008 - 14:00

Pytanie dla uwodzicieli ja zawsze mówiłme że jestem rolnikiem kiedyś pięc lat temu to była siara a teraz teraz to rolników miejskie dziewczyny postrzegają jak rezusów i liczą w myśłach dopłaty. Dopiero jak zobaczą mojego fiata 126p to widzą że coś jest nie tak

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#1172 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 maj 2008 - 14:12

Pytanie dla uwodzicieli no i co z tego ze masz fiata 126 ... z czasem zmienisz na lepszy wózek <_< i wedty juz dziewczyny nie beda sie zrazac <_<

#1173 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 22 maj 2008 - 14:16

Pytanie dla uwodzicieli maluchem też sie można lansować...na allegro tyle jest ofert że można kupić malucha po super tuningu juz za 1000 zł. <_<<_<
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#1174 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 maj 2008 - 08:31

Pytanie dla uwodzicieli Panowie dajcie spokój auto jak auto grunt by było zadbane i czysto w środku(!) butelki po piwie z eskapady z kolegami wyglądają zniechęcająco... pety smiecie... jak już dziewczyne zabieracie to zupełnie inaczej patrzy jak czysto jest... ale się tym nie przechwalać że sprzatałem bo kartofle wiozłem <_< choć racją jest, że jedne patrzą jaką furą jeździ chłopak ale to są takie pustaki że szok... i to częsciej nasze koleżanki z wioski są(oczywiście nie wszystkie)... co tam po ładnej buźce zgrabnej figurze jak głupia... ja poznałem fajną dziewczyne ale musiała wyjechać i dla niej nie było ważne czym jeżdże czym sie zajmuje... gdyby znała mnie dłużej to by została a tak pozostało gdybanie... ale wierze że jeszcze taka spotkam...
Idiotkami nie ma co sie przejmować lepiej poszukać dłużej a nie rzucać sie na padline... pozdro koleżanki i koledzy z forum
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1175 Share Skofo

Skofo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ :-)

Napisany 23 maj 2008 - 08:45

Pytanie dla uwodzicieli Mam taki sam problem z dziewczynami ponieważ jak sie dowiadują że pomagam przez wakacje u rolnika to mają mnie za idiotę i że coś ze mną nie tak
Teraz prawie każda dziewczyna patrzy na kasę auto i wygląd zewnętrzny :/ nie wiem dlaczego na wygląd bo on zawsze sie zmieni i to jest denerwujące <_<

Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]

U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

#1176 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 23 maj 2008 - 16:47

Pytanie dla uwodzicieli Generalnie z mego doświadczenia nie ma na to uniwersalnego sposobu. Jednak portfel, auto i ciuch pomagają. Tylko jeżeli szukamy czegoś trwałego to nie ma na to metody!!

#1177 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 maj 2008 - 17:02

Pytanie dla uwodzicieli

Generalnie z mego doświadczenia nie ma na to uniwersalnego sposobu. Jednak portfel, auto i ciuch pomagają. Tylko jeżeli szukamy czegoś trwałego to nie ma na to metody!!

cos w tym jest Panie Kolego ale bez przesady... owszem mieć gest ważna sprawa ale nie od razu... moim zdaniem... osobiście to lubie dziewczynie wręczać kwiatki jakis drobiazg ale nie po dwóch czy trzech spotkaniach... a auto pomaga owszem, można dziewczyne zabrać w jakieś ciekawe miejsce tu czy tam (tylko gorzej jak sie ma ograniczenia typu hodowla albo mało benzyny w baku haha) tylko nie ciągle w to samo miejsce ale z tym to już lipa czasami jak sie okolice objechało hehehe <_<

#1178 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 370 postów

Napisany 23 maj 2008 - 18:47

Pytanie dla uwodzicieli

Generalnie z mego doświadczenia nie ma na to uniwersalnego sposobu. Jednak portfel, auto i ciuch pomagają. Tylko jeżeli szukamy czegoś trwałego to nie ma na to metody!!

Owszem, Auto, kasa, bilety dla niej -kino/disco/pub ech
ale każdy chce mieś LASKĘ jak z Bajki.

Ale sami do tego doprowadzamy....
bo chcemy.!

Każdy chce mieć szczuplutką, ładniutką z ładną wypukłą dupcją, dużymi jędrnymi piersiami żeby można było coś popieścić....
ale
trzeba pomyśleć czy przez takie szukanie czegoś czasem w życiu nie przeoczymy.

Wiem z doświadczenia sam jedną dziewczynę bardzo dawno temu utraciłem tym że szukałem ideału, okazało się potem że ten ideał właśnie odszedł. //za późno się obudziłem

Teraz mam kogoś bardzo <_<) ślicznego i mądrego <_< i nie narzekam.

Zrozumieć można jedno w tym, laska która leci na auto? to przysłowiowa "blachara"
kobietę można sprawdzić bardzo prosto z jakiego powodu jest z Tobą.

(ale to już tajemnica tego kto już wie)
Więc, dodam że każda kobieta jest piękna ale nie umnie pokazać swojego waloru estetycznego
za uwarzcie po real SHOW w telewizji jak się umaluje to jest SPOKO a jak jakieś zdjęcie paparozii to jest bZYdka

A więc głowy do góry. Panowie
No i nie można zapomnieć o tym że o krowach się nie rozmawia przy pannach HEHEH

#1179 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 maj 2008 - 18:47

Pytanie dla uwodzicieli

Panowie dajcie spokój auto jak auto grunt by było zadbane i czysto w środku(!)

Auto sprzątam i czyszcze tylko dla siebie bo nie lubie jeździć w śmietniku, niestety co po niektóre dziewczyny nie potrafią tego uszanować, wsiądzie taka i palcuje po zaparowanych szybach które skrupulatnie czyściłem żeby smug nie było, albo klasycznie wyświni tapicerki przy wsiadaniu <_< to już grupka piwoszy po imprezie zostawi po sobie większy porządek, tylko potem trzeba zainwestować 3,50 w choinke zapachową :lol: ale trafiają sie też bardzo przyjemne pasażerki, żeby nie było, głównie wyszkolone przez braci lub również zmotoryzowane. Tak odnośnie moich przygód "auto vs dziewczyna" <_<

Idiotkami nie ma co sie przejmować, lepiej poszukać dłużej a nie rzucać sie na padline...

Święta prawda... może troche przesadziłeś z ostatnim określeniem, w końcu to kobieta, jaka by nie była :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1180 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 maj 2008 - 19:44

Pytanie dla uwodzicieli

Święta prawda... może troche przesadziłeś z ostatnim określeniem, w końcu to kobieta, jaka by nie była <_<

Może i przesadziłem ale one tez suchej nitki nie zostawią na nas... nie lubie blachar i takich co pięknymi słówkami i oczkami myślą że zbajerują... mam dystans choc nie zawsze to się sprawdza... tak jak właśnie wczoraj kiedy to po raz wtóry sie przejechałem... teraz spróbooje po jakims czasie z moją była... znaczy wspolny wypad na łono natury... winko hehe cos tam jeszcze wymysle tylko chodzi o nastrój... ale to czas pokaże