Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1141 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 09 maj 2008 - 21:49

Pytanie dla uwodzicieli @zetor ja szukam sobie dziewczyny na dłużej, ale jakoś ją trzeba poznać a na dysku to najłatwiej przychodzi. No i nawet jak sie uda poderwać to jeszcze trzeba ja trochę poznać. Najgorsza rzecz to koleżanki. Poznasz dziewczynę a koleżanka już zazdrosna i zaraz sie jej humor pogarsza, a jak ona ma zły humor to i ta druga dziewczyna też. Normalnie chore. Jak kumpel poznaje dziewczynę to mu gadam baw sie dobrze i nie przeszkadzam, a dziewczyny jak na złość :angry: @karolbor No ja tez playboyem nie jestem. A z tą dziewczyna którą poznałem ostatnio jakoś kontakt mi sie urwał, i wydaje mi sie że to przez te popieprzone koleżanki :angry: :angry: :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 10:04
  •  

#1142 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 maj 2008 - 22:23

Pytanie dla uwodzicieli

@zetor ja szukam sobie dziewczyny na dłużej, ale jakoś ją trzeba poznać a na dysku to najłatwiej przychodzi. No i nawet jak sie uda poderwać to jeszcze trzeba ja trochę poznać. Najgorsza rzecz to koleżanki. Poznasz dziewczynę a koleżanka już zazdrosna i zaraz sie jej humor pogarsza, a jak ona ma zły humor to i ta druga dziewczyna też. Normalnie chore. Jak kumpel poznaje dziewczynę to mu gadam baw sie dobrze i nie przeszkadzam, a dziewczyny jak na złość :angry: @karolbor No ja tez playboyem nie jestem. A z tą dziewczyna którą poznałem ostatnio jakoś kontakt mi sie urwał, i wydaje mi sie że to przez te popieprzone koleżanki :angry: :angry: :angry:

tak tak Panie Kolego Seb@ od koleżanek sporo zależy, nie spodobasz się koleżance dziewczyny która wpadła ci w oko to juz masz kłopoty... ale co zrobic życie, peszek jak mawia moja była
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1143 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 10 maj 2008 - 10:09

Pytanie dla uwodzicieli Chłopcy, bądźcie pewni siebie! A żeby być pewnym siebie, musicie zaakceptować swój wygląd. Innego już nie dostaniecie w tym życiu :) . Poza tym to Wy jesteście oprawą do klejnotu, jakim jest dziewczyna. To ona ma przy Was błyszczeć! @karolbor1985 - tak jak mówisz: "zatrzymaj ją charakterem" ;) .

#1144 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 maj 2008 - 18:14

Pytanie dla uwodzicieli mój charakter... sam widze że brak w nim prawdziwych męskich cech hyh... weż Kasztanko napisz co jest ważne to bym choc troche popracowął nad tym póki co jade na łowy dziś na disco... pozdro wszystkim

#1145 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 10 maj 2008 - 20:05

Pytanie dla uwodzicieli Mirasek to chyba sobie wypił ;) .
A ja wam powiem, ze powoli zaczynam się przyzwyczajac do tej mojej własnej samotnosci ( chociaż w domu mieszka kilka osób ). Coraz rzadziej miewam chwile, gdy rzeczywiście chciałbym byc z dziewczyną ( mam tu na myśli kontakty dalsze niż ''najbliższe'' :) ). Chociaż może to efekt zapracowania. No,cóż trzeba dalej ''szukac''.

#1146 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 maj 2008 - 20:55

Pytanie dla uwodzicieli jego post jest spoko najlepsze "lubi sianokosy ale ma alergie" ;)

tak patrze na ten temat i mysle że każdy znajdzie coś dla siebie, bo przeciez jakby wszystkim szło tak jak nam to by ślubów w Polsce nie było...wiec nie ma sie co przejmowac na kardzego przyjdzie pora :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#1147 Share papuszka23

papuszka23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Mechanika rolnictwo wszystko co ma 4 koła i jeździ.

Napisany 10 maj 2008 - 20:59

Pytanie dla uwodzicieli abuk 14
opowiadaż głupoty. to że jesteś zapracowany to jeszcze nic nie znaczy. zamiast siedzieć przed kompem lepiej byś poszedł na imprezke ;) :)
zetor
Racja "teco kwiatu to pół swiatu" a mamy jeszcze dużo czasu :)
Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

#1148 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 10 maj 2008 - 21:11

Pytanie dla uwodzicieli mnie ten post tez rozwalił ;)
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#1149 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 11 maj 2008 - 03:29

Pytanie dla uwodzicieli a mnie rozwala kolejna bezowocna dyskoteka... bądź szczerym i dobre zamiary miej to juz przestarzały żadnych głupich propozycji, sciem... czemu jedne dziewczyny są takie... puste, czasem dochodze do wniosku że nieraz od rolnika to wolałyby jakiegoś z kryminału

#1150 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 11 maj 2008 - 07:51

Pytanie dla uwodzicieli ech no niestety jest takich troszkę... ;)
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1151 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 12 maj 2008 - 12:16

Pytanie dla uwodzicieli

abuk 14
opowiadaż głupoty. to że jesteś zapracowany to jeszcze nic nie znaczy. zamiast siedzieć przed kompem lepiej byś poszedł na imprezke ;) :)
zetor
Racja "teco kwiatu to pół swiatu" a mamy jeszcze dużo czasu :)

Uwierz mi, ale właśnie od jakiegos czasu nie mam wcale kiedy sedziec przed kompem... :)

#1152 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 maj 2008 - 16:44

Pytanie dla uwodzicieli

...już czuć, jak wbijasz się w zbroję :) , która pozwala nie odczuwać czegokolwiek związanego z emocjami i uczuciami...Przeobrażasz się, by nie czuć smutku. Tylko chłód. Cóż...nikt nie znosi być zawiedzionym...

Bez przesady, nie jestem jakimś ascetą :) ale słusznie zauważasz w tym pewien prosty mechanizm obronny który z czasem bardzo wchodzi w krew i staje sie naturalnym zachowaniem. Nie czuje potrzeby płaszczenia sie przed dziewczyną żeby chociarz mnie lubiła. Coś nie pasuje to dowidzenia.

Przykład sytuacji którą opisałem 2 strony temu, przecież mogłem sie podłamać bo koleżanka strzeliła focha i cały tydzień chodzić zdołowany (a kiepski nastrój udziela sie też otoczeniu) albo prosić o litość wyzywając siebie od kretynów i innych pajaców (bardzo budujące :)) choć nic złego nie zrobiłem... A tak drugiego dnia byłem w świetnym nastroju pomimo podwyżek OC :)

Eej! :) Nie przesadzaj! 23 strony opisów sytuacji, 10 stron porad, 15 stron żartów, 5 stron nie związanych z tematem i tylko 6 stron żalu, zawiedzenia, rozczarowania ;) .

No niech Ci będzie :)

Mirasek to chyba sobie wypił :)

Jednego browarka na obniżenie ciśnienia :)

#1153 Share papuszka23

papuszka23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 13 maj 2008 - 17:10

Pytanie dla uwodzicieli

czemu jedne dziewczyny są takie... puste, czasem dochodze do wniosku że nieraz od rolnika to wolałyby jakiegoś z kryminału

co prawda to prawda

#1154 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 14 maj 2008 - 22:48

Pytanie dla uwodzicieli Ehhh panowie Jeśli obniżycie kryteria ci do wieku i urody to na pewno coś się znajdzie ;) a tak na poważnie to trzeba szukać, ale nic na siłę. Odpowiednia dziewczyna sama sie znajdzie w swoim czasie(mam nadzieję). A koledzy tez nie są święci, jak słyszę kumpli z klasy, i mówią o dziewczynach swoich kolegów że ta brzydka że ta gruba a ta chuda to mnie szlag jasny trafia bo normalny człowiek szuka takiej dziewczyny która mu się będzie podobać a nie reszcie otoczenia. Oczywiście wypowiadają sie tylko Ci którzy sami dziewczyn nie mają. A więc panowie głowa do góry i nie słuchać bzdur tylko swojego własnego rozsądku.
pozdro powodzenia

#1155 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 18 maj 2008 - 10:37

Pytanie dla uwodzicieli do Seb@: trafi sie tak że nawet ta niezbyt piekna ma cie w d... bo sie jej to i to nie widzi a mysli że chłopak zdesperowany na wszystko pójdzie... jakieś wymagania trzeba mieć... jak narazie sie spotykam z pewna dziewczyną i jest z charakteru super i jak dla mnie bardzo ładna choc wielu określiłoby ją jako taka sobie... byc może nie wyjedzie zagranice to będzie moze to ta właściwa... dobra spadam odpoczywac jutro znów do Gdyni na robote a po Bożym Ciele u siebie:P praca praca... tylko żeby coś wiecej było w tym życiu to będzie super..pozdro koledzy i koleżanki

#1156 Share papuszka23

papuszka23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 18 maj 2008 - 10:53

Pytanie dla uwodzicieli

Jeśli obniżycie kryteria ci do wieku i urody to na pewno coś się znajdzie

Dokładnie!!!
Jak będziesz miał super laske to będziesz szukał długo i bedziesz ją miał do ludzi,
a taką srednią to bedziesz ją miał do siebie!!!!!
A tak na serio to niepatrz na kolegów (bo oni najczęściej p.. głupoty) tylko rób swoje i na nic sie nie oglądaj!!!1

#1157 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 18 maj 2008 - 15:45

Pytanie dla uwodzicieli ja nie obniże ani nie zawyże... nie chce modelki bo do takich to sporo konkurencji i potem kłopoty... jak dla mnie to nawet jak jest jej ciut wiecej to fajnie bo lubie wiecej ciałka... ale i tak chodzi po pierwsze by sie dogadywać... co z tego, że ładna jeśli ona nie będzie słuchać... zresztą jak bym pokazał dziewczyny do których cos miałem to byście powiedzieli, że to normalne dziewczyny... raz tylko poleciałem na taka super... tylko o kosmetykach ciuchach i ploty na innych chłopaków... co się okazało później że to była zwykła sz.... teraz poznałem taką miła dziewczynę, mieszka w Chojnicach... i jak pisałem normalna, zwykła dziewczyna...

#1158 Share bartez1221

bartez1221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 20 maj 2008 - 18:15

Pytanie dla uwodzicieli no cóż my chłopaki ze wsi mamy troche ciężko z dziewczynami:P i nie chodzi o sam wygląd, ale to w jakim jesteśmy położeniu. no bo co podejdziesz do dziewczyny i sie spytasz: cześć, chciałabyś zobaczyć moje krowy?? :)

#1159 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 20 maj 2008 - 18:26

Pytanie dla uwodzicieli ten kto by tak zrobił to chyba by idiota był - proste że dziewczyna by się od razu spłoszyła. Taka informacja to sama wyjdzie. jeżeli zapyta to też kłamać nie trzeba bo prawda wyjdzie na jaw. jak jest to dziewczyna ze wsi i gdzieś mieszka w pobliżu to wie czym się zajmujesz. Gorzej że nie za bardzo mam śmiałość do dziewczyn. Jeżeli traktuję dziewczynę czysto po koleżeńsku to rozmowa się klei i wogóle świetnie jednak gdy coś tam do niej czuję to idzie trochę gorzej. teraz sie dowiedziałem od jednej koleżanki że zaimponowałem jej koleżance (skakaliśmy w dal, a w tym jestem dość dobry) i sam zauważałem że rzucała takie spojrzenia na mnie... tylko czy to nie głupi żart. Zagadałbym do niej ale cały czas włóczy się z koleżankami. Musze ją chyba samą przyłapać gdzieś i po prostu jakoś zacząc rozmowę.. moze sie nie wydygam ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1160 Share bartez1221

bartez1221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 20 maj 2008 - 18:36

Pytanie dla uwodzicieli

ten kto by tak zrobił to chyba by idiota był - proste że dziewczyna by się od razu spłoszyła. Taka informacja to sama wyjdzie. jeżeli zapyta to też kłamać nie trzeba bo prawda wyjdzie na jaw. jak jest to dziewczyna ze wsi i gdzieś mieszka w pobliżu to wie czym się zajmujesz. Gorzej że nie za bardzo mam śmiałość do dziewczyn. Jeżeli traktuję dziewczynę czysto po koleżeńsku to rozmowa się klei i wogóle świetnie jednak gdy coś tam do niej czuję to idzie trochę gorzej. teraz sie dowiedziałem od jednej koleżanki że zaimponowałem jej koleżance (skakaliśmy w dal, a w tym jestem dość dobry) i sam zauważałem że rzucała takie spojrzenia na mnie... tylko czy to nie głupi żart. Zagadałbym do niej ale cały czas włóczy się z koleżankami. Musze ją chyba samą przyłapać gdzieś i po prostu jakoś zacząc rozmowę.. moze sie nie wydygam ;P

Powiem Ci że powinieneś do niej zagadać, ale jak znam życie to same koleżanki bardzo Ci bedą utrudniały sprawe... no i wiadiomo że prawda wyjdzie na jaw :) no ale cóż takie życie, ciekawe jak zareaguje na wiadomość czym sie zajmujesz:P ale nie powinno być źle :)