marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Cichy007    0

no wiesz pracusia... ale z drugiej strony to im sie wcale nie dziwie bo jesli chlopak mam dla niej duzo czasu zabierze ja tu czy tam to wiadomo ze bedzie bardziej zadowolona niz jak bedzie sama siedziala w domu bo jej chlopak nie ma dla niej czasu bo siedzi w polu.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UrsusCzesio miałem podobne dylematy i powiem Ci że z czasem będziesz takie akcje olewać...nie warto sie droczyć przez dziewczyne tylko lepiej zająć sie robotą albo wybrać się na piwo lub nowe łowy,zrozumiałem to całkiem niedawno... a co do pracy, to wielka zalety i plus u płci pięknej gdy rozumieją i szanują naszą prace... moja to rozumie i dlatego moge u Niej być całą noc ;)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

na kobiety jest jeden sposób usmiech koko jambo i do przodu. a reszta to szczegóły


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No i sie przyznała napisała ,, Nie za fajny z cieie kolo" Kur... Mać, krew mnie zalała i cale życie przed oczami i ona, myślałem że mi pompka siądzie Eh ale browar pomógl, jak narazie nie mam zamiaru mieć dziewczyny, to jest za duże ryzyko że ci odbije i cos zrobisz


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

@UrsusCzesio przeszłem mniej więcej to samo ;] I teraz jestem wolny od razu lepiej się czuje ;) Wole se normalnie pogadać z koleżankami niż ganiać za jedną i spełniać jej zachcianki :f


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tylko szkoda, że ja niezdążyłem ani jednej zachcianki jej spełnic. No potem bedzie lepiej ale teraz to jest, preje... Bo tego boli który zostawiony, ona mnie olała, i ma to w d*pie a mnie to boli ale za jakoś czas się zagoi i będę znowu mógł nie pić piwa, teraz musze dla relaksu, browarka


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko szkoda, że ja niezdążyłem ani jednej zachcianki jej spełnic. No potem bedzie lepiej ale teraz to jest, preje... Bo tego boli który zostawiony, ona mnie olała, i ma to w d*pie a mnie to boli ale za jakoś czas się zagoi i będę znowu mógł nie pić piwa, teraz musze dla relaksu, browarka

niech Cie nic nie boli stary... dasz rade, ktoś tu wspomniał pogadać z koleżankami i to jest sposób... bedziesz czas z nimi spędzać aż tu ni stąd pojawi ktoś na twej i drodze... ja jeździłem z koleżankami do Anti w Charzykowie i nic... aż mnie kumpel z swoją dziewczyną wyciągneli nad Mohel i sie stało ;) a browar to tylko ułuda, na chwile pomaga, ewentualnie rozjaśni mysli...

Dzis nie byłem całą noc, za to jade dziś po 19 znów ;) pobrykać ;)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

No to i ja sie dołączę do tego tematu. Miałem dziewczynę, było bardzo pięknie i cudownie, przez ponad 2 lata chodziliśmy i pewnego razu sie pokłóciliśmy i ja się nie odzywałem przez jakieś dwa dni i ona do mnie, napisałem do niej a ona mi mówi że już mnie nie kocha i ma innego... ;) ;) Załamałem się, nie mogłem spać, jeść itp. Minęło już ponad pół roku i jest już coraz lepiej i zaczynam dalej się rozglądać za dziewczynkami... @UrsusCzesio dasz sobie chłopie radę, wiem że szkoda ale czas wszystko zagoi. ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedługo będziesz miał dosyć bab;p.. ja też z babą miałem przygodę i to niezła ;) :angry: a teraz już ponad rok jestem sam i nikt nie jęczy nie stęczy chociaż nie raz brakuje tej drugiej połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Fakt, ja juz zaczynam mieć dość, ale jednak brak, w szkole zapomne bo kumple, jakieś tam wariowanie bedzie to rozrywkai można sie odciążyć nimi. Moja jedna była to mnie dopiero zrobiła, coś jej odbiło i już jej się odechciało byc ze mną to powiedziała że nie chce być ze mną bo pale ;) ;) A co najdziwniejsze w tym wszystkim to to, ze sama pali ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

oj chłopaki chłopaki z tymi dziewczynami to roznie bywa ja znam fajna dziewczyne ale niestety jest zajeta przez takiego dupka wiec jak narazie krece dwie na raz a na koniec mam zamiar wyjsc trzecim wyjsciem tylko na wszystko potrzeba czasu a tu ..... sie chce ;)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

przeglądam sobie dzisiejszym księżcowym wieczorkiem archiwum GG i jak tak soie czytam, jak pisałem ten miesiąc temu to mi się ryczeć chce ;););) Pytała sie czy mam jakieś filmy na necie, ja na to że tak, ona . To daj linki z chęcią obejże, i wogóle to tylko 1 przykład a jest ich wiele nawet chciała zobaczyć Akcje Obornik 2008 na wiosne:) ehh było, mineło, pewnie już nie wroci. Nie wiem czy pisać czy nie do niej, mysle że lepiej nie zeby mnie nie dobila całkowicie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Mi własnie jedna napisała jestesmy przyjaciolmi tylko przyjaciolmi... a szkoda 300ha i 100 szt bydła ^_^;)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Mi własnie jedna napisała jestesmy przyjaciolmi tylko przyjaciolmi... a szkoda 300ha i 100 szt bydła ^_^:)

 

Oh żeby Ania mi napisała ze chociaz jesteśmy przyjaciółmi a nie wrogami, ehhh moja lepsza 1400ha i 000 sztuk wogole ;):) , nawet kur nie mają co to za bambry, bez zwierząt ;):););)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

dopisz jeszcze ilu ma braci bo to też ważne. Ja kiedyś uciekłem takiej co miała 300ha 150 krów dojnych i gorzelnie. Też byś uciekł to były czasy


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

heh ma siostre ale wyjechała i nie mam nic wspolnego z gospodarswem;)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
(...) No i teraz mam taki problem ze ja chce zeby było tak jak wczesniej , a ona chce czegoś więcej ;);) .jak mam jej to powiedzieć ze raczej nic z tego nie bedzie???

juz 4 dni z nią nie gadałem.

 

Może to będzie odpowiednie: "Świetnie się wtedy z tobą bawiłem, ale musisz wiedzieć, że nie jestem gotowy, by angażować się teraz w związek. Teraz jest naprawdę zły czas dla mnie. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, ze zadzwonię za kilka miesięcy."

 

Będąc z nią szczerym wyświadczysz i jej i sobie przysługę. Będzie to świadczyć o Twoim wyczuciu, uprzejmości, dobrych manierach. Nie ma nic złego w tym, że jest się niegotowym lub niepewnym, lecz bardzo nie w porządku jest ignorowanie kobiety, jakby jej w ogóle nie było. I tak nie będzie między Wami jak dawniej, bo wzgardzona kobieta jest gorsza od diabła, ale przynajmniej ona nie poczuje się zignorowana, a Ty zachowasz twarz.

 

 

Odpisala tak : ,,Jem orzeszki z kolegą" Pisze właśnie z koleżanką jedną i ona mówi że MOŻE chciała wzbudzić we mnie zazdrość.

 

Komunikat jest prosty, acz nieco zakamuflowany - "DAJ MI SPOKÓJ!" , "ODCZEP SIĘ ODE MNIE".

 

@UrsusCzesio - ona je orzeszki z KOLEGĄ !!!

Ona ma już towarzysza, adoratora. Następny komunikat z jej strony może już nie być tak "miły", a Ty możesz poczuć się bardzo wzgardzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wszystko sie w końcu może odmienić, kurcze sam widziałem beznadzieje, czarne scenariusze a migiem wszystko sie odmieniło, teraz wierze poprostu w przypadek, byłem tam w odpowiednim miejscu i czasie i ona też ;) dziś tu wypisuje sie w miare szybko ;) w końcu mamy ponedziałek i do pracy trzeba :angry:


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam od kiedy się przejechałem co chodzi o związki to jakoś teraz olewam to totalnie chociaż zdarza się ze bym chciał mieć jakąś na stałe...ale wybór taki od tak na szybciora to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj