Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1121 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 maj 2008 - 08:30

Pytanie dla uwodzicieli

@Nitram92 po prostu jak mało który mężczyzna jest w kontakcie ze swymi uczuciami i potrafi je nazwać, a co więcej - mówić o nich! :) . To bardzo ułatwia życie kobiecie :) - wie, czego mężczyzna pragnie i oczekuje od niej.

P.S. - dziękuję, ale do bycia autorytetem to mi bardzo daleko :)

No nie dziw się, że tak się dzieje. Najpierw zareagowałeś na jej zaloty, a później nie dałeś znaku życia. Mówi się, że wzgardzona kobieta jest gorsza od diabła... Daj jej jasno do zrozumienia, że nie jesteś zainteresowany tego typu zabawami - inaczej będziecie pogrążać się w kłamstwie oboje...

Nie nie ja gadałem z nią cały czas od żniw do konca wykopków było fajnie tylko potem coś tak jak by jakaś trzecia osoba się wtrącała i mówiła jej co ja o niej mówie (nikomu nic nie mówilem a złych żeczy do nawt do głowy mi nie przyszły) a potem znowu coś niby ten a potem do już pod góre cały czas. Ona co9ś mówiła że dałem jej nume jakiemuś marcinowi z naszej szkoły ale ja jej numeru nie mam bo ma nowy, no a gość się mnie pyta na drugi dzień jak tam Asia, wtedy mnie ruszyło to ten skur..... coś narobił od kogoś miał numer i powiedzial że to ja mu dałem. Dostał po mordzie że moze przestanie się wpieprzać
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 01:04
  •  

#1122 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 04 maj 2008 - 21:43

Pytanie dla uwodzicieli Pierdykne se elaborat, a co? :)

Ja szanuje ludzi uczuciowych, jednak bardzo wskazanym jest patrzeć realistycznie na rzeczywistość, co można nawet zgrabnie połączyć. Samo bujanie w obłokach może sie skończyć tragicznie...

Dnia dzisiejszego o godzinie popołudniowej po raz kolejny zawiodłem sie na płci przeciwnej, jednakże los sponiewierał mnie nieco w tej dziedzinie i jestem już dość znieczulony na takie zagrania. Aby móc wyrazić to co czuje gdy przyjechałem do domu, zamknąłem sie w łazience i zbrobiłem kupe.

Sytuacja stała sie dość złożona, ot koleżeńskie relacje zdawały się być do końca szczere, jednak jak sie okazało w obliczu zjawisk dziwnych zostało mi wypersfadowane faktyczne postrzeganie mojej osoby, i to uwaga, przez sms po fakcie co wydaje sie być posunięciem wybitnie niedojżałym i smarkowatym.

Uprzedzam że o żadne miłości tu nie chodzi, ot bliższa znajomość z dziewczyną która lansuje sie na taką swoją, wiejską, bo lubi sianokosy ale ma alergie i masa innych paradoksów... A siusiak z nią, choć ciśnienie troszke mi podniosła ale jutro mi pewnikiem przejdzie bo jade zapłacić OC za samochód i cały dzień będe sie zastanawiał dlaczego tak drogo :) ale nie o to chodzi, popatrzcie Panowie na ten temat, 59 stron żalu, zawiedzenia, rozczarowania...

Napisałbym więcej (może nawet sensowniej) ale spać mi sie chce, enyłej, współczuje jak komuś chciało sie to czytać.

#1123 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 04 maj 2008 - 21:47

Pytanie dla uwodzicieli

Nie nie ja gadałem z nią cały czas od żniw do konca wykopków było fajnie tylko potem coś tak jak by jakaś trzecia osoba się wtrącała i mówiła jej co ja o niej mówie

i to jest najgorsze gdy ktos miedzy ciebie a dziewczyne sie wpier..nicza:)
a najgorzej jak to jest jej zazdrosna bliska koleżanka..po której wogóle mozna sie tego nie spodziewac..
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1124 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 04 maj 2008 - 21:53

Pytanie dla uwodzicieli

Pierdykne se elaborat, a co? :)

Aby móc wyrazić to co czuje gdy przyjechałem do domu, zamknąłem sie w łazience i zbrobiłem kupe.

hehehe :) :) dobre. ALe musze sie z tobą zgodzić . Ja osobiście od 5 miesięcy jestem sam , świetnie sie z tym czyje :) robie co chce nikt mi nie truje , ide na piwko z kolegami kiedy chce , i na dyskotece moge "przygazować" z kolegami i nikt nie ma do mnie żadnych pretensji. :) :) A gdy byłem z dziewczyną to nigdy nie mogłem nic % :) :) .
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#1125 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 04 maj 2008 - 21:57

Pytanie dla uwodzicieli

hehehe :) :) dobre. ALe musze sie z tobą zgodzić . Ja osobiście od 5 miesięcy jestem sam , świetnie sie z tym czyje :) robie co chce nikt mi nie truje , ide na piwko z kolegami kiedy chce , i na dyskotece moge "przygazować" z kolegami i nikt nie ma do mnie żadnych pretensji. :) :) A gdy byłem z dziewczyną to nigdy nie mogłem nic % :) :) .

ehh..bez laski to troche głupio..
a jak chcesz sie poprzytulac.. pospacerowac i takie tam inne czułosci to z kumplami??:0
nie no spoko zarty tez muszą byc...ja uwazam ze bez laski to nie jest to..kto wie moze gdyby nie one to byłbym alkoholikiem:p
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1126 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 04 maj 2008 - 22:04

Pytanie dla uwodzicieli "Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" :) . Jak narazie nie mam ochoty na żadnen poważny związek :) jakoś nie ciągnie mnie do tego zabardzo.

#1127 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 04 maj 2008 - 22:34

Pytanie dla uwodzicieli

Na to nie ma genialnego pomysłu. Po co się narzucać? Moim zdaniem gdybyś nawet krzyczał do niej: "Hej! Jestem tu i jestem nagi" - ona by Cię nie zauważyła. Po tym, jak rozwiązała znajomość z Tobą przez swego kolegę? - mam wręcz pewność.

Koledzy dobrze Tobie doradzają. Poraża mnie dojrzałość, bystrość i umiejętność nazwania uczuć kolegi @Nitram92 :)

@tomash - bądź dumny z siebie, nie zrażaj się takim traktowaniem Ciebie przez nią, nie daj jej odczuć, że Ciebie zraniła i zdołowała.

eh...nawet @kasztanko nie wiesz jakie to trudne zapomniec o niej..:) ciągle mam ją przed oczami i skupic sie na zadnej pracy nie mogę..:)
a jak juz próbowałem ją znienawidzic to przypadkowo ją dziś zobaczyłem i od nowa zaprząta mają głowe..:)
Jak sie z tego wyleczyc?? :)

#1128 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 04 maj 2008 - 22:36

Pytanie dla uwodzicieli

"Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" :) . Jak narazie nie mam ochoty na żadnen poważny związek :) jakoś nie ciągnie mnie do tego zabardzo.

Swój chłop kurde.. polać mu. :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#1129 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 04 maj 2008 - 22:43

Pytanie dla uwodzicieli dzięki :) a napił bym sie chętnie :)

#1130 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 04 maj 2008 - 22:48

Pytanie dla uwodzicieli

Właśnie ile takich znajdziesz? Ja dam wolną ręke, chcesz siedzieć w domu ok, chcesz do pracy ok ale prawde pisząc kogo dziewczyna wybierze... kolesia z odpicowaną b-emką czy chłopaka na ursusie :) przeważnie jest tak, że gdy nasze koleżanki które posmakują miasta to i m palma odbija (nie wszystkim oczywiscie) i zapominaja o swoich kolegach z wioski, są za tymi pięknisiami po solarce z kilem żelu na głowie... często te z miasta to naprawde w porzo koleżanki... wracając dopracy... w życiu nie pozwoliłbym by dziewczyna miała np mi karmić świnie, gospodarstwo to moja praca, mój warsztat... pojedno na zachodzie dziewczyny widzą jakie jest życie, na poziomie, inny sposób na życie... tamten świat impomuje a my co? kilowy ziemniak przecież nie oto chodzi :) staram się byc uczynny szarmancki ale dzis dziewczyna nie patrzy na to że otworzysz jej drzwi do auta czy lokalu, pomozesz założyć kurtke, odsuniesz krzesło, przepuscisz przodem... musisz byc gość z dobrą ściemą a ja tego naprawde nie umiem... jestem sobą czyli za spokojny bo co ja mam do zaoferowania, nie zwiedziłem wiele świata, niewiele widziałem, przygód też niezbytnio... a o gospodarze nie ma co opowiadać bo nie tędy droga... ogólnie trzeba liczyć na łut szczęścia... pozdro panowie, ja spadam na disco

A co powiesz o chłopaku w porządnym AUDI :) i w porządnym ciągniku ?
Ja nie zamierzam mieć tylko gospodarki, lecz firme i to dobrze prosperującą - firma wielodziedzinowa :) a z gospodarki to tylko króliki i pare ha :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1131 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 maj 2008 - 13:24

Pytanie dla uwodzicieli

A co powiesz o chłopaku w porządnym AUDI :) i w porządnym ciągniku ?
Ja nie zamierzam mieć tylko gospodarki, lecz firme i to dobrze prosperującą - firma wielodziedzinowa :) a z gospodarki to tylko króliki i pare ha :)

sam chciałem i mogłem mieć ale po co mi jak to chodliwe wśród złodzieji, zreszta nie rwie lasek na auto... co do firmy to w moim przypadku firma na uboczu 3km od drogi nr 22 raczej odpada, pracuje z szwagrem kilka dni w tygodniu(3-4) a tak to u siebie... i co do tego dziewczyna ktora patrzy tylko na to co masz w portfelu i w garażu to zła dziewczyna...wole byc wtedy sam ot... smierć blacharom
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1132 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 05 maj 2008 - 14:43

Pytanie dla uwodzicieli nie mówie że bym rwać laski na samochody, lecz mieć je (samochody) :)

powiedzćie mi, mam 16lat jestem zakochany w pewnej dziewczynie od półtora roku ( tylko prosze niech mi nikt nie mówi że to jest tylko zauroczenie, bo ja jestem za młody na miłość i nic o tym nie wiem :) ) oczywiście ona mnie nie chce, bo nie jestem taki jakiego ona sobie wymarzyła : długie włosy, najlepiej wylizane, bardziej kobiece niż męskie rysy twarzy :)
Ale czy ona po pewnym czasie. Chyba dziewczyna - kobieta ma w życiu taki okres, czyli szukania ustabilizowania w życiu :) nie mówie że od razu sie żenić, ale znaleźć chłopaka który sobą coś prezentuje, ma pasje, przyzwoicie zarabia itp.
to czy kurcze ona może zmienić upodobanie i przestać się zachwycać długowłosymi lalusiami, którzy szpanują kasą tatusia, a sami nic w życiu nie zdziałają ? i czy wtedy mam szanse, oczywiście jak coś zdziałam w życiu.
No i jeszcze jedna sprawa ? Czy siostra starsza, lub mama dziewczyny ma jakiś wpływ na dziewczyne i ona może pod ich namowami zmienić decyzje co do chłopaka?:)

#1133 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 maj 2008 - 22:19

Pytanie dla uwodzicieli

nie mówie że bym rwać laski na samochody, lecz mieć je (samochody) :)

ja bym wolał miec w garażu taki kurek z napisem Pb95 i żeby stamtąd płyneła i nigdy sie nie skończyła benzyna... ale to nie miejsce na opisywanie swych marzen co do aut... moge nawet na pieszo chodzic do chojnic czy do okolicznych wsi byle była tam moja królowa.. :) :)

#1134 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 05 maj 2008 - 22:50

Pytanie dla uwodzicieli

"Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" :)

Tak mawiał (i robił) Freddie Mercury i marnie skończył... :)
Także chłopaki - bezpieczny sex albo zero sexu!

Jak sie z tego wyleczyc?? :)

...znaleźć sobie inny obiekt pożądania... :)

...albo pozwól sobie po prostu na przeżycie tych wszystkich trudnych emocji...daj sobie czas z uporaniem się z tym wszystkim. Za jakiś czas będziesz sie łapał na tym, że o niej nie myślisz... :)

Dnia dzisiejszego o godzinie popołudniowej po raz kolejny zawiodłem sie na płci przeciwnej, jednakże los sponiewierał mnie nieco w tej dziedzinie i jestem już dość znieczulony na takie zagrania.

Uprzedzam że o żadne miłości tu nie chodzi, ot bliższa znajomość z dziewczyną (...)

...już czuć, jak wbijasz się w zbroję :) , która pozwala nie odczuwać czegokolwiek związanego z emocjami i uczuciami...Przeobrażasz się, by nie czuć smutku. Tylko chłód. Cóż...nikt nie znosi być zawiedzionym...

ale nie o to chodzi, popatrzcie Panowie na ten temat, 59 stron żalu, zawiedzenia, rozczarowania...

Eej! :) Nie przesadzaj! 23 strony opisów sytuacji, 10 stron porad, 15 stron żartów, 5 stron nie związanych z tematem i tylko 6 stron żalu, zawiedzenia, rozczarowania :) .

#1135 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 06 maj 2008 - 21:14

Pytanie dla uwodzicieli Panowie nie jest tak źle. Przecież jak dziewczyna widzi Ciebie na dysku to nie wie że masz hektary. Trzeba próbować zagadywać, nie zawsze sie udaje, wiem po sobie. Ale ja próbuje parę razy sie udało zdobyć numer kilka buziaków potańczyć na dyskotece. Ale nie zawsze jest tak fajnie. Na jednym dysku zagadałem do 8 dziewczyn i każda mnie spławiła. Ale na ostatnim zagadałem do dwóch i z jedną się trochę bliżej zapoznałem. Jeśli dziewczyna też zadaje pytania to znaczy że jest tobą zainteresowana a jeśli tylko od niechcenia odpowie na twoje pytania to ją olewam bo jej sie najwyraźniej nie podobam. Tak przynajmniej ja to odbieram. pozdrowienia i powodzenia.

#1136 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 06 maj 2008 - 21:35

Pytanie dla uwodzicieli seba przeczytałem twoj post i naprawde spodobało mie sie to co w nim piszesz tylko żebys tak nie zagadywał zawsze a z zadną cos na powaznie ;P

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#1137 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 07 maj 2008 - 12:31

Pytanie dla uwodzicieli coś w tym jest co seba pisze... ale samo podejscie juz sprawia trudnosc... ja brad pitt to nie jestem :)

#1138 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 07 maj 2008 - 15:40

Pytanie dla uwodzicieli I nie będziesz Bradem Pittem :) . Przestań o tym myśleć i bądź...sobą.

No i jeszcze jedna sprawa ? Czy siostra starsza, lub mama dziewczyny ma jakiś wpływ na dziewczyne i ona może pod ich namowami zmienić decyzje co do chłopaka?:)

Jak najbardziej! :) Bywa, że matka i siostry mają ogromny wpływ na decyzję córki/siostry, co do wyboru kandydata na chłopaka/narzeczonego/męża. Siostry mogą nawet posunąć się do takiego kroku, że umówią się z Tobą i spotkają (podstępnie :) ) , by wypytać się Ciebie o to, kim jesteś, co w życiu porabiasz, co planujesz. Sprawdzą po prostu, czy masz uczciwe zamiary :) .

#1139 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 maj 2008 - 17:42

Pytanie dla uwodzicieli No i koniec gadałem z nią a raczej chciałem to powiedziała że z takimi byrakami jak ja nie ma zamiaru gadac, to z mojej strony też była mała wiązanka ale do rzeczzy, mam kolejną okazje z dziewczyną (może) jest jedna koleżanka w klasie mojej i tak z nia gadałem kiedyś i teraz ale ona chyba coś ...... sama przychodzi żeby porozmawiać nie będę sie spieszył bo czasami się coś popierdzieli, wczoraj na technice dostałem jakąś kartke z wymiarami bo nie byłem z miesiąc na technie i trza zaległe prace zrobić. posadził mnie w ławce z nia i jeszcze inną, on robiła to wcześniej to mi wyrwała kartke i zaczeła robić za mnie gość sie patrzy a on nie chce oddać to musiałem na ten czas wyrywać jej oa jak zaczoł innym znowu sprawdzać to ona znowu zaczynala, chyba nie wiedziała czym to grozi bo ten koleś jest troche hmhmhm... ale w nowym roku już go nie obacze bo na emeryture pójdzie. Co mam robić żeby jej nie stracić lecz zyskać
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1140 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 07 maj 2008 - 21:37

Pytanie dla uwodzicieli

I nie będziesz Bradem Pittem :) . Przestań o tym myśleć i bądź...sobą.

Jak najbardziej! ;) Bywa, że matka i siostry mają ogromny wpływ na decyzję córki/siostry, co do wyboru kandydata na chłopaka/narzeczonego/męża. Siostry mogą nawet posunąć się do takiego kroku, że umówią się z Tobą i spotkają (podstępnie :) ) , by wypytać się Ciebie o to, kim jesteś, co w życiu porabiasz, co planujesz. Sprawdzą po prostu, czy masz uczciwe zamiary :) .

ale droga Kasztanko dziewczyny mawiaja tak: "powiniem mnie przyciągnąć wzrokiem a zatrzymać charakterem" tu jest pies pogrzebany bo ani to ani drugie nie jest moją mocną stroną...