Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1061 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 19:08

Pytanie dla uwodzicieli ale wy wszyscy bojacy jestescie ze nie wiem chyba nikogo nie zabijamy ani nic tylko dajemy lekko do zrozumienia zeby sie odczepil od danej osoby i tyle...
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 01:11
  •  

#1062 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 19:24

Pytanie dla uwodzicieli grupka na jednego to odważni... spróbowałbyś solo to może by ci się tego ode chciało. A i tylko takie sposoby głupim kobietom imponują. A zagłębiając się bardziej w temat to jest dużo dziewczyn którym praca rolnika nie przeszkadza. Sam mam taka i nie chce jej stracić. Szkoda ze nie jestem juz tak z rok,2 lata straszy to juz bym myśłał powazniej o małżeństwie, bo można się bawić do 25 lat ale czy potem przytrafi się taka która będzie chciała byc ze mną. Do tego że jeszcze zajmuje się taka praca która jednak utrudnia znalezienie dziewczyny to nie będę z nie rezygnował,choć niektórzy zmieniają dziewczyny/chłopaków jak rękawiczki to my się trzymamy razem. Życz wszystkim poszukującym swoich partnerek powodzenia, a tym którzy juz je maja wytrwałości w związku.
Kolego tomash z deklarowaniem uczuc i planów o związku poczekaj trochę aż będzie między wami lepiej i wtedy jej to powiedz. Nie prosto z mostu. Zbyt długo tez nie czekaj bo pomysli że się wcale wobec niej nie zobowiązujesz i że słabo ją kochasz.

#1063 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 20:04

Pytanie dla uwodzicieli ale ja nie mam w tym rzadnego interesu tylko pomagam kolegam tak wiec ja nie mam za co wychodzic z nimi na solo...

#1064 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 21:14

Pytanie dla uwodzicieli nie ja nie chce nikogo bić bez przesady z tego powodu a do kryminału broń Boże, juz byłem nma życiowym zakrecie i na szczescie tylko mi pogroził prokurator... chyba że jej by cos chcieli zrobic to już inna sprawa... kiedys tylko z przypadku poszedłem pomoć sie bić jedni na drugich i efekt był taki ze mam wybite dwa zeby całe szczescie ze nie z przodu... a ten kolo jest Francuzem a Polki raczej maja słabość do takich o ile sie nie myle... szkoda bo sie wpiernicza a ja do niej mialem, mam i bede miec... hyh poznam inna a i tak sie nie uda mi... i jej tez nie i jakos nadal mnie nie chce choc z tego co mi mowila jej kolezanka to ona ma cos do mnie tylko nie chce mi potem po tygodniu powiedziec ze to jednak nie to... zycie, peszek jak to ona mawia B) może Kasztanka cos mądrego mi doradzi...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1065 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 21:59

Pytanie dla uwodzicieli Hehe bójka o dziewczyne 1-3 klasa podstawówki... B)
W kilku to kozak, ale samemu to trzepie portkami :)
@bartus16
Zapamiętaj że inni też mogą mieć znajomych, złapią cie w kilku to "dadzą Ci lekko do zrozumienia, żebyś odczepił się od danej osoby" :)

#1066 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 kwiecień 2008 - 22:07

Pytanie dla uwodzicieli Jeśli by chodziło o moją dziewczynę zawsze się będę o nią był nie ma bata ale tak to jestem przeciwny bójką.

Staram sie trzymać zdala od problemów
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#1067 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 22:13

Pytanie dla uwodzicieli Miałem na myśli żeby zaimponować dziewczynie

#1068 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 22:34

Pytanie dla uwodzicieli ja zmądrzałem dwa lata temu więc... zreszta ja mówie tak: tam gdzie biją tam mnie nie ma...a pojedno ja kolegów nie mam B) na szczescie mam koleżanki hyh

#1069 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 22:35

Pytanie dla uwodzicieli żeby sie czuła bespieczna

#1070 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 01 maj 2008 - 08:13

Pytanie dla uwodzicieli

Hehe bójka o dziewczyne 1-3 klasa podstawówki... :)
W kilku to kozak, ale samemu to trzepie portkami :)
@bartus16
Zapamiętaj że inni też mogą mieć znajomych, złapią cie w kilku to "dadzą Ci lekko do zrozumienia, żebyś odczepił się od danej osoby" :)

oj przesadzasz oj jak mnie zlapia to najwyzej bede mial maly urlop od szkoly :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1071 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 01 maj 2008 - 11:48

Pytanie dla uwodzicieli

oj przesadzasz oj jak mnie zlapia to najwyzej bede mial maly urlop od szkoly :)

jedni się lubią bić inni nie..ale ja wychodze z załorzenia że jak dany typ chodzi wymachując rękoma i miotając barami w lewo i w prawo i w dodatko krzyczy do każdego : "Chcesz w ryj" to dla mnie jest zwykłym frajerem...znam takich osób od cholery, przykładem jest pewien kolega który do każdego kozaczy a jak go dorwali kiedyś to spierdzielał aż się dymiło, ale i tak dostał.. więc ci co najwiecej kozaczą to najwieksze cieniasy są.

Nie mówię.. jeśli chodzi o dziewczynę to ok, bo wiadomo jaka sprawa, przywalić można jak coś się dzieje niedobrego ale tak... bójka nic nie wskóra, jedynie siniaki, śliwa pod okiem i to wszystko. :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#1072 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 maj 2008 - 20:52

Pytanie dla uwodzicieli heh..jak czytam to mi na mysl przychodzi tylko jeden pomysł...
jak znajdziecie tego goscia i mu zrobicie "kuku" to jak laska sie dowie to juz od razu macie u niej przegrane..nom chuba ze sie nie dowie.. :)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1073 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 01 maj 2008 - 22:40

Pytanie dla uwodzicieli

(...) może Kasztanka cos mądrego mi doradzi...

Jedno mi tylko do głowy przychodzi - nic na siłę...

Ech! Dziewczyny są tylko niezmienne w swojej zmienności...

#1074 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 maj 2008 - 09:21

Pytanie dla uwodzicieli

Jedno mi tylko do głowy przychodzi - nic na siłę...

Ech! Dziewczyny są tylko niezmienne w swojej zmienności...

i sądzisz że z czasem w żadnym przypadku nic się kompletnie nie zmieni na dobre tak jak było kiedyś?

#1075 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 03 maj 2008 - 15:17

Pytanie dla uwodzicieli

Ma rację! Ma rację! :)

Bo zobacz @tomash - postaw się na miejscu tej dziewczyny. Podchodzi tym razem do Ciebie nieznajoma i mówi, że jej się podobasz, na dzień dobry wyznaje Ci miłość i że chce z Tobą chodzić. Co Ty wówczas pomyślisz? Jak się poczujesz? Przypuszczalnie będziesz chciał uciekać, gdzie pieprz rośnie - nie znasz przecież dziewczyny, nie wiesz o niej nic, jej wyznanie nasuwa myśli o poważnym już związku. A gdzie radość z poznawania się?

Na początku znajomości wszystko bazuje na niepewności. Na razie bawcie się dobrze i miło spędzajcie czas. Moim zdaniem powinieneś poczekać na jej ruch (kurczę! brzmi to jakbym sterowała tą znajomością! :) ), niczego tymczasem jej nie oferując. @Nitram92 dobrze Ci radzi - ma już doświadczenie :).

no i znow d*pa:(
zadnego znaku zycia z jej strony..
jak dzwoniłem to niby ok.. ale jak pytam jej kolezanke o co jej chodzi to dowiedziałem sie ze ola uwaza ze to nie to itp...
wiem.. nic na siłe.. ale dlaczego mi tego ona nie powie tylko tak sie musze meczyc w niepewnosci..
A jak postawiłem sprawe jasno i napisałem ze czuje ze jest cos nie tak i niech mi wytłumaczy co jest grane to tez milczy..albo niech powie ze tak albo ze mam spadac....
@kasztanka o co moze jej chodzic bo nie rozumiem takiego milczenia..??
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1076 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 03 maj 2008 - 17:33

Pytanie dla uwodzicieli może jeszcze nie jest pewna swojego uczucia , do tego potrzeba czasu... :)
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#1077 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 03 maj 2008 - 17:38

Pytanie dla uwodzicieli Dajta se ludzie spokój.. ciepło sie robi.. roboty zaraz przybędzie to wam sie za dziewczynami uganiać odechce. :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#1078 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 03 maj 2008 - 17:45

Pytanie dla uwodzicieli Dam ci jedną rade.... Nie pytaj się jej koleżanek co ona o tobie myśli... To tylko świadczy o tym, że jesteś niesmiały, co jednoznaczne jest z tchórzostwem, więc lepiej wziąśc sie w garśc, podejśc i spytac sie: tak czy nie...

#1079 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 03 maj 2008 - 17:48

Pytanie dla uwodzicieli I jak nie to sobie daj spokój... ja też kiedyś tak miałem, ale dziewczyna która mi sie podobała powiedziała "nie" no to nie, na początku nie mogłem sie pozbierać a po 2 tygodniach już przeszło... i teraz się już nie narzucam, bedzie okazja to sie ją wykorzysta, nie bedzie to sie czeka aż bedzie a nie na siłę...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1080 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:53

Pytanie dla uwodzicieli

Dam ci jedną rade.... Nie pytaj się jej koleżanek co ona o tobie myśli... To tylko świadczy o tym, że jesteś niesmiały, co jednoznaczne jest z tchórzostwem, więc lepiej wziąśc sie w garśc, podejśc i spytac sie: tak czy nie...

no i spytałem sie..przez tel bo sie spotkac nie chciała,,
zadzwoniłem..odebrał jej kolega z wioski którego poznałem wczesniej..powiedział mi ze mam sobie dac spokój bo ola ma chłopaka.. (tak serio to nie ma..tylko mnie wkręciła zebym sie odwalił)
heh..mogłem sie tego spodziewac.. ale nie rozumiem jednej rzeczy dlaczego tak długo tego nie mowiła i dlaczego straszy mnie swoim kolegą,,,jakby sama nie mogła mi tego powiedzec:(
odpuszczam sobie ją..ale nie tak szybko zapomnę..dzieki za wszystkie rady..szczególnie @kasztance bo pomogły tylko ja jak to zwykle bywa wszystko spierdo**iłem :) narka:(