Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 15:54

Pytanie dla uwodzicieli @tomash z tym ze sie nie będziesz odzywał tez nie jest dobrym pomysłem, bo dziewczyna pomyśli ze ja olałeś. Jeśli piszecie ze sobą, rozmawiacie to róbcie tak dalej, ale nie wspominaj nic o twoich uczuciach. (jeśli coś pomieszałem to niech ktoś doświadczony mnie poprawi)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 19:25
  •  

#1042 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 16:45

Pytanie dla uwodzicieli Krótko i zwięźle jak @łysyrolnik wyżej;) Widzisz, bo od zdobywania jesteśmy my, dlatego jeśli sie nie bedziesz odzywał to dziewczyna poczyta to jako znak ''nie, to nie i cześć''. Niestety, jak to w zyciu bywa, w takich chwilach to kobieta dyktuje warunki, bo wkońcu merytorycznie wygląda to tak ze my zabiegamy a one decydują. Nie możesz wyskakiwac z uczuciami, ani wiesz, wszelkie aluzje na ten temat, staraj sie tez unikac tematów byłych jej i Twoich związków, na pranie bródów przyjdzie jeszcze czas. Ale, i tu znowu wątek równowagi. Nie mozesz też dawac po sobie znac ze stanowi to dla Ciebie jakieś TABU, Jezeli zapyta Cie o coś takiego, mów, nie kręć i nie wikłaj, nie przeinaczaj faktów, przedewszystkim bądź sobą, w jak najlepszym wydaniu [wiadomo ze mamy rózne dni jedne lepsze drugie gorsze], Nie nastawiaj sie też na biernego słuchacza, ani z drugiej strony na rozgadanego bawidamka, Raz jeśli ona bedzie musiała być motrem dyskusji, wkońcu sie jej znudzi, dwa jełśi Ty nie dopuścisz jej do głosu ewidentnie ja zlekceważysz, a ona jest najwazniejsza;] Staraj sie uważnie słuchac tego co mówi, często kobieta szuka w mężczyźnie kogoś kto wysłucha tego co ma do powiedzenia, o co trudno w jej noralnym życiu gdy jest osobą zkrytą i cichą.Każdy człowiek ma inny sposób interpretacji otaczającego nas świata, spróbuj poznac jej świat, pozwól jej go przedstawićB) Pozdrawiam

P.S Pisze co czuje, co myśle, a czy ma to wartośc nie jestem w stanie Ci powiedzeć [duzo też zależy od osobowości jaką ma twoja wybranka, pamiętaj, jezeli czujes ze przed spotkaniem zaczynasz byc kimś innym, albo postaraj to natychmiast zmienić, albo zmien kolezanke, bo bez sensu jest zyć 24/h 7 w tygodniu w filmie], chociaż, jak tak sobie przeczytam, zastanwiam sie czy nie napisac jakiegoś poradnika;p

#1043 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 17:00

Pytanie dla uwodzicieli A ja Wam powiem, że żadna dziewczyna się we mnie nie buja i nieprzejmuję się tym, bo najpierw chce zdobyć wiedze rozwinąć interes, a potem dopiero przyjdzie czas na dziewczyny B) Czyli po 25 roku życia :)

#1044 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 17:08

Pytanie dla uwodzicieli Ale po tym 25 roku życia możesz być tak pochłonięty praca, ze nie będziesz sie interesował wypadem na podrywy.

Honda - The Power of Dreams :)

#1045 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 29 kwiecień 2008 - 17:11

Pytanie dla uwodzicieli Ciekawe czy jak poznasz jakąś super dziewczyne to będziesz mógł się jej oprzeć i wytrzymasz do 25 roku życia. B)
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#1046 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 17:13

Pytanie dla uwodzicieli Mamy nieco inną hierarchię wartości, ale spoko. Zakochasz sie, zmienisz zdanie;)

#1047 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 17:25

Pytanie dla uwodzicieli Może się uda jak wyżej pisałem, a jak nie to bedzie jak bedzie B)

#1048 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 18:04

Pytanie dla uwodzicieli

A ja Wam powiem, że żadna dziewczyna się we mnie nie buja i nieprzejmuję się tym, bo najpierw chce zdobyć wiedze rozwinąć interes, a potem dopiero przyjdzie czas na dziewczyny B) Czyli po 25 roku życia :)

Brawo JD! Widze że mamy podobne podejście, choć ja nie mam ustalonej jakiejś "granicy", może być 25, 30 albo i 100 jak dożyje, może też nie być wcale, łotewer... O swoich mniej lub bardziej traumatycznych przeżyciach lepiej nie będe pisał ale stokroć wole zająć sie swoją pracą i swoim hobby, a jak na tym wyjde czas pokaże. Będe szczery, zamiast spinać sie i napinać przed jakąś dziewczyną która ma mnie głęboko w... "poważaniu", wole wypić browca z kumplami albo wyskoczyć na wypad off-road. 3 lata jestem "sam" i dobrze mi z tym, choć nie ukrywam coś tam sie działało ale z każdym działaniem utwierdzałem sie w powyższym przekonaniu, niestety... Szkoda czasu i nerwów :)

#1049 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 18:12

Pytanie dla uwodzicieli @mirasek że zapytam
A ta dziewczyna z avatora siedząca na obciążniku to kto? B)

#1050 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 18:18

Pytanie dla uwodzicieli Nie jesteś pierwszym i ostatnim użytkownikiem który o to pyta B)

To Miraska siostra cioteczna :)

P.S mogłbys dodac do galerii duzą fotkę :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:30

Pytanie dla uwodzicieli

Nie jesteś pierwszym i ostatnim użytkownikiem który o to pyta B)

To Miraska siostra cioteczna :)

Taa a potem takie marciny ściągają fotki na kompa :) heheheheh

KS Falubaz

#1052 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:42

Pytanie dla uwodzicieli

A ja Wam powiem, że żadna dziewczyna się we mnie nie buja i nieprzejmuję się tym, bo najpierw chce zdobyć wiedze rozwinąć interes, a potem dopiero przyjdzie czas na dziewczyny B) Czyli po 25 roku życia :)

Też tak myślałem.. ale to przyszło nie spodziewanie.. normalnie mowie wam.. szkołe zaczynam zawalac.. a w gospodarstwie zadna robota mi nie idzie.. tak mi utkwiła w głowie ze zero koncentracji i skupieni.. tylko ona przed oczami..
@jd1052 tak mowisz ale i tak wiem ze jak spotkasz te jedyną to nie powiesz jej przeciez ze ma poczekac az rozwiniesz interes..itp:)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#1053 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 21:42

Pytanie dla uwodzicieli

To Miraska siostra cioteczna B)

O to to :) niestety już dawno zajęta :)

Na duży format nie mam zezwolenia :)

#1054 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 22:03

Pytanie dla uwodzicieli @mirasek
z tomkiem wypijesz jakas falszke a ja w tym czasie spotkam sie z Twoja siostra... B) co Ty na to?

#1055 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 07:25

Pytanie dla uwodzicieli No, ostatnio pogoda taka flaszkowa B)

#1056 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 14:43

Pytanie dla uwodzicieli a waszym zdaniem panowie koledzy i panie koleżanki... gdy sie nmaprawde kogos chce( ją oczywiscie) a ona raz chce potem znów chce a potem ciagle że mam cos do ciebie ale... i ciagle tylko takie ale ani o uczuciach pogadac... co na taki dylemat gdy jestem ja... ona... i jakis drugi kolo sie do niej podwala a ja wiem że on ją wykorzysta i oleje... fakt kolo ma wygląd.... kase ubrany i gadke że wymiekam...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#1057 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 15:07

Pytanie dla uwodzicieli ja to bym zrobil tak wylukaj go gdzies z kumplami i tak zrob zeby sie zrobil brzydki z ryja i juz bedzie oki moi koledzy zawsze to stosuja dlatego wszedzie mam wrogów bo zawsze ide za nimi B)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#1058 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 18:45

Pytanie dla uwodzicieli A jak przypadkiem zabijecie kolesia w takiej akcji to co? Lecisz mistrzu do kryminału i jesteś udupiony na całe życie... Pomyśl czasami troszeczke... A co jak koleś będzie miał nóż i go użyje? A co jak po wszystkim przyjdzie i spali Ci chate jak będziesz spał? B)

Młodzi gniewni i Wasze pomysły, buahaha :)

#1059 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 30 kwiecień 2008 - 18:57

Pytanie dla uwodzicieli odrazu zabic tylko postraszysc i troszke mu ryj uszkodzic
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 30 kwiecień 2008 - 19:04

Pytanie dla uwodzicieli

ja to bym zrobil tak wylukaj go gdzies z kumplami i tak zrob zeby sie zrobil brzydki z ryja i juz bedzie oki moi koledzy zawsze to stosuja dlatego wszedzie mam wrogów bo zawsze ide za nimi B)

heh.. sam pod soba dołek kopiesz :) Jak cie kiedy "koledzy" dojdą to bedzie z ciebie placek :) Bujka to ostatnia rzecz jaką bym proponował. Lepiej juz gosciowi dać delikatnia(nie tłuc odrazu) zeby dał jej spokój.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!