Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#961 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 14 kwiecień 2008 - 18:24

Pytanie dla uwodzicieli LoL nie ma z czego sie śmiać, dziewczyna ci sie podoba i już ;]

Twoim rodzicą nie podobał nikt sie w twoim wieku?
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 11:48
  •  

#962 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 14 kwiecień 2008 - 21:32

Pytanie dla uwodzicieli rodzice lubią sie śmiac z takich rzeczy ale chyba im to nie jest obojętne czy ich dziecko ma jakąs miłosc :D
mi ostatnio ojciec powiedzial ze zamiast za dziewczynami patrze za ciągnikami ;D

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#963 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 14 kwiecień 2008 - 21:33

Pytanie dla uwodzicieli

witam poprostu pisz to co myslisz.... jak ci sie podoba to jej to napisz poprostu. dziewczyny lubia jak sie im mowi czule i mile slowka
na poczatek napisz jej co u niej przedstaw sie i takie tam..... pozniej przejdz do konkretów
bedzie dobrze jak cos to pisz narty :D

No i ja właśnie w te podchody jestem do bani. Jak wale to z "grubej rury" lub "prosto z mostu". :D
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#964 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 13:58

Pytanie dla uwodzicieli

Twoim rodzicą nie podobał nikt sie w twoim wieku?

moze i sie ktos podobal
jeszcze mi sie niezwierzali :D
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#965 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 15 kwiecień 2008 - 14:14

Pytanie dla uwodzicieli xD bywa :D
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#966 Share mirekczorny30ha

mirekczorny30ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:szeroki krąg zainteresowań :o)

Napisany 15 kwiecień 2008 - 21:02

Pytanie dla uwodzicieli

witam jestem tu od niedawna... moim zdaniem dziewczyny i tak nie zechcą chłopaka rolnika... w końcu mamy ere kobiet wyzwolonych i wiele też telewizja i pozostałe media kreuja, przykra prawda:(

w pełni sie zgadzam

#967 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 16:09

Pytanie dla uwodzicieli

w pełni sie zgadzam

oj chłopaki wy chyba nigdy nie byliście na jakiejś głębokiej wsi,tam to dopiero są dziewczyny, zobaczy wodę i internet w domu i jest juz u ciebie na gospodarce hehehheheheeh

#968 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 16:29

Pytanie dla uwodzicieli

oj chłopaki wy chyba nigdy nie byliście na jakiejś głębokiej wsi,tam to dopiero są dziewczyny, zobaczy wodę i internet w domu i jest juz u ciebie na gospodarce hehehheheheeh

Sam chyba na takiej głębokiej wsi siedzisz i cwaniakujesz ze masz internet!!! :D
Co to jest głęboka wieś? rozumiem że szukasz dziewczyny z biednego domu która poleci na twój majatek? :D , takie dziewczyny żyja w przeświadczeniu że na gospodarce można tylko się wykończyć i trzeba dokłądać do tego interesu i nic sie nie osiągnie a przykład tego mają w domu bo nie maja wody i internetu :)
może i któraś poleci ale uchwaj Boże przed niektórymi takimi laskami, albo uchowaj Boże te dziewczyny przed tesciami z którymi miały by mieszkać :) .
Tak naprawde dziewczyny nie boją się tyle gospdarki co teściów, a przykłady mam u znajomych.
ps. już pewien koleś w okolicy ożenił się z rosjanką bo ta będzie naginać a on sobie drinkował, a teraz nie dość ze musi płacic alimenty to jeszcze rodzina z rosji domaga siemajątku :)

#969 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 18:38

Pytanie dla uwodzicieli nie cwaniakuje nie mieszkam na gebokiej wsi, a żonę juz prawie mam pomimo mojego młodego wieku,
A może nie jest tak jak napisałem,chociaz to tak bardziej w żartach było. Jak dziewczyny nie chciały by być na gospodarce to by była jakaś katastrofa

#970 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 08:46

Pytanie dla uwodzicieli ja nie szukam kury domowej ale takie jest przeswiadczenie dziewczyn i co ważne... gospodarka wiąże nas z pewnym miejscem do którego trzeba wracać a dziewczyny we większośc inie sa domatorkami chca widzieć swiata ale ten świat to nie nasza wieś i promień 100km(myśle o wypadach w granicach możliwości zdrowego rozsądku bo taki bogaty jeszcze nie jestem) Chciałbym wiel obowiązków wykonywać wspólnie ciekawe ilu potrafi sobie uprać przebrać pościel pomyć naczynia podłoge okna... akurat to umiem i napewno dziewczyna nie jest mi w tym potrzebna żeby była służącą tylko żeby wspólnie w tym życiu być... ps: na gospodarze i tak do końca nie zostane, teraz jeszcze 4 lata jak się skończy progrm rolnosrodowiskowy i wypad... dzierżawa i lepiej pomyslec o budowie domu... i statecznej pracy jako spawacz albo operator koparki
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 08:59

Pytanie dla uwodzicieli

nie cwaniakuje nie mieszkam na gebokiej wsi, a żonę juz prawie mam pomimo mojego młodego wieku,
A może nie jest tak jak napisałem,chociaz to tak bardziej w żartach było. Jak dziewczyny nie chciały by być na gospodarce to by była jakaś katastrofa

Sorki że tak napisałem, nie wiem jak u was, ale w naszych stronach głęboka wieś wiąże się z patologią i po pgr-wskimi osiedlami gdzies daleko w łąkachw polach gdzie faktycznie nikt nie ma internetu, lub nawet wody czasami ;)

Karolbor stateczna praca to operator koparki lub spawacz - to ja już wole być rolnikiem!

#972 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 18:46

Pytanie dla uwodzicieli Tylko że rolnik nie dostanie urlopu a zwykły pracownik tak... i możesz go spedzić z dziewczyna/żoną gdziekolwiek a na gospodarstwie koło komina tylko się obracasz i co dziewczynie po takim... brzydko mówiąć(pisząc) to są ograniczenia gdybym miał drugi raz wybór co dalej po szkole to napewno szedłbym na politechnike albo do wojska albo wyjechał stąd może i nawet na zawsze... gospodara to żaden wabik na dziewczyne... pogódźmy się panowie z tym, że tylko kobieta o złotym sercu i naprawde jak drogocenny skarb nas zechce... gdybym taką znalażł i ona mnie zechciała niczego nawet góry pieniedzy do szczescia mi nie trzeba... ;)

#973 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 20:41

Pytanie dla uwodzicieli

Tylko że rolnik nie dostanie urlopu a zwykły pracownik tak... i możesz go spedzić z dziewczyna/żoną gdziekolwiek a na gospodarstwie koło komina tylko się obracasz i co dziewczynie po takim... brzydko mówiąć(pisząc) to są ograniczenia gdybym miał drugi raz wybór co dalej po szkole to napewno szedłbym na politechnike albo do wojska albo wyjechał stąd może i nawet na zawsze... gospodara to żaden wabik na dziewczyne... pogódźmy się panowie z tym, że tylko kobieta o złotym sercu i naprawde jak drogocenny skarb nas zechce... gdybym taką znalażł i ona mnie zechciała niczego nawet góry pieniedzy do szczescia mi nie trzeba... ;)

Coś w tym jest :/

KS Falubaz

#974 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 13:26

Pytanie dla uwodzicieli a takie pytani co dziewczyna robi na gospodarce??????? prawie nic czasami wyjdzie coś pomóc,a tak to w domu siedzi ugotuje obiad posprząta, nie jedna woli takie życie jak by miała codziennie chodzić do pracy

#975 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 18:47

Pytanie dla uwodzicieli Właśnie ile takich znajdziesz? Ja dam wolną ręke, chcesz siedzieć w domu ok, chcesz do pracy ok ale prawde pisząc kogo dziewczyna wybierze... kolesia z odpicowaną b-emką czy chłopaka na ursusie ;) przeważnie jest tak, że gdy nasze koleżanki które posmakują miasta to i m palma odbija (nie wszystkim oczywiscie) i zapominaja o swoich kolegach z wioski, są za tymi pięknisiami po solarce z kilem żelu na głowie... często te z miasta to naprawde w porzo koleżanki... wracając dopracy... w życiu nie pozwoliłbym by dziewczyna miała np mi karmić świnie, gospodarstwo to moja praca, mój warsztat... pojedno na zachodzie dziewczyny widzą jakie jest życie, na poziomie, inny sposób na życie... tamten świat impomuje a my co? kilowy ziemniak przecież nie oto chodzi :) staram się byc uczynny szarmancki ale dzis dziewczyna nie patrzy na to że otworzysz jej drzwi do auta czy lokalu, pomozesz założyć kurtke, odsuniesz krzesło, przepuscisz przodem... musisz byc gość z dobrą ściemą a ja tego naprawde nie umiem... jestem sobą czyli za spokojny bo co ja mam do zaoferowania, nie zwiedziłem wiele świata, niewiele widziałem, przygód też niezbytnio... a o gospodarze nie ma co opowiadać bo nie tędy droga... ogólnie trzeba liczyć na łut szczęścia... pozdro panowie, ja spadam na disco

#976 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 18:49

Pytanie dla uwodzicieli aha i co to za życie dla niej... sprzątac gotować?? służącą mieć... nie nie... ja bym chciał wiele domowych obowiazków razem wykonywać na tyle ile bym mógł, jestem facetem który obejdzie sie bez obiadu...

#977 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 20:53

Pytanie dla uwodzicieli kobieta na gospodarstwie nie jest po to zeby być tzw "kurą domową". Jeśli wybrała sobie rolnika to chyba wiedziała co robi sie w gospodarstwie weźmy np. moją ciocie.Ona bardzo chetnie pomaga ale juz nie przy wszystkich pracach.To co moze to pomoze ;)
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

#978 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 10:38

Pytanie dla uwodzicieli

Właśnie ile takich znajdziesz? Ja dam wolną ręke, chcesz siedzieć w domu ok, chcesz do pracy ok ale prawde pisząc kogo dziewczyna wybierze... kolesia z odpicowaną b-emką czy chłopaka na ursusie ;) przeważnie jest tak, że gdy nasze koleżanki które posmakują miasta to i m palma odbija (nie wszystkim oczywiscie) i zapominaja o swoich kolegach z wioski, są za tymi pięknisiami po solarce z kilem żelu na głowie... często te z miasta to naprawde w porzo koleżanki... wracając dopracy... w życiu nie pozwoliłbym by dziewczyna miała np mi karmić świnie, gospodarstwo to moja praca, mój warsztat... pojedno na zachodzie dziewczyny widzą jakie jest życie, na poziomie, inny sposób na życie... tamten świat impomuje a my co? kilowy ziemniak przecież nie oto chodzi :) staram się byc uczynny szarmancki ale dzis dziewczyna nie patrzy na to że otworzysz jej drzwi do auta czy lokalu, pomozesz założyć kurtke, odsuniesz krzesło, przepuscisz przodem... musisz byc gość z dobrą ściemą a ja tego naprawde nie umiem... jestem sobą czyli za spokojny bo co ja mam do zaoferowania, nie zwiedziłem wiele świata, niewiele widziałem, przygód też niezbytnio... a o gospodarze nie ma co opowiadać bo nie tędy droga... ogólnie trzeba liczyć na łut szczęścia... pozdro panowie, ja spadam na disco

dobra ściema na dyskotece chyba Ci nie jest potrzebna,na solarkę ty tez możesz chodzić a z reszta chłopaki z miasta czy ze wsi wyglądem sie nie różnią,
a dlaczego nie mówić dziewczynie o gospodarce, ja zawsze mówiłem jak lepiej poznałem dziewczynę z reszta to żaden wstyd

#979 Share Jolka

Jolka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 16:45

Pytanie dla uwodzicieli Witam.Odważyłam się napisać pierwszy post.
Kolce mają Róże. Nikt nie chce róż dla kolców.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 20 kwiecień 2008 - 16:46

Pytanie dla uwodzicieli Za to dwa razy
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta